Similar lots by type
-
#224“Historisch album der Stad Antwerpen”. Verzameling van 41 gezichten en gedenkteekens van vroegere tijden. Naar de natuur geteekend en in koper gesneden door J. Linnig en met historische aanteekeningen door J. H. Mertens, stadsbibliothecaris”. Ed. Dujardin-Van der Avoort, 1868. Gerestaureerd.
“Historisch album der Stad Antwerpen”. Verzameling van 41 gezichten en gedenkteekens van vroegere tijden. Naar de natuur geteekend en in koper gesneden door J. Linnig en met historische aanteekeningen door J. H. Mertens, stadsbibliothecaris”. Ed. Dujardin-Van der Avoort, 1868. Restauré.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#951“Geschiedenis der vaderlandsche schilderkunst. Roeland van Eynden & Adriaan der Willigen. Deel I tem III. Het later verschenen deel IV is niet aanwezig. 1816.
“Geschiedenis der vaderlandsche schilderkunst. Roeland van Eynden & Adriaan der Willigen. Partie I -partie III. Partie 4 non inclus.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#967“Galerie Flamande et Hollandaise”. Arsène Houssaye. 1857.
”Galerie Flamande et Hollandaise”. Arsène Houssaye. 1857.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#1094Een groot lot boeken, bestaande uit verscheidene delen van Larousse, de Franstalige uitgave van de Kroniek van België, La Belgique illustrée, enz.
Grand lot de livres comprenant plusieurs volumes de Larousse, l’édition française du Chronique de Belgique, La Belgique Illustrée etc.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#288“Vrijen en trouwen”. Catalogus van een tentoonstelling, Antwerpen, 1975.
“Vrijen en Trouwen”. Catalogue d’une exposition à Anvers en 1975.No longer availableEstimate: € 20 / 24 -
#1038Een lot van vier boeken: - Antiek encyclopedie.- Collecting Oriental antiques- Historical relics, unearthed in New China- Hollandse schilders in de gouden eeuw.
Un lot de quatre livres:- Antiek encyclopedie.- Collecting Oriental antiques- Historical relics, unearthed in New China- Hollandse schilders in de gouden eeuw.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#138“Les muses”. Ed. Erasme. 15-delige reeks kunstboeken.
“Les Muses”. Ed. Erasme. Série de livres d’art en 15 volumes.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#764“Oranje. Een Koninklijk schip”. Wim Grund. Ed. Van Soeren & Co. Amsterdam, 2001.
”Oranje. Een koninklijk schip.” Wim Grund. Ed. Van Soeren & Co. Amsterdam, 2001.No longer availableEstimate: € 24 / 30 -
#948Een lot boeken over verschillende onderwerpen. Een aantal XVIIIe eeuwse woordenboeken Frans-Nederlands en Nederlands-fFans. Enkele XIXe eeuwse christeijke werken waaronder een geïllustreerde bijbel door de Rev. John Brown. Enkele XIXe eeuwse litteraire werken waaronder een Vlaamse versie in 8 delen van ‘De Graaf van Monte-Christo’ etc...
Un lot de livres divers. Quelques dictionnaires français-néerlandais du XVIIIième siècle. Quelques oeuvres Chrétiens du XIXième siècle dont une bible illustrée par Rev. John Brown. Quelques oeuvres littéraires dont une version en néerlandais du “Comte de Monte-Christo” du XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#271“De Humani Corporis Fabrica”. Een heruitgave van het bekende werk van Andreas Vesalius. Uitgave uit 1975 met introductie door G. A. Lindeboom. In stofhoes.
“De Humani Corporis Fabrica”. Réédition de l’oeuvre connue par Andreas Vesalius de 1975. Introduction par G. A. Lindeboom. Dans son étui.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#222“Historisch album der Stad Antwerpen”. Verzameling van 41 gezichten en gedenktekens van vroegere tijden. Naar de natuur getekend en in koper gesneden door J. Linnig en met historische aantekeningen door F.H. Mertens, stadsbibliothecaris. 1868. Franstalige versie, gesigneerd door Linnig.
“Album Historique de la Ville d’Anvers”. Collection de vues et de monuments des temps passés. Dessins d’après nature et gravés sur cuivre par J. Linnig avec Notices Historiques par F. H. Mertens, Bibliothécaire de la Ville. Ed. Buschmann 1868. Signé par Linnig.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#961Een partij boeken met diverse onderwerpen. Vijf delen van Librairie Larousse, 1915 - 1925; Vier gebonden jaargangen van ‘ L’illustration’: 1846, 18471849 en 1856; ‘ Annales du cercle artistique, littéraire et scientifique d’Anvers’, 1/10/1868 - 31/12/1869, enkele losse uitgaven van l’Illustration, etc...
Un lot de livres divers. Cinq parties du Librairie Larousse, 1915 - 1925; quatre années reliés de ‘ L’illustration’: 1846, 18471849 et 1856; ‘ Annales du cercle artistique, littéraire et scientifique d’Anvers’, 1/10/1868 - 31/12/1869, etc...No longer availableEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#562‘Compositie’. gemengde techniek op papier. gesigneerd Ron Ekkelenkamp en gedateerd 1993 op de achterzijde.
“Composition”. Technique mixte sur papier. Signée Ron Ekkelenkamp et datée 1993 au verso.No longer availableDim. 72 x67 cmEstimate: € 220 / 240 -
#560GoumEen handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.
Carpette persane en soie. Nouée main.No longer availableDim. 165 x 110 cmEstimate: € 400 / 600 -
#767Een paar roodkoperen kandelaars met gegraveerd decor. Tijdperk Lodewijk XV.
Une paire de chandeliers en cuivre rouge avec décor gravé. Epoque Louis XV.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#495Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met fluweel.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XIII recouvert de velours.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#1062Le MandarinEen kunststoffen muurthermometer in T-vorm. Met opschrift: Le Mandarin, le bain de soleil de l’estomac. Cusenier.Er wordt een dito thermometer aan toegevoegd met reclame voor Picon.
Thermomètre murale en plastique en forme de T et à la publicité Le Mandarin, le bain de soleil de l’estomac. Cusenier. On y joint un thermomètre publicitaire pour Picon.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 20 / 30 -
#934Ogata GekkoPeriod: 1859-1920“Geisha”. Ingekleurde houtsnede. XIXde eeuw. Gesigneerd.
”Geisha.” Une gravure sur bois en couleurs. XIXième siècle. Signée.No longer availableDim. 35 x 23,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#665Een zwartgelakte commode tombeau met drie laden, versierd met bloemenmarquetterie en met bloemvormige bronzen trekkers.
Commode tombeau laquée noire à trois tiroirs décorés de marquetterie florale et aux anses de bronze en forme de fleurs.No longer availableDim. b: 93 cmEstimate: € 300 / 500 -
#393Twee verschillende vazen van meerkleurig Hollands aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Deux vases différents en faïence polychrome hollandaise décorés de fleurs. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#892Rik Verheyden“Non aan een kerkingang”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1931.
”Une nonne à l’entrée de l'Église.” Huile sur toile. Signée et datée 1931.No longer availableDim. 59 x 39 cmEstimate: € 100 / 160 -
#519ChromachronEen wandklok in arduinen lijst naar een ontwerp van Tian Harlan. Enkele krassen.
Pendule murale encadrée de pierre de taille d’après un design de Tian Harlan. Quelques griffes.No longer availableDim. 40 x 33 cmEstimate: € 100 / 140 -
#1043Een verzameling schelpen uit Florida. Eiland Sanibel. Met begeleidend boekje.
Collection de coquilles de la Floride, Ile de Sanibal. Accompagnée d’un livre explicatif.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#378A. FynnaertKoperen schaal met Antwerpse symboliek in reliëf.
Plat en cuivre aux symboles de la ville d’Anvers en relief.No longer availableEstimate: € 30 / 50

