Other lots in this auction
-
#126
Een tweeledige buffetkast van Frans notelaar met twee deuren en twee laden onderaan en eveneens twee deuren en twee laden in het opzet. Omstreeks 1700.
Un buffet en deux parties en noyer français avec deux portes et deux tiroirs en bas et aussi deux portes et deux tiroirs dans le dessus. Vers 1700.No longer availableDim. 195x140x65cmEstimate: € 400 / 600 -
#223
Zes porseleinen menustaanders met rocaille-omlijsting. Er zijn twee paar en twee enkele. Omstreeks 1900. Eén gemerkt Carltonware.
Six supports de menu en porcelaine avec cadre rocaille. Il y a deux paires et deux simples. Circa 1900. L'un marqué Carltonware.No longer availableDim. 10 à 17,5 cmEstimate: € 60 / 90 -
#77
Bronzen naakt. Op marmeren sokkel.
Nu en bronze. Sur socle en marbre.No longer availableDim. H. 28,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#49Paul WantePeriod: 1905 - 1981
“De muziekles”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
La leçon de musique. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 60 x 47 cmEstimate: € 120 / 200 -
#172
“De fluitspeler” Olieverf op doek. Naar het werk van Thomas Gainsborough (1727-1788)
Le joueur de flûte Huile sur toile. D'après l'oeuvre de Thomas Gainsborough (1727-1788)No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 200 / 250 -
#80
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 1,80 gEstimate: € 700 / 800 -
#100
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant +- van 0,71 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti d'un brillant central de +- 0,71 ct. et de brillants d'un poids combiné de +- 0,62 ct.No longer availableDim. 4,73 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#371
Een zeshoekig paar theedozen van Chinees porselein, versierd met meerkleurig famille-rosedecors. Onderaan gemerkt. Zonder deksels.
Paire de boîtes à thé hexagonales en porcelaine de Chine, à décor de décors multicolores de la famille rose. Marquée en bas. Sans couvercles.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#469Jean-Pierre De CosterPeriod: °1945
“De navel van de wereld”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
Le nombril du monde. Une lithographie. Signée hors de la planche. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#106Hüni & Hübert, Zürich
Een notenhouten buffetpiano met messingen handgrepen aan de zijkanten.
Un piano droit en noyer avec des poignées en laiton sur les côtés.No longer availableDim. 122 x 155 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#338
Een kalebasvaasje van blauw en wit Chinees porselein. Onderaan een merkteken.
Un vase gourde en porcelaine de Chine bleu et blanc. Marqué en bas.No longer availableDim. h 18,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#233
Zes rechthoekige menuhouders van porselein en biscuit versierd met diverse bloemenmotieven, eentje met een monogram, eentje gemerkt van Lunéville, een ander van Parijs. Omstreeks 1900.
Six porte-menus rectangulaires en porcelaine et biscuit à décor de divers motifs floraux, l'un monogrammé, l'un marqué par Lunéville, l'autre par Paris. Vers 1900.No longer availableDim. 10,5 à 14,5 cmEstimate: € 120 / 150