#191Een gepolijste pijpenkop in imitatie van gevlekt mahoniehout.
#42Capo di MonteEen lot van 3 Capo di Monte beelden in resin.
A lot of 3 Capo di Monte resin sculptures.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#236Een houten Empire gatelegtafeltje. Met messing details en 1 lade. Enkele strips manco en blad los.
A wooden Empire gatelay table. With brass details and 1 drawer. Some strips missing and leaves loose.No longer availableOnline onlyDim. 78 x 59 x 43cmEstimate: € 25 / 50 -
#3Een metalen kandelaar met zeven armen.
#28Een lot van 11 beeldjes van eendjes in diverse materialen, aarderk, porselein, kristal, metaal, etc. Toegevoegd 5 marmeren eieren.
A lot of 11 duck figurines in various materials, including clay, porcelain, crystal, metal, etc. Added 5 marble eggs.No longer availableOnline onlyDim. 26cmEstimate: € 25 / 50 -
#151Een lot van 3 wit-blauw aardewerken tegels met divers decor.
#83Boheems KristalEen Art Deco kristallen karaf, gemerkt Boheme.
An Art Deco crystal decanter, marked Bohemian.No longer availableOnline onlyDim. 18cmEstimate: € 35 / 70 -
#194Een Aziatisch houten gesculpteerde sokkel.
#59Een lotje van glaswerk en een beschadigd vogeltje op amethist.
#14Een riem, gemerkt Dupont.
A belt, marked Dupont.No longer availableOnline onlyEstimate: € 5 / 10 -
#144Een Chinese porseleinen vaas, versierd met planten decor. Onderaan gemerkt, op houten staander.
A Chinese porcelain vase, decorated with plant decor. Marked at the bottom, on a wooden stand.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 10 cmEstimate: € 120 / 200