Other lots in this auction
-
#28
Een paar Samsonbordjes met floraal decor op de vleugel en wapenschilden in het plat. XIXe eeuw.
Une paire d'assiettes Samson à décor floral sur l'aile et blasons au centre. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 80/100 -
#519
“Blue nude”. Een zeefdruk. Genummerd 128/199 en met naamstempel van Roy Lichtenstein.
"Nu bleu". Une sérigraphie. Numéroteé 128/199 et avec cachet de Roy Lichtenstein.No longer availableDim. 59 x 43 cmEstimate: € 220/240 -
#470
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 K serties de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ca 1 ct.No longer availableDim. 3,83 gEstimate: € 400/500 -
#201
Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.
Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.No longer availableDim. b: 225, 156 & 56 cmEstimate: € 300/400 -
#113
Een verguld bronzen schouwpendule in eclectische stijl. Met slinger en sleutel.
Une pendule en bronze doré de style éclectique. Avec balancier et clé.No longer availableDim. H:50cmEstimate: € 40/60 -
#128
“De kerkgangster”. Een gebeeldhouwd houten beeld.
"Le pratiquant". Une statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 200/240 -
#665
Een lot messing, bestaande uit twee grote ketels en een tweedelig haardstelletje.
Un lot de laiton, composé de deux grandes chaudières et d'un ensemble de cheminée en deux pièces.No longer availableDim. h: 30 & 50 cmEstimate: € 50/75 -
#161Delvaux, Bruxelles
Een donkerbruin lederen handtas met lange schouderriem.
Un sac à main en cuir marron foncé avec une longue bandoulière.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 340/380 -
#249Joz. De Swerts
“Stilleven met appels”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux pommes". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 51 x 61 cmEstimate: € 80/100 -
#374
“Zicht op binnenplaats & Rivierlandschap.” Gemaroufleerd doek & paneel (dubbelzijdig). Draagt handtekening Muys.
"Vue sur la cour et le paysage fluvial." Toile et panneau à motifs (double face). Porte la signature Muys.No longer availableDim. 45 x 34 cmEstimate: € 120/180 -
#138
Een sierkruik van verguld messing op marmeren voetstuk.
Verseuse décorative en laiton doré sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 200/240 -
#88Camille Bleuse
“Christus”. Een geglazuurd aardewerken beeld.
"Christ". Une statue en terre cuite à glaçure brune.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50/80