Similar lots by type
-
#157
Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten kristallen pendeloques
Une paire de girandoles à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 200/220 -
#187Halfdan HertzbergPeriod: 1857 - 1890
“Fluitende jongen”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Ontwerp naar aanleiding van de wereldtentoonstelling te Parijs in 1889.
“Garçon qui siffle”. Une statue en bronze patiné brun. Oeuvre en hommage de l’exposition mondiale de 1889 à Paris.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 750/1000 -
#201Leon Grégoire
“De hofmaking”. Een groep van bruingepatineerd brons op ronde arduinen voetstuk. Gesigneerd
“Courtiser”. Un groupe en bronze patiné brun sur socle en pierre de taille. Signé.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 1900/2200 -
#271
Een bronzen olielamp in de vorm van een saterhoofd op een vogelpoot. XIXe eeuw.
Une lampe à huile en forme de tête de satire sur un pied d’oiseau. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100/150 -
#137
“Erotisch naakt”. Een beeld van bruingepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Bruno Zach.
“Nu érotique”. Une statue en bronze brun patiné sur socle en marbre noir. D’après une oeuvre de Bruno Zach.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 100/120 -
#651
Een zeshoekige bronzen hallantaarn met facetgeslepen glas.
Une lanterne de vestibule avec verre taillé.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 160/200 -
#398
Een paar bronzen kandelaars. Tijdperk Napoleon III. Eén met manco’s.
Paire de candélabres en bronze. Epoque Napoléon III. L’un aux manquants.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200/220 -
#203
“Koppel”. Een modern bronsen beeld.
“Couple”. Une statue moderne en bronze.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 360/420 -
#2
Een lot beeldjes van brons en zamak. Twaalf stuks.
Un lot de douze statues en bronze et régule.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#11
“Elisabeth Reine des Belges”. Een bronzen plaquette uit 1916, verkocht ten voordelen van weeskinderen.
“Elisabeth Reine des Belges”. Plaquette en bronze de 1916, vendue à la bénéfice des orphelins.No longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 20/25 -
#209
“Man en vrouw”. Een modern kunstwerk van groengepatineerd brons.
“Homme et femme”. Une oeuvre d’art moderne en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 3000/3200 -
#98
Een bronzen vide-poche in de vorm van een mand met druivenranken. Begin XXe eeuw.
Un vide-poche en bronze en forme de panier et vignes. Début XXième siècle.No longer availableDim. b: 34 cmEstimate: € 50/80 -
#537
“Fluitende Krishna met koe onder fruitboom met vogels”. Een bronzen Indische groep. Fluit manco.
“Krishna qui siffle et vache sous arbre fruitier avec oiseaux”. Un groupe e bronze indien. La flûte est manquante.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/100 -
#233
Een bronzen tuinbeeld in de vorm van een adelaar op een rots.
Une statue de jardin représentant un aigle sur un rocher.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 500/800 -
#167
“Allegorische kinderfiguren.” Een paar bronzen. Naar Moreau.
“Enfants allégoriques”. Paire de sculptures en bronze d’après Moreau.No longer availableDim. h: 63 & 54 cmEstimate: € 150/200 -
#197
Een bronzen beeld van een zittende olifant op een arduinen sokkel.
Une statue en bronze sur socle en pierre de taille représentant un éléphant assis.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 360/400 -
#198
Een paar staande kandelaars van verguld messing en zwartgepatineerd brons met telkens drie lichtpunten in de vorm van plantenranken, gedragen door putti.
Deux chandeliers en laiton et bronze patiné avec trois points lumineux en forme de vigne, portés par des putti.No longer availableDim. h; 61 cmEstimate: € 1000/1200 -
#377
Een bronzen wandspiegeltje van verguld brons in Lodewijk XV-stijl
Un miroir mural en bronze doré style Louis XV.No longer availableDim. 50 x 29 cmEstimate: € 30/40 -
#513
Een Chinese krijger van brons met meerkleurig patina op houten voetstuk.
Un guerrier chinois en bronze patiné polychrome sur socle en pied.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 80/120 -
#183Antoine Bofill
“Pijprokende arbeider”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“ Ouvrier qui fume la pipe”. Une statue en bronze brun patiné. Signée.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 440/500 -
#9
Een siervaasje van rood en verguld porselein en brons, gemonteerd als lamp.
Un petit vase en porcelaine rouge et dorure, montée en lampe.No longer availableDim. h; 22 cmEstimate: € 25/35 -
#191Charles AnfriePeriod: 1833 - 1905
“Sans famille”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Sans famille”. Une statue en bronze brun patiné. Signé.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 550/650 -
#689
“Mozart”. Een buste van groengepatineerd brons.
“Mozart”. Un buste en bronze patiné.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60/100 -
#775
Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#462Cotianna Horvath
“Compositie in Oud-Egyptische stijl”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition de style Ancienne Egypte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 51 cmEstimate: € 100/180 -
#490Ecuador Guayasamin
Een halssnoer bezet met een schelp en een halssnoer van beige jade met bijpassende oorbellen. En twee halssnoeren bezet met verschillende half edelstenen, één ervan met bijpassende oorbellen en armband.
Collier serti d’une coquille et un collier en jade beige aux boucles d’oreilles assorties. Et deux colliers sertis de pierres fines dont un aux boucles d’oreilles et bracelet assortis.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#208
Een grote slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE01402016. 25kg.
Une grande défense d’un éléphant africain. Avec certificat CITES. BE01402016. 25 kg.No longer availableDim. l: 174 cm Ø: 43 cmEstimate: € 7000/10000 -
#231
Een grote decoratieve fles. Binnenin verzilverd en gemonteerd als lampenvoet.
Une grande bouteille décorative. Argentée à l’intérieur et montée en pied de lampe.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 80/100 -
#466
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 169 x 110 cmEstimate: € 80/100 -
#479I. Everest
“Een boerenmarkt in Bretagne”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1920.
“Un marché fermier en Bretagne”. Huile sur panneau. Signé et daté 1920.No longer availableDim. 23 x 32 cmEstimate: € 100/150 -
#121
Een grote cassolette met deksel van meerkleurig aardewerk, versierd met saterhoofden. Eind XIXe eeuw.
Une grande cassolette avec couvercle en faïence polychrome, décor de têtes de satires. Fin XIXième siècle.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80/100 -
#584
“Imaginair landschap met een Hindoe god die een boom uitrukt en diverse dieren”. Gouache op zijde. XIXde eeuw.
Paysage imaginaire avec une divinité hindoue arrachant un arbre et avec des animaux divers. Gouache sur soie. XIXe siècle.No longer availableDim. 68 x 53 cmEstimate: € 500/600 -
#95Universal Genève
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge.
Montre de dame en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto: 50,71 gEstimate: € 900/1000 -
#702Ron Van Riet
“Robert”. Tekening met opdracht, gesigneerd.(Ron Van Riet nam in 1984 de reeks “Robert en Bertrand” over van Willy Vandersteen).
“Robert”. Dessin au crayon dédicacé, signé et daté 1987. En 1984 Ron van Riet avait repris la série “Robert et Bertrand” de Willy Vandersteen.No longer availableDim. 30 x 21 cmEstimate: € 40/60 -
#802
Notenhouten armstoel in Lodewijk XV stijl met gebloemd naaldwerk.
Fauteuil en noyer de style Louis XV recouvert de tapisserie florale.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#10
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 1,75 gEstimate: € 40/80