Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van zes recente iconen (1 repro), waarbij twee met rizza.

Een lot van zes recente iconen (1 repro), waarbij twee met riza.

Un lot de six icônes récentes (1 repro), deux avec riza.
Dim. 13 x 11 - 38 x 28 cm
SKU: 1512200398.
Category: Icoon.
Auction day: 16 December 2020 19:00
Catalogue #398
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #296

    Een schommelstoel in Engelse stijl.

    Une chaise berçante de style anglais.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #587
    Lladro

    Een paard van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.

    Un cheval en porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #514
    Michel Flamme
    Period: °Gent, 1951

    “Compositie in grijs en zwart”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.

    Composition en gris et noir . Huile sur toile. Signée en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 80 x 65 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #447
    Nao by Lladro, Valencia

    “Geisha met waaier”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.

    Geisha avec éventail . Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #575

    Oeil de boeuf met parelmoer ingelegd.

    Oeil de boeuf incrusté de nacre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #301

    Serie van zes gekleurde waterglazen van geslepen kristal met een vergulde fries.

    Série de six verres à eau en cristal taillé de couleur avec une frise plaquée or.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #2
    Romain Malfliet

    “Kathedraal - markt”. Gravure. Gesigneerd, getiteld en genummerd 88/150 buiten de plaat.

    Cathédrale - Marché . Gravure. Signée, titrée et numérotée 88/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 20 x 13 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #373

    Een lot van zes encyclopedieën: - “Antiek encyclopedie” - “Internationaal lexicon van de moderne beeldende kunst” - “Encyclopedie van de kunst” - “Knaurs lexikon Abstraker Malerei” - “De grote encyclopedie van het antiek” - “Encyclopedische gids antiek”

    Un lot de six encyclopédies: - “Antiek encyclopedie” - “Internationaal lexicon van de moderne beeldende kunst” - “Encyclopedie van de kunst” - “Knaurs lexikon Abstraker Malerei” - “De grote encyclopedie van het antiek” - “Encyclopedische gids antiek”
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #139
    Paul Schouten

    “Oogsttafereel met een hooiwagen met twee paarden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Scène de récolte avec un chariot à foin avec deux chevaux . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 78 x 115 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #564
    Rita Reychler
    Period: 1933 - 2020

    “Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2001.

    Composition abstraite . Huile sur toile. Signée et datée 2001.
    No longer available
    Dim. 91 x 91 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #571
    Johan Lewi
    Period: °1957

    Buste. Keramiek. Niet gesigneerd.

    Buste. Céramique. Non signé.
    No longer available
    Dim. H. 43 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #484
    Anne Auger
    Period: °1960

    “Le bus de Sonja”. Gesigneerd en gedateerd ‘08.

    “Le bus de Sonja” . Signé et daté 08.
    No longer available
    Dim. 114 x 195 cm
    Estimate: € 180 / 240
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More