Other lots in this auction
-
#522“Compositie met tekst”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd M.B.
”Composition et texte”. Huile sur toile. Monogramme M.B.No longer availableDim. 56 x 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#823Een oude wijze van Chinees aardewerk.
Un ancien sage chinois en faïence.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#42Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990“Neerhof met varken en kippen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Basse-cour, porc et poules”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 12 x 17 cmEstimate: € 120 / 140 -
#250Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,11 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,37 ct.
Un bracelet à maillons en or blanc serti de diamants ayant un poids total de ± 1,11 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 1,37 ct.No longer availableDim. 7,42 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#419BurgesswareEen reeks van twaalf dessertbordjes en een gebakschotel van Engels aardewerk met meerkleurige decors. Jaren ‘20. Onderaan gemerkt.
Un ensemble de douze assiettes à gâteau et un plat à tarte en faïence anglaise , décor polychrome. Années ‘20. Marque sous la base.No longer availableDim. 15 x 15 & 25 x 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#883Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.
Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#125Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Un bracelet à maillons en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et des émeraudes de ± 1 ct.No longer availableDim. 23,48 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#556Een handgeknoopt Perzisch tapijtje.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 161 x 77 cmEstimate: € 40 / 60 -
#277Ralph BoyerEen lederen zakentas met cijfersloten.
Un porte-documents en cuir, fermeture cadenas à combinaison.No longer availableDim. 35 x 46 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#252Jef Verhoeven“Schapen bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. In oude vergulde lijst.
”Moutons et étable”. Huile sur toile. Signée. Encadrement doré ancien.No longer availableDim. 96 x 78 cmEstimate: € 650 / 750 -
#453Een lot van zes stuks Chinoiserie, bestaande uit een diep bord met blauw-wit decor, een kind op een buffel van wit porselein, een fo-hond van groen aardewerk, een buffel van brons, een balustervaasje van rode lak en een porseleinen wierookbrander in de vorm van een tempelleeuw.
Un lot d’objets de Chine, comprenant une assiette creuse décor bleu et blanc, un enfant sur un buffle en porcelaine blanche, un chien Fo en faïence verte, un buffle en bronze, un vase balustre laque rouge et un encensoir en forme de lion de temple en porcelaine.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#872Val St. LambertEen grote sierschaal en een asbak van paars kristal. Het eerste jaren ‘60, de tweede jaren ‘50. Beide gemerkt.
Un grand plat de décoration et un cendrier en cristal mauve. Le premier des années ‘60, le deuxième des années ‘50. Marqués.No longer availableDim. Ø 38 cm h: 18 cmEstimate: € 25 / 40

