Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van zes verschillende stoelen.

Een lot van zes verschillende stoelen.

Lot de six chaises différentes.
SKU: 2306200026.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #26
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #239

    Een massieve gedreven messingen art deco luchter met vijf lichtarmen met een druivenmotief. Vijf gegoten melkglazen lampenkappen.

    Un lustre art déco en laiton massif à cinq branches lumineuses à motif raisin. Cinq abat-jour en opaline moulée.
    No longer available
    Dim. H. 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #718
    Michel Hereman
    Period: 1933 - 2000

    “Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.

    Créature post-apocalyptique . Une sculpture de faïence émaillée. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #554

    “Compositie”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening ‘A. Halicka’.

    Composition . Technique mixte sur papier. Porte la signature A. Halicka .
    No longer available
    Dim. 84 x 60 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #423
    Goebel

    “Meisje met ganzen” & “Meisje met kuikentjes”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M. I. Hummel. Gemerkt.

    Fille aux oies & Fille aux poussins . Deux figurines en porcelaine multicolore d'après le dessin de M. I. Hummel. Marquées.
    No longer available
    Dim. h: 10 & 12 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #193

    “Moeder Gods van Kazan”. Een Russische icoon met zilveren riza. Keuren zo goed als onleesbaar.

    Mère de Dieu de Kazan . Une icône russe avec riza en argent. Poinçons pratiquement illisibles.
    No longer available
    Dim. 18 x 15 cm
    Estimate: € 750 / 800
  • #659

    Een poster met een werk van David Hockney.

    Une affiche avec une œuvre de David Hockney.
    No longer available
    Dim. 69 x 82 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #334

    “Putti met guirlandes”. Een ovale sepiaschildering op doek. Einde XIXde eeuw naar barok voorbeeld. Ingelijst.

    Putti aux guirlandes . Une peinture sépia ovale sur toile. Fin du XIXe siècle d'après l'exemple baroque. Encadrée.
    No longer available
    Dim. 95 x 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #706

    Een rechthoekig en een ovaal Chinees wollen tapijtje.

    Un tapis rectangulaire et ovale en laine de Chine.
    No longer available
    Dim. 140 x 70 cm & 150 x 90 cm.
    Estimate: € 20 / 25
  • #690

    Een rond tafeltje met marmeren blad.

    Une table ronde avec plateau en marbre.
    No longer available
    Dim. H. 79 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #674
    Gaston Noelanders

    “Stilleven met gevogelte”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Nature morte à la volaille . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #624

    “Personages”. Een collage. Op de achterzijde gesigneerd ‘Louis Van Lint 1971’

    “Personnages”. Collage. Signé au verso Louis Van Lint 1971.
    No longer available
    Dim. 24 x 14 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #271

    Twee slabestekken van hoorn met zilveren heften en een verzilverde taartschep.

    Deux couverts à salade en corne avec des poignées en argent et une pelle à gâteau en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More