Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van zeven beeldjes van meerkleurig biscuit. enkele beschadigingen.

Een lot van zeven beeldjes van meerkleurig biscuit. enkele beschadigingen.

Lot de sept statuettes en biscuit polychrome. Quelques dégâts.
SKU: 2308160429.
Category: Biscuit.
Auction day: 24 August 2016 19:00
Catalogue #429
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #192
    Villeroy & Boch

    Een plaquette van blauw en wit biscuit met een mythologische voorsteling. Achteraan gemerkt. Jaren ‘70.

    Plaquette en biscuit bleu et blanc représentant une représentant une scène mythologique dans le style de Wedgwood. Marque au verso. Années 70.
    No longer available
    Dim. 29 x 51,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #442

    Een lot van zeven beeldjes van meerkleurig biscuit. enkele beschadigingen.

    Lot de sept statuettes en biscuit polychrome. Quelques dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #403

    Een moeder en een vader met kinderen en een jonge dame en heer van meerkleurig biscuit. Enkele beschadigingen.

    Une mère et un père avec des enfants et une jeune femme et un jeune homme en biscuit polychrome. Quelques dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #53

    Een schouwgarnituur van monochroom wit biscuit met vergulde details in de vorm van een dame, een heer en een groep met een dansend koppel.

    Garniture de cheminée en biscuit monochrome blanc aux détails dorés en forme d’une femme, un homme et un groupe de danseurs.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #447

    “Shiva Nataraja”. Een beeld van gepatineerd brons.

    “Shiva Nataraja”. Sculpture en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #268

    “De denker”. Een beeld van groengepatineerd brons op arduinen sokkel naar het werk van Aug. Rodin.

    “Le penseur”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en pierre de taille d’après l’oeuvre de Rodin.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #655

    Eikenhouten luifelstoel in Lodewijk XV-stijl. Rug en kap van gevlochten riet.

    Chaise auvent en chêne de style Louis XV. Dos et auvent en osier canné.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #787

    Een sobere houten hallbank.

    Banc de vestibule en bois sobre.
    No longer available
    Dim. b: 185 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #281

    Een Romeins mannenhoofd van groengepatineerd brons op houten staander.

    Tête d’homme romain en bronze à patine verte. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #173

    Een paar honingpotjes van meerkleurig aardewerk, waarvan één met bijpassend lepeltje en gemerkt van Goebel.

    Paire de petits pots à miel en faïence polychrome dont un à cuillère assortie et marque Goebel.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #362

    Lot van zes kleine landschappen, waarvan twee aquarels en vier paneeltjes.

    Lot de six petits paysages dont deux aquarelles et quatre panneaux.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #120

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 12,02 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #341

    Een lot zilver, bestaande uit negen zoutvaatjes, een briefkokertje, drie flessendoppen en achttien zilveren lepeltjes, waarvan er twaalf een reeks vormen in art decostijl. 800‰.

    Lot d’argent comprenant neuf salières, un étui à lettre, trois bouchons, dix-huit petite cuillères dont douze formant une suite de style art déco. 800‰.
    No longer available
    Dim. +/- 377 Bruto
    Estimate: € 120 / 180
  • #216

    Een kussenkast van eik, notenhout en ebbenhout. Twee deuren met telkens drie kussens. Imposante kap versierd met drie leeuwenkoppen. Rechte poten. XVIIIde eeuw.

    Armoire dite kussenkast en chêne, noyer et ébène. Deux portes avec chaque fois trois coussins. Corniche imposante avec trois têtes de lion. Pieds droits. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 800 / 1200
  • #697

    Een mahoniehouten bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl met één lade en aan de zijkanten een schuifblad.

    Table d’appoint en acajou de style Louis XVI ouvrant à un tiroir et à deux tablettes glissantes latérales.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #233

    Een paar cassolettes van bruingeaderd marmer met verguld bronsbeslag. Omstreeks 1900.

    Paire de cassolettes en marbre veiné brun aux montures en bronze doré. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 Augustus 2016

Veiling volledig - 800 loten.

23 August 2016 19:00
24 August 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More