Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van zes kleurloze karaffen. Glas en kristal. Eén stop manco, één stop gebarsten.

Een lot van zes kleurloze karaffen. Glas en kristal. Eén stop manco, één stop gebarsten.

Lot de six carafes incolores. Verre et cristal. Un bouchon manquant, un bouchon fêlé.
Dim. h: 20 & 32 cm
SKU: 2806220319.
Categories: Glaswerk, Kristal.
Auction day: 28 June 2022 19:00
Catalogue #319
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #207

    Een coupe op piedouche van geslepen kleurloos en paars gedubbeld kristal. Gesigneerd onderaan en met nummer 128/180. beschadiging op de bovenrand.

    Une coupe sur piédouche en cristal incolore taillé et doublé violet. Signée en bas et numérotée 128/180. Eclat sur le bord supérieur.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm Ø: 21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #117
    Val Saint Lambert

    Een gestileerde Madonna van blauw en kleurloos kristal op gesatineerde voet. Ontwerp voor wijlen Koningin Fabiola van België.

    Madone stylisée en cristal bleu et incolore sur socle en satin. Conception pour feu la reine Fabiola de Belgique.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #522
    Val Saint Lambert

    Een driehoekige schaal van blauw kristal. Gemerkt met label.

    Un bol triangulaire en cristal bleu. Marqué avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 8 Ø: 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #577

    Een moderne ronde vaas van meerkleurig glas.

    Un vase rond moderne en verre multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #5
    Val Saint-Lambert

    Een driehoekige schaal in deels blauw kristal.

    Plat triangulaire en cristal en partie bleu.
    No longer available
    Dim. Ø 32 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #171
    Val Saint Lambert

    Een fluitvaas en een champagnekaraf van geslepen en rood gedubbeld kristal. Niet gemerkt. De eerste met schilfer bovenaan.

    Un vase flûte et une carafe à champagne en cristal taillé et doublé rouge. Non marqué. Le premier avec éclat sur le dessus.
    No longer available
    Dim. h: 35,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #185

    Drie vazen van geslepen en rood gedubbeld kristal. Zonder merken.

    Trois vases en cristal taillé et doublé rouge. Sans marques.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 & 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #191
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen glazenservies, bestaande uit rodewijnglazen, wittewijnglazen, champagnecoupes. Compleet voor twaalf personen en gemerkt. We voegen er zes geslepen waterglazen aan toe.

    Un service de verres en cristal taillé, composé de verres à vin rouge, de verres à vin blanc, de coupes à champagne. Complet pour douze personnes et marqué. Nous ajoutons six verres à eau taillés.
    No longer available
    Dim. H:11-16cm
    Estimate: € 20 / 220
  • #551

    Een lampenvoet van geslepen kristal en verguld messing.

    Un pied de lampe en cristal taillé et laiton doré.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #201

    Een groot lot glazen bestaande uit acht kleine en acht grote wijnglazen, zes champagnecoupes, zes likeur glaasjes en twaalf sherry glaasjes. Allen met een fraai bloemendecor in reliëf.

    Un grand lot de verres composé de huit petits et huit grands verres à vin, six coupes à champagne, six verres à liqueur et douze verres à sherry. Le tout avec un beau décor floral en relief.
    No longer available
    Dim. h: 11 - 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #203
    Val Saint Lambert

    Een vaas in groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Vase en cristal vert et incolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #29
    Val Saint Lambert

    Drie kleurloos kristallen karaffen, waarbij één geslepen, één met gegraveerd decor van druivenranken en één met gegraveerd decor.

    Trois carafes en cristal incolore, une taillée, une à décor gravé de pampres de vigne et une à décor gravé.
    No longer available
    Dim. h: 29 & 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #205
    Cristalleries Royales de Champagne, Bayel

    Een geslepen kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit twaalf rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en zes aperitiefglazen.

    Service de verres en cristal incolore taillé, composé de douze verres à vin rouge, de douze verres à vin blanc et de six verres à apéritif.
    No longer available
    Dim. H:14-19cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #173
    Val Saint-Lambert

    Een kelkvormige vaas opgehouden door een hand van kleurloos en blauw kristal. Gesigneerd Alain Thiry

    Un vase en forme de calice soutenu par une main de cristal incolore et bleu. Signé Alain Thiry.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #581

    Een grote moderne vaas van rood glas.

    Un grand vase moderne en verre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #629

    Een vaas van geslepen en magenta gedubbeld kristal met bloemendecor.

    Vase en cristal taillé et doublé magenta à décor floral.
    No longer available
    Dim. h: 35,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #567

    Een vaas van polychroom glas in de stijl van Murano.

    Vase en verre polychrome de style Murano.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #187
    Val Saint Lambert

    Drie kleine flesjes van geslepen kleurloos en binnenin mauve gekleurd kristal. Alledrie gemerkt onderaan en met etiket.

    Trois petits flacons en cristal taillé incolore à intérieur mauve. Tous les trois marqués en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #521
    Val Saint-Lambert

    Een driehoekige schaal van blauw kristal met geslepen decor van bollen. Gemerkt onderaan. Pièce Unique.

    Coupe triangulaire en cristal bleu à décor taillé de sphères. Marqué en bas. Pièce Unique.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm Ø: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #175

    Een geslepen kleurloos kristallen glasservies, bestaande uit wittewijnglazen, rodewijnglazen, waterglazen en champagnecoupes. Compleet voor twaalf personen. Model Val Saint Lambert.

    Service de verres en cristal incolore taillé, composé de verres à vin blanc, de verres à vin rouge, de verres à eau et de coupes à champagne. Complet pour douze personnes. Modèle Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. H:9-13cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #215

    Een reeks van zeventien kleurloos halfkristallen champagneglazen.

    Un ensemble de dix-sept flûtes à champagne en demi-cristal incolore.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #85
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos en rood kristal. Onderaan gemerkt en genummerd ‘P.U. 602/89’.

    Vase en cristal taillé incolore et rouge. Marqué et numéroté en bas 'PU 602/89'.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #242
    Frans Steens

    “Kaartspelers in een interieur”. Een glas-in-lood raam. Gesigneerd.

    "Joueurs de cartes dans un intérieur". Un vitrail. Signé.
    No longer available
    Dim. 96 x 51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #195
    Val Saint Lambert

    Een lampenvoet van geslepen kristal. Gemerkt. Met kap: 60 cm.

    Un pied de lampe en cristal taillé. Marqué. Avec Abat-jour : 60 cm.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #34
    René De Pauw

    “Drie ambachtslieden”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 8/50 buiten de plaat.

    "Trois artisans". Une gravure. Signée et numérotée 8/50 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 45 cm x 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #471

    Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #451

    Een diepe kom van Chinees aardewerk met meerkleurig decor van kostbaarheden. Barst in de vleugel.

    Un ancien bol profond en faïence chinoise à décor multicolore d'objets de valeur. Fêlure dans l'aile.
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #222
    Alphonse Mora

    “Bomen bij een rivier”. Houtskooltekening op paneel. Gesigneerd.

    « Des arbres au bord d'une rivière ». Dessin au fusain sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 70 cm x 90 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #414
    Rik Blomme

    “Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘74.

    "Nu féminin". Aquarelle sur papier. Signée et datée '74.
    No longer available
    Dim. 32 cm x 21 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #473
    Goebel, Germany

    “Der Bücherwurm”. Een beeld van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 3/II.

    "Der Bucherwurm". Une image de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 3/II.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #64
    Gaston Noelanders
    Period: °Elsene 1910-2003

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #518
    Goebel, Germany

    “Turmbläser”. Een grote groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Laatste uitgave uit de Century Collection, 1999. Onderaan gemerkt. No. 1999. Gesigneerd door de decorateur.

    « Turmbläser ». Un grand groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Dernière édition de la Century Collection, 1999. Marquée en bas. no. 1999. Signé par le décorateur.
    No longer available
    Dim. h: 27,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #198
    Feltman, Weiden, Bavaria

    Een uitgebreid porseleinen eetservies met Chinees decor. Gemerkt.

    Un vaste service de table en porcelaine à décor chinois. Marqué.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #204
    Alfred Jacques Verwée
    Period: 1838 - 1895

    “Schaap in een landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    "Mouton dans un paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #391

    Een paar bustes van een Afrikaans koppel in groene marmer.

    Une paire de bustes d'un couple africain en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h 20 cm.
    Estimate: € 35 / 45
  • #555

    Een staande klok in eikenhouten kast met koperen wijzerplaat.

    Horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre.
    No longer available
    Dim. H:220cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More