Other lots by Swatch
Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#503
Bronzen beeld. Bali, eerste helft XXe eeuw.
Sculpture en bronze. Bali, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. H.59 cmEstimate: € 100/120 -
#262Cecilia VanderbeekPeriod: 1932 - 1999
“Stilleven met kruik en aardbeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte à la cruche et aux fraises”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 58 cmEstimate: € 50/80 -
#720
Een zakhorloge remontoir dubbele kast, genummerd. Gegraveerd en met voorstelling van een een smid met knecht in zijn smidse.
Remontoir à double boîtier. Numéroté. Decor gravé d’un maréchal-ferrant et son aide dans leur forge.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#358Geislingen
Een bestekkoffer met een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen in Lodewijk XV-stijl. We voegen er drie etuis met verzilverde geboortesetjes aan toe.
Ménagère contenant un couvert en métal argenté pour 12 personnes de style Louis XV. Nous ajoutons trois étuis aux garnitures de baptême.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#143
Een Corpus Christi van gebeeldhouwd lindenhout en gemonteerd op een recenter kruis. Omstreeks 1800.
Christ en tilleul sculpté. Vers 1800, sur un crucifix plus récent.No longer availableDim. H 40 cmEstimate: € 120/200 -
#430
Twee art nouveau zakhorloges remontoir met gedreven en geciseleerde versiering van een meisje met druiventrossen en een hond in het bos. Genummerd. Eén herstelling aan de wijzerplaat.
Deux remontoirs art nouveau. Boîtiers à décors d’une fille aux grappes de raisin et d’un chien dans le bois ciselés et repoussés? Numérotés. Une réparation à l’un des cadrans.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#776
Een tweedeurskast van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met bovenaan een lade en doucine.
Meuble à deux corps en placage d’acajou de style Louis-Philippe, le haut avec un tiroir en doucine.No longer availableDim. h: 156 cmEstimate: € 200/240 -
#30
Een lot van negen gebruikte sigarettenaanstekers waarvan één Dupont en twee Saromes.
Lot de neuf allumeurs dont un par Dupont et deux par Sarome.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#144Kashmir
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Tapis persan en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 221 x 141 cmEstimate: € 120/200 -
#680Sabena Swiss made
Een zakhorloge remontoir, genummerd.
Remontoir. Numéroté.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#77
Een aardewerken vaas met diverse kleuren glazuur versierd. Omstreeks 1930. Onderaan gemerkt en gesigneerd Tharaud.
Vase en faïence à glaçure de différentes couleurs. Vers 1930. Marque et signature de Tharaud.No longer availableDim. H 22,5 cmEstimate: € 100/120 -
#708
Drie vazen van blauw en wit Delfts aardewerk. Waarvan twee dekselvazen.
Trois vases en faïence de Delft bleue et blanche. Dont deux potiches.No longer availableEstimate: € 40/60