Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van zes wagons, spoortype HO. Modellen4210, 4211 & 4214 (Märklin) en 43397 (2X) & 3390 (Trix). Allen in originele doos.
Märklin, Trix

Een lot van zes wagons, spoortype HO. Modellen4210, 4211 & 4214 (Märklin) en 43397 (2X) & 3390 (Trix). Allen in originele doos.

Un lot de six wagons, rails de type HO. Modèles 4210, 4211 & 4214 (Märklin), deux fois 43397, 3390 (Trix). Dans leur emballage d’origine.
SKU: 2706170471.
Category: Speelgoed.
Auction day: 28 June 2017 19:00
Catalogue #471
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #448
    Dinky Toys

    Een Land Rover met aanhangwagen. Onderaan gemerkt.

    Une miniature Land Rover avec remorque. Marque à la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #627

    Een antieke poppenkoets.

    Un coche pour poupées antique.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #449
    Dinky Toys

    “High security vehicle”. No. 105. Een speelgoedauto.

    “High security vehicle”. Nr 105. Voiture miniature.
    No longer available
    Dim. l: 13 cm
    Estimate: € 34 / 36
  • #438

    Een lot blikken speelgoed, bestaande uit twee legerjeeps, waarvan één met een artilleriegeschut, een brandweerwagen, een wagen met raketlanceerder, een brug en een kraan.

    Un lot de jouets en tôle, comprenant deux jeeps de l’armée dont une jeep avec artillerie, un camion de pompiers, une voiture avec un lance fusée, un pont et une grue.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #501
    Märklin

    Diesellocomotief model 3063 voor spoortype HO. Originele beschildering van de Luxemburgse spoorwegen. In originele doos.

    Locomotive à Diesel modèle 3063 pour rails de type HO. Peintures d’origine d’après les chemins de fer du Luxembourg.
    No longer available
    Estimate: € 450 / 600
  • #671
    Märklin

    Een lot van twaalf treinwagons voor spoortype HO. Modellen 4026, 4037 (3x), 4044, 4052 (3x), 4131, 4132 (2X) & 4133. Allen in originele doos.

    Un lot de douze wagons pour rails de type HO. Modèles 4026, 4037 ( x3), 4044, 4052 (x3), 4131, 4132 (x2) & 4133. Le tout dans son emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #481
    Märklin

    Een lot van zeven wagons, spoortype HO. Modellen 3128, 4042, 4046, 4077, 4082, 4083 & 4159. We voegen er een wagon model 3128 van Primex aan toe. Allen in originele doos.

    Un lot de sept wagons, rail HO. Modèles 3128,4042,4046,4077,4082,4083 & 4159. Nous ajoutons un wagon modèle 3128 Primex. Le tout dans son emballage original.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #771

    Een grote antieke pop met porseleinen hoofd en handjes.

    Grande poupée ancienne aux tête et mains en porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #491
    Märklin

    Een presentatie stoomlocomotief. Model BR96 voor spoortype HO. In originele doos.

    Une locomotive à vapeur. Modèle BR96 pour rails de type HO. Dans emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 220
  • #691
    Märklin

    Een lot van zes treinwagons voor spoortype HO. Modellen 4092 (2x), 4096, 4111, 4112G & 4225. Allen in originele doos.

    Un lot de six wagons pour rails de type HO. Modèles 4092 (x2), 4096, 4111, 4112G & 4225. Le tout dans son emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #681
    Märklin

    Een lot van vijf wagons, spoortype HO. Modellen 4051, 4053, 4054, 4064 & 4188. Allen in originele doos.

    Un lot de cinq wagons, rails de type HO. Modèles 4051, 4053, 4054, 4064 & 4188. Dans leur emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #521

    Twee locomotieven voor spoortype HO: - “Type 12” met rookunit, lichten en geluid. Zuid-Koreaanse makelij in opdracht van Treinshop Olaerts. - Roco, model 69203 met geluid. Beide in originele doos.

    Deux locomotives pour rails de type HO: - “Type 12” avec unité de fumée, lumières et bruitages. Produit en Corée du Sud sur la demande de Treinshop Olaerts. - Roco modèle 69203 avec bruitage. Tout deux dans leur emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #661

    Een lot Märklin voor spoortype HO, bestaande uit een locomotief en elf wagons, waaronder panoramawagens. Wagons: 4064, 4085, 4087, 4090, 4169 (2X), 4224, 4294, 4296 & 4269 (2x). Locomotief: 3159 elektrolok krokodil 1020. Allen in originele doos.

    Un lot de douze pièces Märklin pour rails de type HO comprenant 11 wagons et une locomotive dont des wagons panoramiques. Wagons: 4064, 4085, 4087, 4090, 4169( x2), 4224, 4294, 4296 & 4269 (x2). Locomotive: 3159 elektrolok krokodil 1020. le tout dans son emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 280
  • #711
    Märklin

    Diesellocomotief model 3134 voor spoortype HO in originele doos.

    Une locomotive Diesel modèle 3134 pour rails de type HO, dans son emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #701
    Märklin

    Diesellocomotief model 3067 voor spoortype HO in originele doos.

    Une locomotive Diesel modèle 3067 pour rails de type HO, dans son emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #657

    Een lot van dertien boeken met betrekking tot treinen en modelbouw: “Unter Dampf”, “Encyclopedie van moderne locomotieven”, “Encyclopedie van stoomlocomotieven”, “Antieke modeltreinen”, 2 catalogie van Märklin, “Handboek modelspoorbouw”, “Modellbau Schweizerischer Triebfahrzeuge”, “150 jahre Deutsche Eisenbahnen” en vier handboeken voor treinmodelbouw, uitgegeven door Märklin. We voegen er twee oude reclameborden van Märklin aan toe.

    Un lot de treize livres en relation avec les trains miniatures et modélisation: “Unter Dampf”, “Encyclopedie van moderne locomotieven”, “Encyclopedie van stoomlocomotieven”, “Antieke modeltreinen”, 2 caatogues de Märklin, “Handboek modelspoorbouw”, “Modellbau Schweizerischer Triebfahrzeuge”, “150 jahre Deutsche Eisenbahnen” et quatre manuels pour modélisation, édités par Märklin. Nous ajoutons deux panneaux publicitaires de Märklin.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #392

    Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Omstreeks 1900.

    Vierge à l’Enfant en porcelaine bruxelloise polychrome. ± 1900.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #528

    Een lampenvoet van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in cartouches en met een achtergrond van bladeren en vlinders. Op voet van brons in de vorm van gebladerte. Begin XXe eeuw.

    Un pied de lampe en porcelaine chinoise avec décor en cartouches sur fond de feuillage et papillons. Sur pied en bronze représentant du feuillage. Début XXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #463

    Een meerschuimen pijp in etui.

    Pipe en écume, dans son étui.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #118

    Paddenstoellampje genre Gallé. Draagt een handtekening.

    Lampe champignon genre Gallé. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. H. 39 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #651

    Een zeshoekige bronzen hallantaarn met facetgeslepen glas.

    Une lanterne de vestibule avec verre taillé.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #563

    Een zalfdoos van blauw en wit Chinees porselein met personages in het decor.

    Une boite à pommade en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de personnages.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #33

    - Lot van vier borden en schotels: - een porseleinen bord met centraal een bonzaï, gemonogrammeerd M.C. en met twee Chinese tekens op de vleugel. Ø 26,5 cm. - een compote van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt: Maestricht. Ø 21,5 cm (herstelling). - een blauw en witte schotel met reigermotief. Onderaan gemerkt: Heron C.M. en Improved Stone China. Ø 26,5 cm. - Een blauw en witte schotel met een gedrukt wheeping willow decor. Engeland, XIXe eeuw. Ø: 31 cm

    Lot de quatre assiettes et plats: - une assiette en porcelaine à décor central d’un bonzaï, monogrammée M.C. et à deux signes chinoises sur l’aile. Ø 26,5 cm. - un compotier en faïence bleue et blanche. Marque sous la base: Maestricht. Ø 21,5 cm (restauration). - un plat bleu et blanc à motif d’un héron. Marque sous la base: Heron C.M. et “Improved Stone China”. Ø 26,5 cm. - Plat bleu et blanc à décor imprimé dit “Wheeping Willow”. Angleterre XIXe siècle. Ø: 31 cm
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #83

    Een paar hoornvazen van meerkleurig en verguld porselein. Brussel, Omstreeks 1900.

    Paire de cornets en porcelaine polychrome et dorée. Bruxelles, vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #695

    Een gefineerde klapsecretaire met twee laden onder het blad.

    Un secrétaire en bois de placage à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 82 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • Twee verschillende olielampen, waarbij één met een voet van zamak en albast en de andere van blauw opaalglas en messing met een verguld decor.

    No longer available
    Dim. h: 65 & 71 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #225

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en twee roze parels.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,36 ct et de deux perles roses.
    No longer available
    Dim. 11,14 g
    Estimate: € 850 / 1000
  • #233

    Een bronzen tuinbeeld in de vorm van een adelaar op een rots.

    Une statue de jardin représentant un aigle sur un rocher.
    No longer available
    Dim. h: 106 cm
    Estimate: € 500 / 800
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2017

De veiling is volledig - 805 items online. De catalogus is beschikbaar in .pdf en .xls

27 June 2017 19:00
28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More