Other lots by Swatch
#629Georges Steel
“Venezia ‘55” en “Firenze ‘55”. Twee Italiaanse stadszichten op board. Het eerste gesigneerd.
“Venezia ‘55” et “Firenze ‘55”. Deux vues de Venise sur carton. La première signée.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#325
Een dagobertstoel van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl.
Chaise dagobert en chêne sculpté de style RenaissanceNo longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 80/120 -
#109W. Brunet
“Vissershaven”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Port de pêche”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 50/80 -
#529Hubert De VriesPeriod: 1900 - 1979
“Vissersboten op volle zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche”. Huile sur toile. Signée .No longer availableDim. 32 x 49 cmEstimate: € 200/300 -
#798
Een luchter van geel koper met kristallen pendeloques in vier niveaus.
#790
Lot varié contenant des cuillères et une pince à sucre en argent, métal argenté, une loupe sertie de nacre et un lot de montres de gousset pour réparations.No longer available -
#538
Bronzen beeld. Bali, eerste helft XXe eeuw.
Sculpture en bronze. Bali, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. H. 60,5 cmEstimate: € 100/120 -
#664Leon BruninPeriod: 1861 - 1949
“Hoeve aan een landweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Ferme et sentier de campagne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 400/600 -
#716
Mahoniehouten bed, tijdperk Louis-Philippe.
Lit en acajou d’époque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#666
#191
Twee zilveren kandelaars. Medio XXe eeuw. 830‰. +/- 720g.
Deux candélabres en argent. Milieu du XXe siècle. 830‰. ± 720 g.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 300/400 -
#449Vera Noens
“Stationsklok”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Horloge de gare”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120/140