#98Val St. LambertEen paar kandelaars van deels gesatineerd kleurloos glas, versierd met vogelkoppen. Gemerkt.
#521“Chinese wijze” & “geisha”. Twee lampenvoeten van gesculpteerd albast.
#221Staffordshire“Flight to Egypt” en “Return from Egypt”. Twee groepjes van polychroom aardewerk. Achteraan gemerkt: Walton. Eerste helft XIXde eeuw. Kleine letseltjes.
“Flight to Egypt” et “Return from Egypt”. Deux groupes en faïence polychrome. Marque au verso: Walton. Première moitié du XIXe siècle. Petits dégâts.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 400 / 500 -
Console en acajou à trois niveaux et sur roulettes. Angleterre vers 1900.No longer availableDim. b: 122 cmEstimate: € 200 / 300 -
#211“Bulletin du Musée de l’Industrie”. Diverse Ed. Tussen 1853 en 1876. Delen 23 - 27, 29 - 31, 33, 41 - 42, 45 - 47, 49 - 51, 55 - 56, 58, 60, 62, 64, 67, 69 of 25 volumes. Met vouwplaten, in-8°, goede staat, mooi ingebonden, sommige met lederen ruggen.
#806Een plooitafeltje en twee stoelen. Engeland.
#432Een lot van 9 boeken met betrekking tot architectuur en tuinarchitectuur.
#617Sectioneel beeldje van een man met een losse hoed en een touw. Kleine letsels. Eerste kwart XXste eeuw.
Statuette sectionnelle d’un homme au grand chapeau amovible et tenant une corde. Petits dégâts. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 23,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#603Twee kleine bronzen beeldjes. Luba, Congo.
Deux statuettes en bronze. Luba, Congo.No longer availableDim. H. 11 cmEstimate: € 100 / 120 -
#661Een paar dekselpotten van porselein.
Paire de pots couverts en porcelaine.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200 / 250