Similar lots by type
-
#561SoliaEen aardewerken designvaas met een ontwerp van Jolanta Veziorna.
Vase design en faïence d’après un modèle de Jolanta Veziorna.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 75 / 90 -
#423GuerinEen aardewerken siervaas in de vorm van en gestileerde vrouw. Gemerkt.
Vase en faïence en forme d’une femme stylisée. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#786Een lot diverse borden van aardewerk en porselein. O.m. Delft, Makkum enz.
Lot d’assiettes diverses en faïence et porcelaine. Dont Delft, Makkum etc.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#668Een lot Belgisch Thulin aardewerk met meerkleurig glazuur, bestaande uit drie verschillende vazen en een schaal.
Lot de faïences Thulin belges à glaçure polychrome comprenant trois vases décoratifs et un plat.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#548Een paar Nankingvazen van meerkleurig aardewerk met een decor van krijgers.
Paire de vases Nanking en faïence polychrome à décor de guerriers.No longer availableDim. H 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#644Een lot Belgisch Thulin aardewerk, bestaande uit vijf verschillende vaasjes, een kannetje, een schaaltje en een coupe.
Lot de faïences Thulin belges comprenant cinq vases décoratifs, un plat, une coupe et une petite cruche.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#568Een lot Belgisch Thulin aardewerk met Airain glazuur, bestaande uit vier sierkruiken en een vaasje.
Lot de faïences Thulin belges à glaçure Airain comprenant quatre cruches décoratives et un petit vase.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#207Achiel Pauwels“Liggend naakt op conische sokkel.” Beeld in deels geglazuurd aardewerk. Gedateerd 1989. Gesigneerd.
“Nu couché sur socle conique”. Sculpture en faïence partiellement couverte. Datée 1989. Signée.No longer availableDim. H 71 cmEstimate: € 600 / 700 -
#608Michel Hereman“Twee post-demonische wezens.” Een beeld van terracotta. Gemonogrammeerd.
“Deux êtres post-démoniques. Sculpture en terre cuite. Monogrammée.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 140 / 160 -
#592Een lot Belgisch Thulin aardewerk met roze glazuur, bestaande uit vier siervazen en een kannetje.
Lot de faïences Thulin belges à glaçure rose comprenant quatre vases décoratifs et une petite cruche.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#598Een lot Belgisch Thulin aardewerk met Antica glazuur, bestaande uit drie vazen, twee cachepots en een dekseldoosje.
Lot de faïences Thulin belges à glaçure Antica comprenant trois vases, deux cache-pot et une boîte couverte.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#53Een vaas van Vlaams aardewerk met een bloemendecor in reliëf.
Vase en faïence flamande au décor de fleurs en relief.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#821Een paar tuinvazen in Lodewijk XIV-stijl van terracotta op sokkels.
Paire de jardinières de style Louis XIV en terre cuite sur socles.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 460 / 500 -
#312Société céramique MaestrichtEen servies, versierd met een meerkleurig Lodewijk XV-motief, bestaande uit een soepterrine, vier groenteschalen, vier ovale schotels, een zeef, een sauskom, een ronde schotel, drie ronde schotels op voet, een slakom, zesenveertig platte en zeventien diepe borden.
Service décoré d’un motif Louis XV polychrome. Comprenant une soupière, quatre légumiers, quatre plats ovales, un tamis, une saucière, un plat rond, trois plats ronds sur piédouche et dix-sept assiettes creuses.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#591Michel Hereman“Post-demonisch wezen.” Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
“Etre post-démonique”. Sculpture en faïence à glaçure. Monogrammée.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 90 / 120 -
#18Richard AuriliGroep met spiegel. Terracotta. Gesigneerd en genummerd.
“Dame faisant sa toilette”. Groupe en terre cuite avec miroir. Signé et numéroté.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 300 / 400 -
#804Een paar grote plantenbakken van terracotta, versierd met guirlandes en vrouwenhoofden.
Paire de grandes jardinières en terre cuite décorées de guirlandes et de têtes de femmes.No longer availableDim. Ø: 107 cmEstimate: € 3000 / 4000 -
#482Een lot Belgisch Thulin aardewerk met Airain glazuur, bestaande uit twee siervazen, een bolle vaas en een rokersstelletje.
Lot de faïences Thulin belges avec glaçure Airain, comprenant deux vases décoratifs, un vase sphérique et une garniture à fumer.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#764Een jardinière op sokkel van meerkleurig aardewerk. Italiaans.
Jardinière sur socle en faïence polychrome. Travail italien.No longer availableDim. H 109 cmEstimate: € 200 / 300 -
#738Een lot aardewerk, bestaande uit een XIXe eeuwse tabakspot zonder deksel en met letsel, een groene en vergulde bonbonière, een bierpul, een Engels kannetje, een paar majolica sierkruiken (letsels) en een gieter van Vlaams aardewerk.
Lot de faïences comprenant un pot à tabac du XIXe siècle (sans couvercle et avec dégât), une bonbonnière verte et dorée, une chope, une petite cruche anglaise, une paire de cruches en majolique (dégâts) et un arrosoir en faïence flamande.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#398Een gevarieerd lot aardewerk bestaande uit een coupe op hoge voet, een zoutvat, een kleine hangconsole en twee XIXde eeuwse Delftse tegels.
Lot varié de faïences comprenant une coupe sur piédouche, une salière, une petite console et deux carreaux de Delft du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#538Een lot Belgisch Thulin aardewerk met Antica glazuur, bestaande uit twee kruikjes en vijf vaasjes.
Lot de faïences Thulin belges à glaçure Antica comprenant deux cruches et cinq petit vases.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#569Een lot van negen Zuid-Amerikaanse objecten van terracotta, bestaande uit beeldjes, een fluit, een kruikje, ...
Lot de neuf objets sud-américains en terre cuite comprenant des statuettes, une flûte, une cruche etc.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#757Twee grote vazen van Vlaams aardewerk met zes oren en een vegetaal decor in reliëf.
Deux grands vases en faïence flamande à six anses et à décor végétal en relief.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 180 / 240
Other lots in this auction
-
#766Een naaitafeltje van gesculpteerd notenhout en wortelfineer. Victoriaans.
Table à ouvrage en noyer sculpté et placage de ronce. Epoque Victoria.No longer availableDim. B 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#332A. Parmentier“Jachthonden in het veld”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
“Chiens de chasse dans le champ”. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#295Een paar 18 karaats rooskleurige gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#812Twee koekoeksklokken van meerkleurig hout en kunststof. Compleet met slinger en gewichten
Deux horloges à coucou en bois polychrome et plastique. Complète avec poids et balancier.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#489Le Journal des Demoiselles. Tijdschriften gebonden in rood leder in 12 volumes. 1857-1869. Met talrijke modeplaten in kleur.
Le Journal des Demoiselles. Magazines reliés en cuir rouge en 12 volumes. 1857-1869. Avec nombreuses planches en couleurs.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#187Een mahoniehouten kistje met binnenin vier glazen parfumflesjes en een trechtertje. XIXde eeuw.
Coffret en acajou contenant quatre flacons en verre et un petit entonnoir. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#175Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een parel.
Broche en or jaune 18 ct sertie d’une perle.No longer availableDim. 8,60 gEstimate: € 180 / 250 -
#188Een lot van twee oude boeken bestaande uit:- “Médailles de la cabinet de la reine Christine”. Met gravures van Pietro Santes Bartolo. Ed. Pierre De Hondt. De Haag, 1742.- “Bibla Sacra. Vulgatae editionis...”. Ed. Martinum Van Overbeke. Leuven, 1740.
Lot de deux livres anciens:- “Médailles de la cabinet de la Reine Christine”. Avec gravures par Pietro Santes Bartolo. Ed. Pierre de Hondt. De Haag, 1742.- “Bibla Sacra. Vulgatae editionis...”. Ed. Martinum Van Overbeke, Louvain 1740.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#552M.T. Torres“Dame bij het venster”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
“Dame devant la fenêtre”. Litho. Signée hors planche.No longer availableDim. 40 x 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#93Twee houten dozen in twee formaten met lederen bekleding.
Deux boîtes en bois de différentes tailles recouvertes de cuir.No longer availableDim. h: 24 & 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#496Grote ovale mahoniehouten eettafel op centrale poot met vier klauwen en ramskoppen. Met zeven coulissen te verlengen tot minstens 14 plaatsen.
Grande table de dîner ovale en acajou sur pied central à quatre griffes et aux têtes de bélier. Sept coulisses l’allongent au moins à quatorze places.No longer availableDim. 162 x 140 cmEstimate: € 1500 / 2500 -
#68Doulton“Visser” en “Fruitverkoopster”. Veelkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
“Pêcheur” et “Vendeuse de fruits”. Faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 60

