Similar lots by type
-
#224“Historisch album der Stad Antwerpen”. Verzameling van 41 gezichten en gedenkteekens van vroegere tijden. Naar de natuur geteekend en in koper gesneden door J. Linnig en met historische aanteekeningen door J. H. Mertens, stadsbibliothecaris”. Ed. Dujardin-Van der Avoort, 1868. Gerestaureerd.
“Historisch album der Stad Antwerpen”. Verzameling van 41 gezichten en gedenkteekens van vroegere tijden. Naar de natuur geteekend en in koper gesneden door J. Linnig en met historische aanteekeningen door J. H. Mertens, stadsbibliothecaris”. Ed. Dujardin-Van der Avoort, 1868. Restauré.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#271“De Humani Corporis Fabrica”. Een heruitgave van het bekende werk van Andreas Vesalius. Uitgave uit 1975 met introductie door G. A. Lindeboom. In stofhoes.
“De Humani Corporis Fabrica”. Réédition de l’oeuvre connue par Andreas Vesalius de 1975. Introduction par G. A. Lindeboom. Dans son étui.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#1038Een lot van vier boeken: - Antiek encyclopedie.- Collecting Oriental antiques- Historical relics, unearthed in New China- Hollandse schilders in de gouden eeuw.
Un lot de quatre livres:- Antiek encyclopedie.- Collecting Oriental antiques- Historical relics, unearthed in New China- Hollandse schilders in de gouden eeuw.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#961Een partij boeken met diverse onderwerpen. Vijf delen van Librairie Larousse, 1915 - 1925; Vier gebonden jaargangen van ‘ L’illustration’: 1846, 18471849 en 1856; ‘ Annales du cercle artistique, littéraire et scientifique d’Anvers’, 1/10/1868 - 31/12/1869, enkele losse uitgaven van l’Illustration, etc...
Un lot de livres divers. Cinq parties du Librairie Larousse, 1915 - 1925; quatre années reliés de ‘ L’illustration’: 1846, 18471849 et 1856; ‘ Annales du cercle artistique, littéraire et scientifique d’Anvers’, 1/10/1868 - 31/12/1869, etc...No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#288“Vrijen en trouwen”. Catalogus van een tentoonstelling, Antwerpen, 1975.
“Vrijen en Trouwen”. Catalogue d’une exposition à Anvers en 1975.No longer availableEstimate: € 20 / 24 -
#764“Oranje. Een Koninklijk schip”. Wim Grund. Ed. Van Soeren & Co. Amsterdam, 2001.
”Oranje. Een koninklijk schip.” Wim Grund. Ed. Van Soeren & Co. Amsterdam, 2001.No longer availableEstimate: € 24 / 30 -
#222“Historisch album der Stad Antwerpen”. Verzameling van 41 gezichten en gedenktekens van vroegere tijden. Naar de natuur getekend en in koper gesneden door J. Linnig en met historische aantekeningen door F.H. Mertens, stadsbibliothecaris. 1868. Franstalige versie, gesigneerd door Linnig.
“Album Historique de la Ville d’Anvers”. Collection de vues et de monuments des temps passés. Dessins d’après nature et gravés sur cuivre par J. Linnig avec Notices Historiques par F. H. Mertens, Bibliothécaire de la Ville. Ed. Buschmann 1868. Signé par Linnig.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#138“Les muses”. Ed. Erasme. 15-delige reeks kunstboeken.
“Les Muses”. Ed. Erasme. Série de livres d’art en 15 volumes.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#951“Geschiedenis der vaderlandsche schilderkunst. Roeland van Eynden & Adriaan der Willigen. Deel I tem III. Het later verschenen deel IV is niet aanwezig. 1816.
“Geschiedenis der vaderlandsche schilderkunst. Roeland van Eynden & Adriaan der Willigen. Partie I -partie III. Partie 4 non inclus.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#967“Galerie Flamande et Hollandaise”. Arsène Houssaye. 1857.
”Galerie Flamande et Hollandaise”. Arsène Houssaye. 1857.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#948Een lot boeken over verschillende onderwerpen. Een aantal XVIIIe eeuwse woordenboeken Frans-Nederlands en Nederlands-fFans. Enkele XIXe eeuwse christeijke werken waaronder een geïllustreerde bijbel door de Rev. John Brown. Enkele XIXe eeuwse litteraire werken waaronder een Vlaamse versie in 8 delen van ‘De Graaf van Monte-Christo’ etc...
Un lot de livres divers. Quelques dictionnaires français-néerlandais du XVIIIième siècle. Quelques oeuvres Chrétiens du XIXième siècle dont une bible illustrée par Rev. John Brown. Quelques oeuvres littéraires dont une version en néerlandais du “Comte de Monte-Christo” du XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#1094Een groot lot boeken, bestaande uit verscheidene delen van Larousse, de Franstalige uitgave van de Kroniek van België, La Belgique illustrée, enz.
Grand lot de livres comprenant plusieurs volumes de Larousse, l’édition française du Chronique de Belgique, La Belgique Illustrée etc.No longer availableEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#588Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit een karaf, zes borrelglaasjes, zes wijnglazen en zes champagnefluiten.
Service de verres en cristal incolore à décor gravé comprenant une carafe, six gouttes, six verres à vin et six flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#386Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XIII-stijl. Bekleding met tapisserie.
Fauteuil de style Louis XIII en noyer sculpté. Revêtement en tapisserie.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#931Royal Dux“Smid bij gezin”. Een beeld van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt. Restauraties aan de armen.
“Forgeron et famille”. Une statue en porcelaine polychrome et doré. Marque à la base. Restauration aux bras.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#497Twee Chinese vaasjes met draken. Brons en marmer.
Deux petits vases chinois en bronze et marbre à décor de dragons.No longer availableDim. H: 21 cmEstimate: € 130 / 150 -
#241Pendule van marmer, brons en koper. Versierd met een kind en zijn engelbewaarder.
Pendule en marbre, bronze et cuivre surmonté d’un enfant et son ange gardien.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#378A. FynnaertKoperen schaal met Antwerpse symboliek in reliëf.
Plat en cuivre aux symboles de la ville d’Anvers en relief.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#1008MuranoEen vaas, een schaaltje en een groot tulpvormig glas op voet van gekleurd glas. Beide gemerkt.
Un vase, une coupelle et un grand verre en forme de tulipe en verre polychrome. Portent une marque.No longer availableDim. h: 38 & 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#608Houten beeld van een man, goederen torsend. Afkomstig uit Zuid - Amerika.
Statue d’un paysan portant des marchandises en bois sculpté. Travail de L‘Amérique du Sud.No longer availableDim. H: 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#867Een lot van vijf verschillende recente vazen van meerkleurig Chinees porselein. Enkelen onderaan gemerkt.
Un lot comprenant cinq vases récents en porcelaine de Chine polychrome. Quelques-uns portent une marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#398Een lot Gouda-aardewerk, bestaande uit een kannetje, een flesje en een vaas. Allen gemerkt.
Lot de faïences de Gouda dont une verseuse, un flacon et un vase. Avec marques.No longer availableDim. h: 17 - 24 cmEstimate: € 25a / 35 -
#740Een hangkastje met twee deurtjes en een lade. Een maîtrisemeubeltje uit de XIXe eeuw.
Petit meuble à suspendre ouvrant à deux portes et un tiroir. Meuble de maîtrise du XIXe siècle.No longer availableDim. 39 x 33 x 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#425Een ronde salontafel van gefineerd hout. Op vier voluutpoten.
Une table d’appoint en placage. Sur quatre pieds volutes.No longer availableDim. 85 Ø: 70 cmEstimate: € 30 / 40

