#124
Grote ovale spiegel met ornament bovenaan, verguld.
Large oval mirror, ornament on top, gilded.No longer availableDim. h 132 x b 32 cmEstimate: € 175/200 -
#607
Een Chinees porseleinen theepot met diverse figuren afgebeeld.
#363
Een serie van zes quarter pints van verzilverd metaal. Gemerkt EPNS.
#413Doyen
Een blauwe glazen mileu-de-table in twee onderdelen.
#71
Een tweeloops geweer - A Marseille.
#535
#238Boheems Kristal
#644Maurits Bilcke
“Lino C”. Een linosnede, gesigneerd en gedateerd 1935.
#453
Een achthoekig porseleinen celadon vaas, groene tinten met craquelé.
#178Hergé
“Raket naar de maan”. Hard cover. Ed. Casterman 1953 (A53). Redelijke staat, rug te herstellen, eerste druk.
"Rocket to the Moon". hardcover. Ed. Casterman 1953 (A53). Reasonable condition, spine to restore, first edition.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#144Luc KaisinPeriod: 1901 - 1963
“Zeezicht met golfbreker.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel in het midden.
“Sea view with breakwater.” Oil on canvas. Signed. Injury in the middle.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 220/260 -
#399
“Abstract compositions with figures.” A few works, mixed media on paper.No longer availableDim. 50 x 50 x 2 cmEstimate: € 400/600