#354Paul Draps
#432
Een lot van 9 boeken met betrekking tot architectuur en tuinarchitectuur.
#634
Een paar girandoles met kristallen pendeloques met elektrische verlichting.
#187
Sculpture en bronze d’un ours. Représentation très réaliste d’après les exemples japonais.No longer availableDim. L. 37 cmEstimate: € 200/240 -
#807
“Breughel. Een kunstmap met begeleide prenten. Mercatorfonds, 1973.
Thonet
Een overwegend gele schotel van Chinees porselein.
#76
Een eikenhouten schrijfmeubeltje met een lade onderaan. Omstreeks 1800.
Beeldje van een onsterfelijke met een kleine draak. Eerste kwart XXste eeuw.
Statuette d’un immortel avec un petit dragon. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 600/800 -
#306
Een mahoniehouten tweedeursvitrine in Louis-Philippestijl.
#389
Een blauw en wit pauwstaartbord van Delfts aardewerk. Gemerkt van de klauw.
#392Lucas Vorsterman
“De aanbidding der Herders” en “De aanbidding der wijzen”. Twee XVIIe eeuwse gravures naar werken van Peter Paul Rubens.
“L’adoration des Bergers” et “L’adoration des Mages”. Deux gravures du XVIIe siècle d’après Pieter Paul Rubens.No longer availableDim. 59 x 44 cmEstimate: € 150/200 -
#739
Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.