#475
#269M. Andries
“Landschap met zonnebloemen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#550Hermès Paris
Een Hérmes armband verguld met email. Met origineel hoesje, doosje en certificaat.
#612Paul Tuerlinckx
“Op-Sinjoorken 1647.” Pastel op board. Gesigneerd.
#214W.O. Johann
“Mediterraan landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#315CLJ Sestle
Een Art-Deco stijl lampje van een kindje gemerkt CLJ Sestle met een bal in glaspasta gemerkt France.
#279
Een spiegeltje met zilveren rand. Gemerkt Engels zilver.
#618
Art deco vaas van bruin gemouleerd glas. Op de voet gemerkt: Daum Nancy, France. Kleine schilfer aan de voet.
#589
“De Omhelzing”. Oieverf op paneel. Getekend Mon Gelper ‘83 .
#465
Een groene aardewerken kelkvaas.
A green earthenware chalice vase.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 40/60 -
#495
Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.
#383
Een lot van 3 Afrikaanse gesculpteerde houten beeldjes.
A lot of 3 African wood sculpted figurines.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 60/80