Similar lots by type
-
#843Een lot van drie verschillende mahoniehouten armstoelen in Regencystijl.
Lot de trois différents fauteuils de style Regency.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#832Een rond mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad.
Table d’appoint ronde en acajou. Tablette abattante.No longer availableDim. Ø: 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#833Een rond mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad.
Table d’appoint ronde en acajou. Tablette abattante.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#844Een ronde tafel van gefineerd hout in Biedermeierstijl met kantelend blad.
Table ronde en bois de placage de style Biedermeyer à abattant.No longer availableDim. Ø: 117 cmEstimate: € 120 / 200 -
#819Een reeks van acht mahoniehouten stoelen met stoffen bekleding.
Suite de huit chaises en acajou recouverts de tissu.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#828Een buffetkast met opzet van gepatineerd grenen met twee maal twee paneeldeuren.
Buffet à deux corps en sapin patiné ouvrant à deux fois deux portes à panneaux.No longer availableDim. 208 x 122 cmEstimate: € 200 / 300 -
#838Een serie van vier stoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl. Lichtblauwe bekleding. Omstreeks 1900.
Suite de quatre chaises en noyer sculpté de style Louis XVI. Recouvert de tissu bleu clair. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#840Een houten schaaktafeltje met een muziekdoos.
Petite table au jeu d’échec contenant une boîte à musique.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#206Een groot Engels dubbelzijdig bureau met en gevacheteerd blad en drie laden in de gordel. De twee ladenblokken telkens met drie laden.
Grand bureau plat anglais à double face et à tablette recouverte de vachette, ouvrant à trois tiroirs en ceinture et à deux fois trois tiroirs dans les caissons.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#820Een mahoniehouten deckchair met lederen bekleding. Tijdperk Victoria.
Chaise longue en acajou recouvert de cuir. Epoque Victoria.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#845Een kleine grenenhouten commode met twee grote en twee kleine laden.
Commode en sapin à deux grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 60 / 100 -
#842Een paar lederen fauteuils. Bekleding in slechte staat.
Paire de fauteuils en cuir. Couvertures en mauvais état.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#817Een lot van vier mahoniehouten stoelen, bekleed met groen fluweel.
Lot de quatre chaises en acajou recouvertes de velours vert.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#834Een speeltafel met klapblad van mahoniehoutfineer op getorste poten. XIXe eeuw.
Table à jeu à abattant en placage d’acajou sur pieds torsadés. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#821Een ronde tafel van gefineerd hout met een ingelegd decor van St. Joris op het blad.
Table ronde en bois de placage incrustée d’un Saint-Georges.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 100 / 180 -
#835Twee verschillende Engelse armstoelen van mahoniehout.
Deux différents fauteuils en acajou.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#822Een bijzettafeltje met gechantourneerd blad, versierd met een ingelegd decor van wild en eikenbladeren.
Table d’appoint à tablette chantournée décorée d’animaux sauvages et de feuilles de chêne.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#816Een vintage kapstok van gechromeerd metaal.
Porte manteau vintage en chrome.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#823Een Engelse klaptafel met gechantourneerd blad.
Table à abattant anglaise à tablette chantournée.No longer availableDim. Ø 78 cmEstimate: € 360 / 380 -
#836Een eikenhouten armstoel met een rieten zit.
Fauteuil en chêne à siège cannée.No longer availableEstimate: € 10 / 15 -
#829Een kleine en sobere chaise commode van eikenhout.
Chaise commode petite et sobre en chêne.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#841Twee bankjes van gedraaid en sober gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.
Deux petits bancs en chêne tourné et sobrement sculpté. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#837Een armstoel van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw. Bekleding te vervangen.
Fauteuil en chêne sculpté. XIXe siècle. Couverture à remplacer.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#818Een reeks van acht mahoniehouten stoelen met stoffen bekleding.
Suite de huit chaises en acajou recouvertes de tissu.No longer availableEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#436Een wandlamp van verguld brons met twee bloemenvormige lichtpunten, gedragen door een engeltje. Omstreeks 1900.
Applique en bronze doré à deux lumières portées par un angelots. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#291Een theaterkijker van messing en paarlemoer en een verrekijker messing en mahoniehout.
Paire de lunettes de théâtre en laiton et nacre et une longue vue en laiton et acajou.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#511Een vierkante vaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van landschappen in cartouches.
Vase carré en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de paysages dans des cartouches.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 90 / 110 -
#594Max Retoré“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1898. Inscriptie op verso: “Rade et hôpital de Greenwich Angleterre. Etude peinte par moi, Max Retoré, Septembre 98.
“Voilier devant la rade”. Huile sur toile. Signée et datée 1898. Inscrite au verso: “Rade et hôpital de Greenwich Angleterre. Etude peinte par moi, Max Retoré, Septembre 98”.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 500 / 700 -
#97Een paar siervazen van donkergepatineerd brons, versierd met guirlandes.
Paire de vases décoratifs en bronze à patine foncée décorés de guirlandes.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#390Een mahoniehouten tea table met kantelend blad.
Petite table à thé en acajou à tablette abattante.No longer availableDim. Ø: 70 cmEstimate: € 80 / 100 -
#566Een sobere dennenhouten kloostertafel op zes gedraaide poten.
Table de réfectoire en sapin sur six pieds tournés.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#676BachtiarPerzisch tapijt van wol met een gestileerd tuindecor. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine décoré d’un jardin stylisé. Noué main.No longer availableDim. 216 x 161 cmEstimate: € 200 / 300 -
#737Giorgio Armani“Pocket line”. Vijf identieke toiletzakken.
“Pocket line”. Cinq sac de toilette identiques.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#751Een paar verguld bronzen wandlampen in empirestijl.
Paire d’appliques en bronze doré de style Empire.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#588Een klein komfoortje van Chinees porselein met een roodborstje in het decor.
Petit réchaud en porcelaine de Chine représentant un rouge-gorge.No longer availableDim. h 3,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#551Een paar balustervazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van de keizerlijke hofhouding en vogels en bloemen op de achterkant. Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en porcelaine de Canton à décor polychrome de la cour impériale et des oiseaux et des fleurs au verso. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 80 / 120

