#454De Conick“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘D.C’.
#24Een metalen reproductie van een XVIIe eeuws Frans Armillarium.
#480Een ronde eikenhouten tafel op centrale voet.
#143Een schouwpendule van groen marmer, versierd met verguld bronzen beslag in de vorm van twee zwanenhalzen op de zijkanten en bovenaan getooid met een adelaar. Met slinger en sleutel.
Une pendule de cheminée en marbre vert, décorée de garnitures en bronze doré en forme de deux cols de cygne sur les côtés et avec un aigle sur le dessus. Avec pendule et clé.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#430Een eikenhouten Régence bijzettafeltje. Omstreeks 1730.
Une table d'appoint Régence en chêne. Vers 1730.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 160 -
#596Een eikenhouten kofferbank in Mechelse renaissancestijl, versierd met gesculpteerde leeuwen en volkse taferelen.
Banc-coffre en chêne de style Renaissance malinoise, décoré de lions sculptés et de scènes folkloriques.No longer availableDim. 122 x 138 x 46 cmEstimate: € 120 / 180 -
#360Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un solitaire de ± 1 ct.No longer availableDim. 3,83 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#195Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht ± 0,82 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de diamants taillés en brillant de ± 0,30 ct et d'émeraudes pesant ± 0,82 ct.No longer availableDim. 2,96Estimate: € 600 / 700 -
#765Een vierkante metalen designlamp, opgebouwd uit negen vierkante frames.
Une lampe design carrée en métal, construite à partir de neuf cadres carrés.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
Un lot de bandes dessinées, dont 10 albums de ‘Tangy en Laverdure’, 5 albums de ‘Sjef van Oekel’, 3 albums de ‘Roel Dijkstra’, 3 albums de ‘Yalek’, etc...No longer availableEstimate: € 40 / 60