Similar lots by type
-
#403
Een moeder en een vader met kinderen en een jonge dame en heer van meerkleurig biscuit. Enkele beschadigingen.
Une mère et un père avec des enfants et une jeune femme et un jeune homme en biscuit polychrome. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#429
Een lot van zeven beeldjes van meerkleurig biscuit. enkele beschadigingen.
Lot de sept statuettes en biscuit polychrome. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#53
Een schouwgarnituur van monochroom wit biscuit met vergulde details in de vorm van een dame, een heer en een groep met een dansend koppel.
Garniture de cheminée en biscuit monochrome blanc aux détails dorés en forme d’une femme, un homme et un groupe de danseurs.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60/100 -
#192Villeroy & Boch
Een plaquette van blauw en wit biscuit met een mythologische voorsteling. Achteraan gemerkt. Jaren ‘70.
Plaquette en biscuit bleu et blanc représentant une représentant une scène mythologique dans le style de Wedgwood. Marque au verso. Années 70.No longer availableDim. 29 x 51,5 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#413
Een lot Boheems kristal, bestaande uit een blauwe champagnekoeler en een grote vaas, een klein rood vaasje en een vaasje op houten voet.
Lot de cristal de Bohème comprenant un refroidisseur à champagne bleu et un grand vase, un petit vase rouge et en vase au pied de bois.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#667
Een houten Afrikaans fetisjbeeld op een ijzeren sokkel.
Fétiche africain en bois sur socle en fer.No longer availableDim. H 173 cmEstimate: € 100/150 -
#160
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en robijnen van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ±0,50 ct et de rubis pesant ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 650/750 -
#446
Een notenhouten bijzettafeltje op vier tapse poten en met los tafelblad. Een lade in de gordel. Rondom versierd met een ingelegde messingen bies. Begin XIXde eeuw.
Table d’appoint en noyer à quatre pieds toupies et tablette amovible. Un tiroir en ceinture. Tout autour une bande de laiton. Début du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#607
Archeologische vondsten uit Macedonië: 2 lacrimatoria met decoratie, 2 skybalos en een bronzen haarpin. IVde eeuw voor Christus.
Trouvailles archéologiques de la Macédoine: 2 lacrimatoires décorées, 2 skylabos et une aiguille à cheveux en bronze. IVe siècle avant Christ.No longer availableEstimate: € 550/600 -
#213Adrien Gaudez
“De vioolspelende hulpkok”. Een beeld van bruingepatineerd brons op arduinen sokkel. Postume geut.
“L’aide cuisine violoniste”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 800/1000 -
#681
“Antwerpens maritiem verleden”. R. Baetens & A. De Vos. Ed. MIM. Antwerpen, 1990.
“Antwerpens maritiem verleden”. R. Baetens & A. De Vos. Ed. MIM, Anvers 1990.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#127Vitorio Sabadin
Een reeks van drie verschillende musicerende clowns van meerkleurig en verguld porselein. Italiaans werk.
Suite de trois différents clowns musiciens en porcelaine polychrome et dorée. Travail italien.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60/80 -
#107
Een liggende hond en een leeuw van donkergepatineerd plaaster.
Chien et lion couchés en plâtre à patine foncée.No longer availableDim. l: 54 & 48 cmEstimate: € 40/60 -
#715
Een cachepot van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.
Cache-pot en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paysage.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 80/100 -
#634Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 290 x 92 cmEstimate: € 60/100 -
#767
Een armstoel van witgelakt hout met fluwelen bekleding. Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil en bois laqué blanc à couverture de velours. Style Louis XV.No longer availableEstimate: € 30/50