Other lots in this auction
-
#482
Een paar paarden van gebeeldhouwd jade. Chinees werk, begin XXste eeuw.
Deux chevaux en jade sculpté. Travail chinois, début XXième siècle.No longer availableDim. L. 22 cmEstimate: € 70/100 -
#707
Een Afrikaanse vrouwen- en mannentorso van gebeeldhouwd hout.
Un torse masculin et féminin africain en bois sculpté.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100/120 -
#403
Een paar handgeknoopte Oosterse wollen zadelkleedjes.
Une paire de couvertures de selle d’Orient en laine faites main.No longer availableDim. 124 x 70 & 116 x 77 cmEstimate: € 40/50 -
#284
“Stilleven met kolen en kreeft”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XIXe eeuw.
”Nature morte aux choux et homard”. Huile sur panneau. Ecole flamande, XIXième siècle.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 200/240 -
#74Theo BogaertPeriod: 1915 - 2000
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 49 cmEstimate: € 100/150 -
#145
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2,77 gEstimate: € 550/650 -
#66
Een paar design bureaustoelen met beige bekleding. Omstreeks 1980.
Paire de chaises de bureau design recouvertes en beige. Vers 1980.No longer availableDim. h:92 cmEstimate: € 40/80 -
#174Koers
“Hoeve aan een waterloop met een molen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Restauratie.
”Fermette auprès d’un cours d’eau et moulin sur l’arrière plan”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 60/100 -
#37Capodimonte
“Don Quichote”. Een groep van meerkleurig porselein. Klein stukje van de lans. Gemerkt
“Don Quichotte”. Groupe en porcelaine polychrome. Dégât à la lance. Avec marque.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40/60 -
#200
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt van 21,6 karaat. United States of Amerika. Twenty Dollars. Liberty 1924.
Une chaîne en or jaune 18 ct. avec un pendentif serti d’une pièce de 21,6 ct. ‘United States of America. Twenty Dollars. Liberty 1924’.No longer availableDim. 66,98 g Ø 4,50 cmEstimate: € 1600/1800 -
#831
Twee voorwerpen van geel koper, bestaande uit een gedreven godslamp en een massieve staander in de vorm van een barokke dolfijn.
Deux objets en cuivre jaune, comprenant une lampe de sanctuaire et un pied massif en forme de dauphin style baroque.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 30/50 -
#60
Een 18 karaats geel gouden ketting met een hand als hanger van 18 karaats geel goud.
Une chaîne en or jaune 18 ct. et un pendentif en forme de main en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,19 gEstimate: € 100/150