Similar lots by type
-
#161Een zeldzaam messingen kruisbeeld. Rusland, XVIe eeuw. Datumnotering op de verso.
Un crucifix en laiton rare. Russie, XVIe siècle. Cachet dateur au dos.No longer availableDim. 19 x 10 cmEstimate: € 200 / 250 -
#164“Moeder Gods van Smolensk”. Een klein messingen drieluikje met email. Rusland, XVIIIe eeuw.
Mère de Dieu de Smolensk. Petit triptyque en laiton émaillé. Russie, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 9 x 10,5 cmEstimate: € 140 / 180 -
#178“Moeder Gods van Vladimir”. Een messingen drieluikje. Rusland, omstreeks 1800.
Mère de Dieu de Vladimir. Un triptyque en laiton. Russie, vers 1800.No longer availableDim. 9 x 10 cmEstimate: € 120 / 160 -
#187“Gekruisigde Seraf”. Een zeldzaam messingen kruisje. Rusland, XVIIe eeuw.
Séraphin crucifié. Une rare croix en laiton. Russie, XVIIe siècle.No longer availableDim. 8,5 x 4 cmEstimate: € 180 / 240 -
#151Een messingen reisicoon met beeltenis van drie kerkvaders, Gregorios, Basileios en Johannes Chrysostomus. Rusland, XVIIIe eeuw.
Icône de voyage en laiton représentant trois Pères de l'Église, Gregorios, Basileios et Jean Chrysostome. Russie, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 19,5 x 12 cmEstimate: € 120 / 160 -
#177Een messingen drieluik, versierd met twee kleuren email. Scénes van het ontslapen van de Moeder Gods, de verrijzenis van Christus en het doopsel van Christus. Rusland, XIXe eeuw.
Un triptyque en laiton, décoré d'émail bicolore. Scènes du Sommeil de la Mère de Dieu, de la Résurrection du Christ et du Baptême du Christ. Russie, XIXe siècle.No longer availableDim. 5,5 x 16 cmEstimate: € 180 / 240 -
#74“Heilige Madonna”. Een langwerpig handgeschilderd icoon op doek. Rusland. Met wassen exportstempel.
Sainte Vierge. Une icône allongée peinte à la main sur toile. Russie. Avec cachet d'exportation de cire.No longer availableDim. 95 x 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#28Een lot van vier Russische messingen reisicoontjes, alsook een geëmailleerde beeltenis van een Russisch kerkvader en een klein icoontje op hout.
Un lot de quatre icônes de voyage russes en laiton, ainsi qu'une image émaillée d'un père d'église russe et une petite icône sur bois.No longer availableDim. h: 11 - 19 cmEstimate: € 100 / 150 -
#188Een klein messingen reisicoontje met email met afbeelding van de kruisiging van Christus. Rusland, XIXe eeuw.
Une petite icône de voyage en laiton avec émail représentant la crucifixion du Christ. Russie, XIXe siècle.No longer availableDim. 5,5 x 5,5 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#545Een op messingen opiumpijp met gegraveerd decor en onderaan gemerkt.
Une pipe à opium en laiton à décor gravé et marqué au fond.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#407Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor en met tekens op de rug (vervaagd).
Un vase balustre en porcelaine de Chine avec un motif floral multicolore et des personnages au dos (délavé).No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 120 / 180 -
#242Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994“Dorpszicht”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1942.
Vue du village. Crayon sur papier. Signé et daté 1942.No longer availableDim. 15,5 x 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#138Delvaux, BruxellesEen zwart lederen handtas, model ‘Souvereign’.
Un sac à main en cuir noir, modèle 'Souvereign'.No longer availableEstimate: € 240 / 260 -
#524E. Van Laken“Apen aan de balie”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd 14.10.48.
Singes au comptoir. Gouache sur papier. Signée et datée 14.10.48.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 35 / 45 -
#218Een lot verzilverd metaal. Bestaande uit 8 stuks. Waaronder kommen versierd met herten en zwanen. Een visschaal, een serveerschaal etc...
Lot de métal argenté. Composé de 8 pièces. Y compris des bols décorés de cerfs et de cygnes. Un bocal à poisson, un bol de service etc...No longer availableEstimate: € 50 / 75 -
#206Een paar bijzettafeltjes van zwartgelakt hout met één lade, versierd met marquetterie in de stijl van Boulle en met bronsbeslag.
Paire de bouts de canapé en bois laqué noir à un tiroir, à décor de marqueterie de style Boulle et garnitures en bronze.No longer availableDim. 77 x 60 cmEstimate: € 380 / 420 -
#124Een ovale vergulde spiegel met vogels en bloemen in de kuif.
Un miroir ovale doré avec des oiseaux et des fleurs dans la coife.No longer availableDim. 130 x 90 cmEstimate: € 180 / 240 -
#262Em. Charton“British Prince”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Prince britannique. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 100 cmEstimate: € 100 / 160 -
#331Een paar antieke bronzen Ganeshbeeldjes.
Une paire de figurines Ganesh en bronze.No longer availableDim. h: 9,5 & 16,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#391Chris Ferket“Kindje.” Keramisch werk, blauwgekleurd op arduinen sokkel. Gesigneerd. Met certifcaat.
Bébé. Travail en céramique, coloré en bleu sur un socle en pierre bleue. Signé. Avec certificat.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 150 / 200 -
#72A. Deprez“Zicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de Bruges. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80 / 120

