Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van zeven foto’s van de bemanningen van verschillende Apollo-missies, waarbij vijf met de handtekeningen van de astronauten.

Een lot van zeven foto’s van de bemanningen van verschillende Apollo-missies, waarbij vijf met de handtekeningen van de astronauten.

Un lot de sept photos de différents équipages des missions Apollo, dont cinq avec signatures des astronautes.
Dim. 18 x 23 cm
SKU: 2603190002.
Auction day: 26 March 2019 19:00
Catalogue #2
Estimate: € 35 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #469
    Boch Keramis

    Twee vaasjes en een kannetje van aardewerk met een reliëfdecor van bessen. Onderaan gemerkt.

    Deux vases et une verseuse en faïence, décor en relief de baies. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #659

    “Golgotha”. Olieverf op paneel. Begin negentiende eeuw.

    ”Mont du Calvaire”. Huile sur panneau. Début XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 25 x 19 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #342
    Isidore Saeys

    “Hoeve te Bierghes”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Fermette à Bierghes”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #33

    Een gedreven koperen samovar.

    Un samovar en cuivre repoussé.
    No longer available
    Dim. H. 56 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #117

    Twee wandversieringen van goudgepatineerd hout in de vorm van putti.

    Deux décorations murales en bois à patine dorée en forme de putti.
    No longer available
    Dim. h: 33 & 39 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #632
    J. Van Lerberghe

    “Hoeve aan een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2-10-18. Kleine perforatie rechts onderaan.

    “Ferme au bord d’un chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée et datée 2/10/18. Petite perforation en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 16 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #423

    Een schouwversiering van Staffordshire-aardewerk met twee personages naast een klok.

    Une décoration de cheminée en faïence Staffordshire, deux personnages et une pendule.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #494

    “Landschap met huizen”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Raty Alb.

    ”Paysage et maisons”; Huile sur carton. Porte une signature: Raty Alb.
    No longer available
    Dim. 48 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #169
    Armand Laureys
    Period: 1867 - ?

    “Zicht op de Nosestraat te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur la rue Nose, Anvers”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 85 x 60 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #899

    Een messingen inktpot in Lodewijk XV-stijl met porseleinen recipiënt.

    Encrier en laiton de style Louis XV. Récipient en porcelaine.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #363

    Een kleine wereldbol en een hemelbol met sterrenbeelden.

    Un petit globe terrestre et un globe de ciel avec signes du zodiaque.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 50 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #529

    Twee Indische voorstellingen. Gouache op zijde.

    Deux représentations indiennes. Gouache sur soie.
    No longer available
    Dim. 22 x 18,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More