#251Ch. Demets“Kanaal met aken”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1908.
“Canal et péniches”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1908.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#352Een dubbelzijdig houten voorouderbeeld. Afrikaans werk.
#252Henri SeghersPeriod: 1823 - 1905“Havenzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 75 cmEstimate: € 120 / 180 -
#384Petrus MertensPeriod: 1919 - 1986“Landschap met hoeves bij ondergaande zon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#274Edward Van Esbroeck“Symbolistische voorstelling met drie personages”. Olieverf op doek.
”Représentation symbolique de trois personnages. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 44 cmEstimate: € 500 / 600 -
#301J. De Busschere“Dorpszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1929.
”Vue sur le village”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1929.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 42 cmEstimate: € 35 / 45 -
#315Alfred Van NestePeriod: 1874-1969‘Brugge’. Kleurenets. Gesigneerd.
"Bruges". Une eau-forte en couleurs. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 65 cmEstimate: € 30 / 50 -
#117Een paar zeshoekige buikvaasjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen. Omstreeks 1900.
Paire de vases pansus à long cols en faïence polychrome. Dégâts. Vers 1900.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#149Lampetstel, driedelig, van polychroom aardewerk. Onderaan gemerkt.
Garniture de lavabo en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#208Een paar reproducties van Griekse iconen.
Un vase en faïence de Perse à décor polychrome d’oiseaux et raisins.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#3Een vaas van Imariporselein.
Vase en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 35