#97Van de Velde“Vrouw aan de stoof”. Een beeldje van gepatineerd terracotta. Gesigneerd met stempel.
"Woman at the stove". A figurine of patinated terracotta. Signed with stamp.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#66Een set van 2 vintage roze kristallen items, een organische schaal en een gegraveerde vaas.
A set of 2 vintage pink crystal items, an organic bowl and an engraved vase.No longer availableOnline onlyDim. h 25 cmEstimate: € 10 / 20 -
#229Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
#244Een set van 2 wandconsoles met een engeltje in gegoten beton.
#5Een houten speldoos met backgammon en dammen.
A wooden game box with backgammon and checkers.No longer availableOnline onlyDim. 8 x 31 x 38cmEstimate: € 15 / 30 -
#146Een Chinees porseleinen vaas met figuren en geometrische elementen in het decor. Onderaan gemerkt.
#68A. DuboisEen aardewerken jardiniere 14 x 34 cm en een asbak 18cm. Gemerkt “A.Dubois”.
An earthenware jardiniere 14 x 34 cm and an ashtray 18 cm. Marked "A. Dubois."No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#163OXOEen lot vintage amberkleurig glazen OXO bouillon flesjes.
A lot of vintage amber-colored glass OXO broth bottles.No longer availableOnline onlyDim. 13cmEstimate: € 15 / 30 -
#74Een houten beeldje van een neushoorn.
A wooden statue of a rhinoceros.No longer availableOnline onlyDim. h 15 x l 26 cmEstimate: € 5 / 10 -
#100JodanTwee beeldjes van gegoten glas, “Zwangere vrouw” & “Vrouw met amfora.”
Two cast glass figurines, “Pregnant Woman” & “Woman with Amphora.”No longer availableOnline onlyDim. h 23 & 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#70Val Saint LambertEen vintage kristalkleurige vaas, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A vintage crystal-colored vase, marked Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 17cmEstimate: € 40 / 60 -
#186Een paar vroeg 20ste eeuwse olielampen.
A pair of early 20th-century oil lamps.No longer availableOnline onlyDim. h 48, h 43 cmEstimate: € 25 / 30