Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van zes verschillende dienbladen van verzilverd metaal.

Een lot van zes verschillende dienbladen van verzilverd metaal.

Un lot de six plateaux différents en métal argenté.
SKU: 2706170388.
Category: Verzilverd.
Auction day: 27 June 2017 19:00
Catalogue #388
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #341

    Een bestek van verzilverd metaal voor twaalf personen. In zes etuis, aangekocht bij Tilquin te Antwerpen.

    Un couvert pour douze convives en métal argenté. Tilquin- Anvers. Dans six étuis.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #354

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een driedelig koffiestel, een theepot met een arend op het deksel en een theepot met houten handvat.

    Un lot de divers objets en métal argenté, comprenant un service à café en trois pièces, une théière avec un aigle sur le couvercle en décoration et une théière avec une poignée en bois.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #351
    Wiskemann

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Gemerkt.

    Un service a thé et café en métal argenté sur plateau. Marque présente.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #23

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal met getorste ribben. Op dienblad. Onderaan gemerkt.

    Un service à café et thé en métal argenté avec côtes torses sur plateau. Marque à la base.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #373

    Een bestek van verzilverd metaal, compleet voor twaalf personen.

    Un service de couverts complet pour douze convives en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #383

    Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit een komfoor, schalen, kannetjes, zoutvaatjes enz.

    Un lot d’objets divers en métal argenté, comprenant des salières, des petites verseuses, plateaux, réchauds...
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #417

    Een paar Arabische theedozen van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt.

    Deux boites à thé arabes en métal argenté. Marque à la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #378

    Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen met groter en kleine lepels, vorken en messen, dessertvorkjes en koffielepeltjes. In etui.

    Un couvert pour douze convives en métal argenté, comprenant grandes et petites cuillères, fourchettes, couteaux, fourchettes à dessert et cuillères à café. Dans sa ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #42

    Een pepervaatje, een zoutvaatje en een mosterdpotje van verzilverd metaal op een dienblaadje.

    Un poivrier, une salière et un petit pot à moutarde en métal argenté, le tout sur un petit plateau.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25

Other lots in this auction

  • #368
    Val St. Lambert

    Een lampnvoet van groen kristal. Gemerkt.

    Un pied de lampe en cristal vert. Marque est présente.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #202
    Julien Van de Veegaete

    “Moeder en kind bij het haardvuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Mère et enfant prés du feu ouvert”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #121

    Een grote cassolette met deksel van meerkleurig aardewerk, versierd met saterhoofden. Eind XIXe eeuw.

    Une grande cassolette avec couvercle en faïence polychrome, décor de têtes de satires. Fin XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #412

    Een godslamp van verzilverd metaal en messing, versierd met drie engeltjes. XIXe eeuw.

    Une lampe de sanctuaire en métal argenté et laiton, décorée avec trois angelots. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #602

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een geëmailleerde wijzerplaat. Met gewichten.

    Comtoise en cuivre jaune repoussé au cadran émaillé. Avec poids.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #533

    Een Afrikaans houten masker. Igbo, Nigeria.

    Un masque africain en bois. Igbo, Nigère.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 7à / 100
  • #397

    Een gesculpteerd houten luchter met zes lichtarmen in de vorm van waterspuwers.

    Un lustre en bois sculpté à six points lumineux en forme de gargouille.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #714
    Franz De Vadder
    Period: 1862 - 1932

    “Zeilboot op de Schelde”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Voilier sur l’Escaut”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 22 x 30 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #319
    Constant Simon

    “Boer”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.

    “Fermier”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.
    No longer available
    Dim. 40 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #690

    Een eikenhouten bureau met opzet en bovenaan versierd met een balustrade. Zeven laden in het opzet en twee in de gordel.

    Un bureau à deux corps avec balustrade . Sept tiroirs et deux tiroirs dans la ceinture.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #425

    Een piëdestal van gedraaid eikenhout.

    Un piédestal en chêne torsadé.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #632

    Een eikenhouten linnenkast in Spaanse renaissancestijl met twee deuren en een lade

    Une lingère en chêne, style Renaissance espagnole, à deux portes et un tiroir.
    No longer available
    Dim. 116 x 127 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2017

De veiling is volledig - 805 items online. De catalogus is beschikbaar in .pdf en .xls

27 June 2017 19:00
28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More