#34J. Binard
“Gevelzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#259
“Bloemen in vaas”. olie op paneel, ongesigneerd.
#335
Een etui met een messingen goudweegschaaltje, Compleet met kleine gewichten.
#169A Edmonson
“Zeezicht van op duinen”, schilderij olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Edmonson”.
#441
Een dekselvaas van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen op lichtgroene fond. Medio XXste eeuw. Schilfer aan de hals.
#262Kris De PillecynPeriod: °1949
“Schildersatelier”. Aquarel en gouache op papier. Gesigneerd.
"Paint Studio". Watercolor and gouache on paper. Signed.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 100/150 -
#397
Aziatisch porseleinen theepot met warmhouder.
#345
Een wandklok van messing met grote slinger en ronde wijzerplaat. Met gewichten.
#423
Twee Afrikaanse hoofden van keramiek.
Two African ceramic heads.No longer availableDim. h28cmEstimate: € 40/50 -
#459Nadia PonomarenkoPeriod: °1951
“Appelbloesems op de helling”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 2004.
#662
Een handgeknoopte wollen Kelim.
#154Jef Louis Van Leemputten
“In de schaapsstal”. Olie op doek, gesigneerd rechts onder, ingelijst.
"In the sheepfold". Oil on canvas, signed right below, framed.No longer availableDim. 24 x 36cmEstimate: € 200/400