Similar lots by type
-
#783“Bacchus”. Een marmeren beeld.
“Bacchus”. Statue en marbre.No longer availableDim. H. 157 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#350Laco-sportEen automatische herenhorloge van roestvrij staal met lederen polsband. Vintage 1960.
Montre automatique d’homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Années 60.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#798Een paar natuurstenen honden.
Une paire de statues de chiens en pierre.No longer availableEstimate: € 1800 / 2000 -
#765Luchter van geslepen glas en metaal. Acht lichtarmen.
Lustre en verre taillé et métal. Huit lumières.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#795Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
Statue de jardin en forme d’aigle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 300 / 400 -
#401Een monteerbare bel, getooid met een gepolychromeerde koe van gietijzer.
Cloche décorée d’une vache polychrome. Fonte.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 20 / 30 -
#764Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#785“Leeuw en leeuwin”. Een beeld van natuursteen.
“Lion et Lionne”. Statue en pierre.No longer availableDim. 50 x 115 x 80 cmEstimate: € 2400 / 2600 -
#772Een gesculpteerde houten hangvitrine.
Vitrine à suspendre en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#800Een paar wit marmeren zuilen.
Une paire d’obélisques en marbre blanc.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#365Swatch IronyEen roestvrij stalen herenhorloge. Water resistant.
Montre d’homme en acier inoxydable. Imperméable.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#425Een paar tuinvazen in classicistische stijl van terracotta op voetstuk.
Paire de jardinières de style classique en terre cuite. Sur pied.No longer availableEstimate: € 850 / 900 -
#799Een paar levensgrote liggende stenen leeuwen.
Paire de lions couchés en pierre de taille nature.No longer availableDim. H. 77 x L. 152 cmEstimate: € 2000 / 4000 -
#415Een paar gietijzeren jardinières in classicistische stijl.
Paire de jardinières en fonte de style classique.No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#285Een paar natuurstenen watergoden. Sokkel: 49 x 177 x 68 cm.
Une paire de divinités des eaux en pierre. Socle: 49 x 177 x 68 cm.No longer availableDim. H. 99 cm, L. 168 cmEstimate: € 10000 / 12000 -
#635Groot eikenhouten buffet met twee deuren. XIXde eeuw.
Grand buffet en chêne ouvrant à deux portes. XIXe siècle.No longer availableDim. 112 x 142 x 57 cmEstimate: € 150 / 250 -
#790Een paar wit marmeren tuinvazen.
Une paire de vases de jardin en marbre blanc.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#419Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#787Een sobere houten hallbank.
Banc de vestibule en bois sobre.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 80 / 120 -
#120Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 12,02 gEstimate: € 500 / 600 -
#360Een lot van drie oude theaterkijkers, waarvan één ingelegd met paarlemoer, maar met beschadiging.
Lot de trois paires de lunettes de théâtre dont une incrusté de nacre mais avec dégât.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#655Eikenhouten luifelstoel in Lodewijk XV-stijl. Rug en kap van gevlochten riet.
Chaise auvent en chêne de style Louis XV. Dos et auvent en osier canné.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#796Een beeld van een staande Boeddha.
Statue Bouddha position debout.No longer availableDim. H. 150 cmEstimate: € 850 / 950 -
#797Een paar stenen leeuwen.
Une paire de lions en pierre.No longer availableDim. 97 x 104 x 30 cmEstimate: € 1800 / 2000
Other lots in this auction
-
#595Jozef CantréEen houtsnede met personages. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Gravure sur bois aux personnages. Signée et numérotée hors planche.No longer availableDim. 23 x 16,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#146Meisjeshoofd van monochroom wit aardewerk. Zonder signatuur of merk. Genummerd 952. Enkele haarscheurtjes.
Tête de fille en faïence monochrome blanche. Sans marque mais numérotée 952. Quelques cheveux.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#308Een kleine zilveren waterbuffel.
Petit buffle en argent.No longer availableDim. 33,62 gEstimate: € 20 / 30 -
#397Palais de CristalEen koffieservies van meerkleurig en verguld Brussels porselein, bestaande uit een koffiepot, suikerpot en melkkannetje met tien kopjes met schoteltjes. Onderaan gemerkt.
Service à café en porcelaine de Bruxelles dorée et polychrome comprenant une cafetière, un sucrier et un pot à lait avec dix tasses et soucoupes. Marque au verso.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#36Een tweedeurskast van gesculpteerd eikenhout met twee laden in de gordel en geflankeerd door twee zuiltjes. Omstreeks 1900.
Armoire à deux portes en chêne sculpté ouvrant à deux tiroirs en ceinture flanqués de deux colonnettes. Vers 1900.No longer availableDim. 153 x 11 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#104Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983“Boerderij en landweg” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme au bord d’un chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#642Een mahoniehouten klaptafel genre pembroketable. XIXde eeuw.
Table à abattant de type pembroke table en acajou. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#604Een schaalmodel van een Junkers JU52/3m op staander.
Modèle en acier d’un Junkers JU52/3m sur pied.No longer availableDim. b: 96 cmEstimate: € 450 / 550 -
#451Een bronzen voorouderbeeldje op een houten sokkel. Edo, Benin.
Statuette d’ancêtre en bronze sur socle en bois. Edo, Bénin.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#748Een paar armstoelen van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XVI-stijl met groen fluwelen bekleding.
Paire de fauteuils en chêne sculpté de style Louis XVI recouverts de velours vert.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 120 / 200 -
#578Afrikaans reliekschrijn van gebeeldhouwd hout met diverse deurtjes waarop en waarachter handgeschilderde bijbelse taferelen. Paneeltjes gedecoreerd met laagreliëfs. Ethiopië.
Reliquaire africain en bois sculpté présentant plusieurs petites ports avec des scènes bibliques peintes à la main. Les extérieurs décorés de reliefs. Ethiopie.No longer availableDim. H. 73 cmEstimate: € 100 / 150 -
#763Een console in art decostijl met fineer in marcassarstijl. Recent werk.
Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 260 / 280

