Other lots in this auction
-
#531Palmboom van gesculpteerd ivoor met talrijke losse bladeren. Afrikaans werk.
Palmier en ivoire sculpté à nombreuses feuilles mobiles. Travail africain.No longer availableDim. H. 36 cm (stam)Estimate: € 120 / 180 -
#124“Huizen in een winters landschap. Olieverf doek. Toegeschreven aan Broeder Max (1903 - 1973).
Maisons dans un paysage d'hiver. Toile de peinture à l'huile. Attribuée au Frère Max (1903 - 1973).No longer availableDim. 53 x 63 cmEstimate: € 120 / 200 -
#45Een zilveren speld in de vorm van een menorah van Salvador Dali. Gemerkt.
Une épingle en argent en forme de menorah par Salvador Dali. Marquée.No longer availableDim. 9,12 gEstimate: € 180 / 220 -
#671Rood Chinees vaasje.
Vase chinois rouge.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#117Twee geslepen glazen karaffen en een kristallen snavelkan met verzilverde monturen, bijgevoegd twee glazen kandelars met metalen monturen.
Deux carafes en verre taillé et une carafe à bec en cristal avec des cadres en métal argenté, deux bougeoirs en verre avec des cadres en métal inclus.No longer availableDim. h: 19 - 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#539Malo (?)“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 75 / 100 -
#766Een kastanjebruin gelakt art-deco cafétafeltje.
Une table de café art-déco laquée marron châtaigne.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#215Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,46 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de ± 0,46 ct.No longer availableDim. 7,60 gEstimate: € 800 / 900 -
#49Jean PonsPeriod: 1913 - 2005“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd op 63/99 en respectievelijk gedateerd ‘50.
Composition . Une lithographie. Signée, numérotée 63/99 et datée 50 respectivement .No longer availableDim. 39,5 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#230Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,56 ct.
Une chaîne en or blanc 18 carats avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de ± 0,56 ct.No longer availableDim. 2,83 gEstimate: € 450 / 550 -
#820Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 216 x 159 cmEstimate: € 60 / 80 -
#183“Moeder Gods”. Een Russische icoon.
Mère de Dieu . Une icône russe.No longer availableDim. 35 x 31 cmEstimate: € 420 / 460

