Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van zes kleurloze karaffen. Glas en kristal. Eén stop manco, één stop gebarsten.

Een lot van zes kleurloze karaffen. Glas en kristal. Eén stop manco, één stop gebarsten.

Lot de six carafes incolores. Verre et cristal. Un bouchon manquant, un bouchon fêlé.
Dim. h: 20 & 32 cm
SKU: 2806220319.
Categories: Glaswerk, Kristal.
Auction day: 28 June 2022 19:00
Catalogue #319
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #203
    Val Saint Lambert

    Een vaas in groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Vase en cristal vert et incolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #117
    Val Saint Lambert

    Een gestileerde Madonna van blauw en kleurloos kristal op gesatineerde voet. Ontwerp voor wijlen Koningin Fabiola van België.

    Madone stylisée en cristal bleu et incolore sur socle en satin. Conception pour feu la reine Fabiola de Belgique.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #201

    Een groot lot glazen bestaande uit acht kleine en acht grote wijnglazen, zes champagnecoupes, zes likeur glaasjes en twaalf sherry glaasjes. Allen met een fraai bloemendecor in reliëf.

    Un grand lot de verres composé de huit petits et huit grands verres à vin, six coupes à champagne, six verres à liqueur et douze verres à sherry. Le tout avec un beau décor floral en relief.
    No longer available
    Dim. h: 11 - 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #242
    Frans Steens

    “Kaartspelers in een interieur”. Een glas-in-lood raam. Gesigneerd.

    "Joueurs de cartes dans un intérieur". Un vitrail. Signé.
    No longer available
    Dim. 96 x 51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #5
    Val Saint-Lambert

    Een driehoekige schaal in deels blauw kristal.

    Plat triangulaire en cristal en partie bleu.
    No longer available
    Dim. Ø 32 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #191
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen glazenservies, bestaande uit rodewijnglazen, wittewijnglazen, champagnecoupes. Compleet voor twaalf personen en gemerkt. We voegen er zes geslepen waterglazen aan toe.

    Un service de verres en cristal taillé, composé de verres à vin rouge, de verres à vin blanc, de coupes à champagne. Complet pour douze personnes et marqué. Nous ajoutons six verres à eau taillés.
    No longer available
    Dim. H:11-16cm
    Estimate: € 20 / 220
  • #205
    Cristalleries Royales de Champagne, Bayel

    Een geslepen kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit twaalf rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en zes aperitiefglazen.

    Service de verres en cristal incolore taillé, composé de douze verres à vin rouge, de douze verres à vin blanc et de six verres à apéritif.
    No longer available
    Dim. H:14-19cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #195
    Val Saint Lambert

    Een lampenvoet van geslepen kristal. Gemerkt. Met kap: 60 cm.

    Un pied de lampe en cristal taillé. Marqué. Avec Abat-jour : 60 cm.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #522
    Val Saint Lambert

    Een driehoekige schaal van blauw kristal. Gemerkt met label.

    Un bol triangulaire en cristal bleu. Marqué avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 8 Ø: 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #29
    Val Saint Lambert

    Drie kleurloos kristallen karaffen, waarbij één geslepen, één met gegraveerd decor van druivenranken en één met gegraveerd decor.

    Trois carafes en cristal incolore, une taillée, une à décor gravé de pampres de vigne et une à décor gravé.
    No longer available
    Dim. h: 29 & 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #577

    Een moderne ronde vaas van meerkleurig glas.

    Un vase rond moderne en verre multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #185

    Drie vazen van geslepen en rood gedubbeld kristal. Zonder merken.

    Trois vases en cristal taillé et doublé rouge. Sans marques.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 & 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #175

    Een geslepen kleurloos kristallen glasservies, bestaande uit wittewijnglazen, rodewijnglazen, waterglazen en champagnecoupes. Compleet voor twaalf personen. Model Val Saint Lambert.

    Service de verres en cristal incolore taillé, composé de verres à vin blanc, de verres à vin rouge, de verres à eau et de coupes à champagne. Complet pour douze personnes. Modèle Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. H:9-13cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #629

    Een vaas van geslepen en magenta gedubbeld kristal met bloemendecor.

    Vase en cristal taillé et doublé magenta à décor floral.
    No longer available
    Dim. h: 35,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #521
    Val Saint-Lambert

    Een driehoekige schaal van blauw kristal met geslepen decor van bollen. Gemerkt onderaan. Pièce Unique.

    Coupe triangulaire en cristal bleu à décor taillé de sphères. Marqué en bas. Pièce Unique.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm Ø: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #85
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos en rood kristal. Onderaan gemerkt en genummerd ‘P.U. 602/89’.

    Vase en cristal taillé incolore et rouge. Marqué et numéroté en bas 'PU 602/89'.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #171
    Val Saint Lambert

    Een fluitvaas en een champagnekaraf van geslepen en rood gedubbeld kristal. Niet gemerkt. De eerste met schilfer bovenaan.

    Un vase flûte et une carafe à champagne en cristal taillé et doublé rouge. Non marqué. Le premier avec éclat sur le dessus.
    No longer available
    Dim. h: 35,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #173
    Val Saint-Lambert

    Een kelkvormige vaas opgehouden door een hand van kleurloos en blauw kristal. Gesigneerd Alain Thiry

    Un vase en forme de calice soutenu par une main de cristal incolore et bleu. Signé Alain Thiry.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #567

    Een vaas van polychroom glas in de stijl van Murano.

    Vase en verre polychrome de style Murano.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #581

    Een grote moderne vaas van rood glas.

    Un grand vase moderne en verre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #215

    Een reeks van zeventien kleurloos halfkristallen champagneglazen.

    Un ensemble de dix-sept flûtes à champagne en demi-cristal incolore.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #207

    Een coupe op piedouche van geslepen kleurloos en paars gedubbeld kristal. Gesigneerd onderaan en met nummer 128/180. beschadiging op de bovenrand.

    Une coupe sur piédouche en cristal incolore taillé et doublé violet. Signée en bas et numérotée 128/180. Eclat sur le bord supérieur.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm Ø: 21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #551

    Een lampenvoet van geslepen kristal en verguld messing.

    Un pied de lampe en cristal taillé et laiton doré.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #187
    Val Saint Lambert

    Drie kleine flesjes van geslepen kleurloos en binnenin mauve gekleurd kristal. Alledrie gemerkt onderaan en met etiket.

    Trois petits flacons en cristal taillé incolore à intérieur mauve. Tous les trois marqués en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 90 / 120

Other lots in this auction

  • #152
    Abraham Bruiningh Van Worrell
    Period: 1787-1832

    “Pieter Paul Rubens en zijn gezelschap ontvangen Antoon Van Dyck, wiens schimmel wordt weggeleid. We herkennen op de trappen wellicht o.m. Helene Fourment, Jan Brueghel II, Lucas Faydherbe, Jacob Jordaens”. Olieverf op doek (herdoekt). Gesigneerd rechtsonder en gedateerd 1830.

    « Pieter Paul Rubens et sa compagnie reçoivent Antoon Van Dyck, un servant emmène son cheval. On peut reconnaître Hélène Fourment, Jan Brueghel II, Lucas Faydherbe, Jacob Jordaens dans l'escalier ». Huile sur toile (retoillée). Signée en bas à droite et datée 1830.
    No longer available
    Dim. 70x90cm
    Estimate: € 4000 / 6000
  • #397

    Een messingen vide-poche in de vorm van een zwaan.

    Une vide-poche en laiton en forme de cygne.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #247

    Een oude microscoop met toebehoren in houten kastje.

    Un vieux microscope avec accessoires dans une caisse en bois.
    No longer available
    Dim. H:28cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #241
    H. Bequet

    Een ceramische vaas met decor van paarden en bladeren. Onderaan gemerkt.

    Vase en céramique à décor de chevaux et de feuilles. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h 65 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #228

    Vier verschillende kleurloos kristallen karaffen, waarbij twee gemerkt van Saint Louis en één van Baccarat. Eén met lichte randschade aan de stop.

    Quatre carafes en cristal incolore différentes, deux marquées par Saint Louis et une par Baccarat. Un avec des dégâts mineurs au bord du bouchon.
    No longer available
    Dim. h: 26 - 34 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #494

    Een paar mannequins, bestaande uit een vrouwenbuste en een kindertorso.

    Une paire de mannequins, composée d'un buste de femme et d'un torse d'enfant.
    No longer available
    Dim. H: 70cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #651

    Drie verschillende vaasjes van Nanking-aardewerk,waarbij een dekselvaasje en een lampenvoet. Deksel gerestaureerd.

    Trois vases différents en faïence de Nankin, dont un vase à couvercle et un pied de lampe. Couvercle restauré.
    No longer available
    Dim. h: 38 - 26,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #360

    Een 18 K geelgouden ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,35 ct.
    No longer available
    Dim. 2,36 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #23
    Kundo

    Een verguld messingen klokje onder glazen stolp.

    Une pendule en laiton doré sous un dôme de verre.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #473
    Goebel, Germany

    “Der Bücherwurm”. Een beeld van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 3/II.

    "Der Bucherwurm". Une image de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 3/II.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #663
    Goebel, Germany

    “Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142 3/0 & 141 3/0. We voegen er een kunststoffen miniatuurtje van het eerste aan toe. 257-P 1st edition.

    "Herbes" & "Fruhling". Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas et resp. numéroté 142 3/0 & 141 3/0. Nous ajoutons une miniature en plastique du premier. 257-P 1ère édition.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #220

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een parel.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,10 ct et d'une perle.
    No longer available
    Dim. 6,75 g
    Estimate: € 250 / 300
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More