Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#567
Twee borden van Chinees porselein, waarbij één met Imari decor en één Chine de commande. Beide XVIIIe eew. Het tweede gerestaureerd.
Deux assiettes en porcelaine de Chine dont une à décor Imari et une Chine de commande. Tous deux XVIIIe siècle. La seconde restaurée.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 60/100 -
#94Luc KaisinPeriod: 1901 - 1963
“Zeilschip op ruwe zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Voilier sur une mer agitée". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50,5 cm x 60 cmEstimate: € 120/140 -
#22
“Radijzengangske”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 29/125 buiten de plaat.
"Radijzengangske". Une gravure. Signée et numérotée 29/125 hors planche.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 20/30 -
#470
Een 18 K roze gouden ketting met hanger bezet met één diamant baguet van +- 0,22 ct.
Un collier avec pendentif en or rose 18 kt serti d'une baguette de +- 0,22 ct.No longer availableDim. 1,45 gEstimate: € 480/550 -
#424
“Tijger” & “Vogels op een bloeiende tak.” Een paar Chinese handwerkjes van natuurzijde.
"Tigre" & "Oiseaux sur une branche fleurie”. Une paire d’ouvrages chinois en soie naturelle.No longer availableDim. 34 x 55 cmEstimate: € 60/80 -
#302Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“St. Margaretastraat - Begijnhof Lier”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 22/100 buiten de plaat.
"St. Margaretastraat - Béguinage Lierre». Une gravure. Signée et numérotée 22/100 hors planche.No longer availableDim. 22 cm x 35 cmEstimate: € 30/40 -
#422
“Scene from the Chushingura Drama”. Een gekleurde Japanse houtsnede door Yoshitora, uitgegeven door Shojiro. Glas gebarsten.
Scène du drame de Chushingura. Une estampe japonaise en couleur de Yoshitora, publiée par Shojiro. Verre fissuré.No longer availableDim. 22,5 x 34,5 cmEstimate: € 85/100 -
#650Sirius
“De Blauwe Sperwer”. Hard cover. Compleet, scheur midden op de coverplaat, lijmsporen. Ed. Dupuis, 1944.
« L'épervier bleu ». Couverture rigide. Complet, déchirure au milieu du plat de couverture, traces de colle. Éd. Dupuis, 1944.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#380
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,19 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,19 ct.No longer availableDim. 6,07 gEstimate: € 480/550 -
#189Ward
“Het burengesprek”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
La Conversation des Voisins. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#293
“Spirou”. 13 albums met ingebonden nummers. 68-69-70-71-72-73-74-75-76-77-78-79-80 (14/8/1958 - 30/3/1961). Matige tot zeer slechte staat, Manco’s.
« Spirou ». 13 albums reliés à couverture rigide. 68-69-70-71-72-73-74-75-76-77-78-79-80 (14/8/1958 - 30/3/1961). État moyen à très mauvais, manquants.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#99Ethel Horne
“Meisje met dieren in de wei bij een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906. Kleine beschadiging.
"Fille avec des animaux dans la prairie au bord d'un ruisseau". Huile sur toile. Signée et datée 1906. Dommages mineurs.No longer availableDim. 110 x 66 cmEstimate: € 100/120