Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van zes oude litho’s:- “Town Hall, Bruges”.- “The Great Tower, Bruges”- “The Clyde, with Dunbarton Castle in the distance”. - “Falkland Palace & Town”- “Bloomsbury Square”- Kaart van Europa.

Een lot van zes oude litho’s: - “Town Hall, Bruges”. - “The Great Tower, Bruges” - “The Clyde, with Dunbarton Castle in the distance”. - “Falkland Palace & Town” - “Bloomsbury Square” - Kaart van Europa.

Un lot de six lithographies anciennes : - 'Mairie, Bruges'. - 'La Grande Tour, Bruges' - 'La Clyde, avec le château de Dunbarton au loin'. - 'Falkland Palace & Ville' - 'Bloomsbury Square' - Carte de l'Europe.
Dim. 10x16cm 12x18cm 25x30cm
SKU: 1412210004.
Category: Grafiek.
Auction day: 14 December 2021 19:00
Catalogue #4
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #452
    Theo Koster
    Period: °1952

    “Five”. Een zeefdruk met collagetechniek. Gesigneerd en genummerd 410/500 buiten de plaat.

    Cinq. Une sérigraphie avec technique de collage. Signée et numérotée 410/500 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 30 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #295

    Een lot van vier gravures, bestaande uit twee XVIIIe eeuwse architectuurprenten (34 x 23,5 cm), een portret van André-Modeste Grétry (met handtekening?) en een portret van karel Rogiers, gesigneerd door Léon Brunin. (14,5 x 10,5 cm)

    Un lot de quatre gravures, composé de deux estampes architecturales du XVIIIe siècle (34 x 23,5 cm), un portrait d'André-Modeste Grétry (avec signature ?) et un portrait de Karel Rogiers, signé par Léon Brunin (14,5 x 10,5 cm)
    No longer available
    Dim. 15x10cm & 35x25cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #584
    Albert Geudens
    Period: 1869 - 1949

    “Traphal”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    "Hall à l’escalier". Une eau-forte en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #9
    Paul Cuvelier

    Een zeefdruk van een plaat uit “L’Ogre Rouge” Gesigneerd en genummerd 130/500 buiten de plaat.

    Une sérigraphie d'une planche de L'Ogre Rouge Signée et numérotée 130/500 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 46 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #534
    Sylvie Alberghs

    “Circusvrouwtje”. Een met aquarel en kleurpotlood opgehoogde druk. Gesigneerd.

    "Femme du cirque". Une estampe rehaussée à l'aquarelle et au crayon de couleur. Signé.
    No longer available
    Dim. 71 x 48 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #300

    “Les environs de Dinant, ...” Een oude ingekleurde kaart door N. de Fer uit 1703.

    Les environs de Dinant,... Une carte colorée ancienne par N. de Fer. 1703.
    No longer available
    Dim. 22 x 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #29
    Karel de Posson
    Period: 1889 - 1960

    “Landschap met hoeves”. Een gravure. Gesigneerd en genummerd 6/25 buiten de plaat.

    Paysage avec fermes. Une gravure. Signée et numérotée 6/25 à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 73x53cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #500
    Hugo Besard
    Period: °1955

    “Terra Sacra 2000”. Gemengde techniek.

    Terra Sacra 2000. Technique mixte.
    No longer available
    Dim. 49 x 39 & 9 x 14,5 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #579
    Pjeroo Roobjee

    “De verteller”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 286/390 buiten de plaat.

    Le Narrateur. Une lithographie. Signée et numérotée 286/390 à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 34,5 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #564

    “Cheval arrivant de la chasse” & “Cheval au vert”. Twee litho’s naar werken van Charles Vernet door Paul Léon Jazet.

    “Cheval arrivant de la chasse” & “Cheval au vert”. Deux lithographies d'après des oeuvres de Charles Vernet par Paul Léon Jazet.
    No longer available
    Dim. 62 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #449
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    “Une belle journée”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 152/200 en gedateerd ‘99 buiten de plaat.

    Une belle journée. Une lithographie. Signée, numérotée 152/200 et datée '99 hors de la planche.
    No longer available
    Dim. 40 x 53 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #284

    Een lot van vier ingekaderde oude kaarten: - “Pourtraict de la très noble Ville d’Anvers, ainsi qu’elle se comporte à present. Een vroeg XXe eeuwse herdruk van een kaart van François de Belleforest uit de XVIe eeuw. (29x40cm) - Een kaart met centraal de Schelde van Stabroeck tot Antwerpen. XVIIe eeuw. (18,5 x 27,5 cm) - “Partie Septentrionale du Duché de Brabant ou se trouve le Quartier d'Anvers (...)”. Kopergravure verschenen in "Les Forces d'Europe", Parijs, 1705. (25 x 34,5 cm) - “The VII Uni(..)

    Lot de quatre cartes anciennes encadrées : - "Pourtraict de la très noble Ville d'Anvers, ainsi qu'elle se comporte à présent. Une réimpression du début du 20e siècle d'une carte de François de Belleforest du XVIe siècle (29x40cm) - Une carte avec l'Escaut central de Stabroeck à Anvers XVIIe siècle (18,5 x 27,5 cm) - "Partie Septentrionale du Duché de Brabant ou se trouve le Quartier d'Anvers ( ...)". Cuivre gravure publiée dans "Les Forces d'Europe", Paris, 1705. (25 x 34,5 cm) - "Les VII Provi(..)
    No longer available
    Dim. 22x30cm 30x40cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #2

    “Pauvresse”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd buiten de plaat en met opdracht.

    “Pauvresse”. Une eau-forte. Signée et datée à l'extérieur de la plaque et avec dédicace.
    No longer available
    Dim. 16 x 16 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #294
    Dirk Baksteen
    Period: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971

    “Kempische hoeves”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 23/100 buiten de plaat. Binnen de plaat gedateerd 1928.

    Fermes en Campine. Une eau-forte. Signée et numérotée 23/100 à l'extérieur de la plaque. A l'intérieur de la plaque datée de 1928.
    No longer available
    Dim. 25 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #512
    André Lambert

    “Flamenco”. Kleurenets. Gesigneerd en gedateerd 1923.

    Flamenco. Gravure en couleurs. Signée et datée 1923.
    No longer available
    Dim. 40 x 27 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #289

    Een lot van zes ingekaderde oude gravures met betrekking tot Antwerpen: - “publicatio pacis, conclusaeinter regem hispania, rum catholicum, et con faederatie belgii ordines. Exhibita antverpiae 5 juny anno 1648”. - “Domus Senatoria Antwerpiensis”. Amsterdam, begin XVIIe eeuw. - “Temple D. Virginis Mariae Vera Delineatio”. Amsterdam, begin XVIIe eeuw. - “2 titelbladeren van Justi Lipsi sapientiae et litterarum antistitis. Plantin - Moretus, Anwterpen 1629. - “Bursa”. Zicht op de Antwerpse handels(..)

    Un lot de six gravures anciennes encadrées relatives à Anvers : - "publicatio pacis, conclusaeinter regem hispania, rum catholicum, et con faederatie belgii ordines. Exhibita antverpiae 5 juny anno 1648". - "Domus Senatoria Antwerpiensis". Amsterdam, début XVIIe siècle - "Temple D. Virginis Mariae Vera Delineatio". Amsterdam, début XVIIe siècle - "2 feuilles de titre de Justi Lipsi sapientiae et litterarum antistitis. Plantin - Moretus, Anwterpen 1629. - "Bursa" Vue de la foire commerciale d'Anv(..)
    No longer available
    Dim. 22x31cm 25x37cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #532
    Piet Smolders

    “Meisje met hoed”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Fille avec un chapeau". Une lithographie. Signé à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 38,5 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #464
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    “Les amoureux de l’isle Adam”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 47/110 en gedateerd 2001 buiten de plaat.

    Les amoureux de l'isle Adam. Une lithographie. Signée, numérotée 47/110 et datée 2001 hors planche.
    No longer available
    Dim. 65 x 50 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #12
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “O.L.Vr. St. Andries, Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 139/150 buiten de plaat.

    “O.L.Vr. St. Andries, Anvers”. Une eau-forte. Signée et numérotée 139/150 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 34 x 9,5 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #314

    “The County Squire”. Ingekleurde prent.

    The County Squire. Estampe en couleurs.
    No longer available
    Dim. 11 x 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #469
    Jean-Pierre De Coster
    Period: °1945

    “De navel van de wereld”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    Le nombril du monde. Une lithographie. Signée hors de la planche. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #589

    Een reeks van vier ingekaderde titelbladen van het ‘Journal des Dames et Demoiselles’. XIXe eeuw.

    Une série de quatre pages de titre encadrées du Journal des Dames et Demoiselles. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 27 x 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #592
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    ‘O.L.V. over Dijle (Mechelen)’. Een ets. Gesigneerd en genummerd 29/100 buiten de plaat.

    ‘O.L.V. over Dijle (Mechelen)’. Une eau-forte. Signée et numérotée 29/100 hors de la planche.
    No longer available
    Dim. 33,5 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #574
    Leonardo Torfs
    Period: 1927 - 2020

    “Zalige rust”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 31/50 buiten de plaat.

    Repos bienheureux. Une lithographie. Signée et numérotée 31/50 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #341

    Een lot van vier Boeddhabeeldjes, waarbij drie bronzen en één van gips.

    Un lot de quatre statues de Bouddha, dont trois en bronze et une en plâtre.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 22 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #538

    Een niervormig Engels dienblad, versierd met inlegwerk en met messingen handvatten.

    Un plateau anglais en forme de haricot, décoré de marqueterie et de poignées en laiton.
    No longer available
    Dim. 58 x 40 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #157

    “Moeder Gods Pokrov”. Een messingen reisicoon. Rusland, XVIIIe eeuw.

    Mère de Dieu Pokrov. Une icône de voyage en laiton. Russie, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 20 x 11 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #345

    Een gebeeldhouwde zwart nefrieten (?) wierookbrander met handvatten in de vorm van olifantenkopjes met ringen en het deksel getooid met een Fo-hond. Kleine beschadiging aan het deksel. China, omstreeks 1900. In drie delen.

    Un brûle-parfum en néphrite noire sculptée (?) avec des poignées en tête d'éléphant avec des anneaux et le couvercle décoré d'un chien de Fo. Dégâts mineurs au couvercle. Chine, vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #484
    Guy Cambier

    “Woonwagen in de stad”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    Roulotte dans la ville. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 21 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #60

    Een 18 K wit en geelgouden sleutelhanger met hanger bezet met een tand.

    Un porte-clés en or blanc et jaune 18 carats avec pendentif serti d'une dent.
    No longer available
    Dim. 22,60 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #213

    Zes porseleinen menustaanders van monochroom wit porselein. Twee vormen een paar, één is horizontaal en één heeft een soliflorvaasje. Omstreeks 1900.

    Six supports de menu en porcelaine en porcelaine blanche monochrome. Deux forment une paire, l'un est horizontal et l'autre a un vase soliflore. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 16 à 20,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #189

    “Genua.” Havenzicht op doek. XIXe eeuws werk.

    Gênes. Vue du port sur toile. Travail du 19ème siècle.
    No longer available
    Dim. 31,5 x 51 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #274
    Julien Severin
    Period: 1888 - 1975

    “Besneeuwde daken te Antwerpen”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘40.

    Toits enneigés à Anvers. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté '40.
    No longer available
    Dim. 24 x 13,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #339
    Gilbert De Cock

    “Yantra III, Geometrische compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1975.

    “Yantra III. Composition géométrique”. Huile sur toile. Signée et datée 1975.
    No longer available
    Dim. 70x70cm
    Estimate: € 2000 / 1200
  • #280

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 2,45 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #473

    Een mythisch voorouderbeeld of hampatong van gebeeldhouwd hout. Voorstelling van een vrouw met een uitgestoken tong en een kind aan de borst. Borneo, vroeg XXste eeuw.

    Une statue d'ancêtre mythique ou hampatong en bois sculpté. Représentation d'une femme avec une langue saillante et un enfant à la poitrine. Bornéo, début du 20e siècle.
    No longer available
    Dim. H. 135 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More