Other lots in this auction
-
#890Een koffie-en theestel van verzilverd metaal met melkkannetje en suikerpot en op een dienblad. Eén handvat van het dienblad los.
Un service à café et thé en métal argenté, avec pot à lait et sucrier, le tout sur un plateau dont un manche est détaché.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#807Een koperen schouwpendule in empirestijl. Bijgevoegd twee bronzen kandelaars in barokke stijl.
Une pendule de cheminée en cuivre, style Empire. Nous ajoutons deux candélabres, style Baroque, en bronze.No longer availableDim. h: 39 & 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#194Leon BruninPeriod: 1861-1949“De kunstkenner”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Achteraan een authenticatie door de schilder.
“Le Collectionneur”. Huile sur toile. Signée. Authentification par le peintre au verso.No longer availableDim. 66 x 55 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#185Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 12,35 gEstimate: € 1350 / 1450 -
#525Matchbox King Size K-6“Allis-Chalmers earth scraper”. Een speelgoedvoertuig. Zeer goede staat. In originele doos.
”Allis-Chalmers earth scraper”. Un jouet, un véhicule. Très bon état. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#229“De genezer”. Olieverf op doek. Herdoekt. Italiaanse School, XVIIde eeuw.
”Le guérisseur”. Huile sur toile. Retoilée. Ecole italienne, XVIIème siècle.No longer availableDim. 82 x 60 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#735Matchbox Series 11, 12, 14, 16 & 17Vijf speelgoedautootjes in originele doosjes:- Jumbo crane.- Safari Land Rover.- Iso Grifo.- Scammell “Mountaineer Snowplough”.- 8-wheel tipper.
Cinq voitures jouets, emballages d’origine:- Jumbo crane.- Safari Land Rover.- Iso Grifo.- Scammell “Mountaineer Snowplough”.- 8-wheel tipper.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#366Een marmeren zuil.
Une colonne en marbre.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 100 / 160 -
#174Charles Philogène TschaggenyPeriod: 1815 - 1894“Schuur bij een weide”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Grange et prairie”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22 x 32 cmEstimate: € 250 / 350 -
#520Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd ijzerhout en met roze marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois de fer sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#429J. SeghersEen reeks van vijf landschappen, inkt op papier. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
Une série de cinq paysages, encre sur papier. Signés. +- 1900.No longer availableDim. 14 x 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#535Corgi Toys 104“Dolphin 20 Cruiser on Wincheon trailer”. Zeer goede staat. In originele doos.
”Dolphin 20 Cruiser on Wincheon trailer”. En très bon état.No longer availableEstimate: € 30 / 50

