#310
#528
“Musicerende Sater”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
#73
Een vaas met opengewerkte rand van kleurloos (Luiks?) glas. Handwerk.
#504
Een Afrikaans houten beeld met metalen beslag.
#250
Een 18 K geelgouden schakelarmband met naam “Willy”.
#84R. Belstein
“Bomen bij een poort”. Inkttekening op papier. Gesigneerd.
Des arbres près d'une porte . Dessin à l'encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 59 x 41 cmEstimate: € 40/50 -
#377
Een oude apothekersweegschaal. Incompleet.
#580
#141
Een Perzische korte sabel in kindjalstijl met goudinleg en met benen heft.
#171
Casque persan Kulah Khud à décor damassé et ciselé décoré sur fond noir. Sur le dessus du casque convexe une pointe quadrangulaire et deux porte-aigrettes et au dos une cotte de mailles. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 26 cm, Ø 21 cmEstimate: € 800/1200 -
#638
#662
Un masque mural en bois polychrome et une statue en partie patinée blanche.No longer availableDim. (h: 42 & 63 cm)Estimate: € 60/80