Other lots by van Damme
Similar lots by type
-
#344Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“St. Jacobskerk, Antwerpen”; “Kerk te Wespelaer” & “Poort (Walter Vaes)”. Drie etsen, allen gesigneerd buiten de plaat.
L’Eglise Saint-Jacques à Anvers, L’église de Wespelaer et Porte (Walter Vaes). Trois eaux fortes signées hors planche.No longer availableDim. 20 x 13; 14 x 9 & 20 x 10 cmEstimate: € 60/80 -
#219Salvador Dali
Een paar lithografieën. Beide gesigneerd en genummerd op 100 exemplaren buiten de plaat.
Quelques lithographies. Signées et numérotées à 100 exemplaires à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 24,5 x 18 cmEstimate: € 200/280 -
#19L. Smets
Een lot van vier gravures. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Un lot de quatre gravures. Toutes signées à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 9 x 8; 15,5 x 18,5; 16,5 x 20 & 16,5 x 17,5 cmEstimate: € 40/60 -
#334
Een lot van zes XIXe eeuwse gravures met zichten op de Sint Pauluskerk te Antwerpen.
Un lot de six gravures du XIXème siècle avec vue sur l'église Saint-Paul d'Anvers.No longer availableDim. 26 x 20 - 31 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#294
“Sterrenbeeld maagd”. Een ets. Gemonogrameerd en genummerd 24/53 buiten de plaat. Bijgevoegd een gesigneerd blaadje met penstudies.
Vierge du zodiaque . Une eau-forte. Monogrammée et numérotée 24/53 à l'extérieur de la plaque. Joint une feuille signée avec des études à l’encre.No longer availableDim. 10 x 10 & 20 x 14 cmEstimate: € 30/40 -
#49
Een lot van elf koper/staalgravures met zichten op de kathedraal te Antwerpen. Grotendeels XIXe eeuws.
Un lot de onze gravures sur cuivre et acier avec vue sur la cathédrale d'Anvers. En grande partie du XIXème siècle.No longer availableDim. 14 x 9 - 34 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#362
Een groot en gevarieerd lot kunstreproducties en tentoonstellingsaffiches.
Un grand nombre varié de reproductions d'art et d'affiches d'exposition.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#434Corneille
“Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘88 en genummerd XXII/XXX buiten de plaat.
Femme et chat . Une lithographie. Signée, datée 88 et numérotée XXII / XXX hors planche.No longer availableDim. 29,5 x 24 cmEstimate: € 200/240 -
#29Joris MinnePeriod: 1897 - 1988
Een lot van vier gravures, waarbij een kleurenets. Allen gemonogrammeerd binnen de plaat en twee gesigneerd buiten de plaat.
Un lot de quatre gravures, dont une eau-forte en couleurs. Toutes monogrammées à l'intérieur de la planche et deux signées hors planche.No longer availableDim. 12 x 7,5; 12,5 x 9,5; 16 x 11,5 & 22 x 15 cmEstimate: € 60/100 -
#489
“Erotische scène”. Een lithografie(?). Gemonogrammeerd ‘J.S.’.
Scène érotique . Une lithographie (?). Monogrammée J.S. .No longer availableDim. 150 x 144 cmEstimate: € 80/120 -
#304
Een lot van vijf gravures met betrekking tot het Antwerpse stadhuis, bestaande uit vier buitenzichten en een interieur van de trouwzaal.
Un lot de cinq gravures relatives à la mairie d'Anvers, comprenant quatre vues extérieures et un intérieur de la salle des mariages.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#319Jacques BoonenPeriod: 1911-1968
“Oogst”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Moisson . Une gravure. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 19 x 31 cmEstimate: € 45/60 -
#314Edward PellensPeriod: 1872 - 1947
“Straatzicht”; “Schepen in het dok”; “De buildrager”; “De Palingbrug” & “Op Signoorken”. Drie linosnedes en drie houtsnedes. Allen gemonogrameerd binnen de plaat.
Vue de rue ; Ships in the dock ; Le débardeur ; Le Palingbrug & Op Signoorken . Trois linogravures et trois gravures sur bois. Tous monogrammées dans la planche.No longer availableDim. 20 x 12 - 22 x 18 cmEstimate: € 50/80 -
#324
Vijf XIXe eeuwse gravures met zichten op de kathedraal te Antwerpen.
Cinq gravures du XIXème siècle avec vues sur la cathédrale d'Anvers.No longer availableDim. 10 x 14 - 31 * 23 cmEstimate: € 40/60 -
#479Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010
“Eté II”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd 2002 buiten de plaat. Artiestenproef.
Eté II . Une lithographie. Signée et datée 2002 à l'extérieur de la planche. Test d'artiste.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 160/180
Other lots in this auction
-
#163Emile PicaultPeriod: 1833 - 1915
“Chevrière”. Een beeld van bruingepatineerd brons op rood marmeren sokkel. Gesigneerd.
Chevrière . Une statue de bronze patiné brun sur un socle en marbre rouge. Signée.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 900/1000 -
#317Guerin
Een grote sierkandelaar van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk met een wapenschild in het decor. Gemerkt. Bakfouten in het handvat.
Un grand chandelier décoratif en faïence belge émaillée multicolore avec un blason dans le décor. Marqué. Défauts de cuisson dans la poignée.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 50/60 -
#256
Een paar witgepatineerde gietijzeren tuintafeltjes.
Une paire de tables de jardin en fonte patinée blanche.No longer availableDim. h: 70 cm Ø: 35 cmEstimate: € 150/180 -
#404
Twee Chinese schilderingen met vogels in landschappen. Gouache op zijde.
Deux peintures chinoises en gouache sur soie représentant des oiseaux dans des paysages.No longer availableDim. 80 x 30 cmEstimate: € 50/75 -
#593
Een opengewerkte bronzen schouwpendule in eclectische stijl. Met slinger en sleutel.
Pendule ajourée en bronze de style éclectique. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/160 -
#627
Een verguld zamakken schouwpendule, getooid met een allegorische voorstelling op de oogst. Met slinger en sleutel. Zonder dekglaasje. Achterste plaat beschadigd en bijgewerkt.
Une pendule de cheminée en régule doré, décorée d'une représentation allégorique de la récolte. Avec balancier et clé. Sans couvercle en verre. Plaque arrière endommagée et réparée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 180/240 -
#659Rutten airguns, Herstal
Een ‘Airstar’ luchtbuks met elektrisch pompmechanisme. Compleet en met originele doos.
Une carabine à air comprimé Airstar avec mécanisme de pompe électrique. Complète et avec boîte d'origine.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 40/60 -
#104Delvaux, Bruxelles
Een zijden sjaal.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130/150 -
#315
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1 ct. Et de saphirs d'un poids combiné de + - 0,60 ct.No longer availableDim. 6,15 gEstimate: € 850/1000 -
#645
Een gebeeldhouwd en deels gepolychromeerde houten krokodil. Afrikaans werk.
Crocodile en bois sculpté et partiellement polychrome. Travail africain.No longer availableDim. l: 127 cmEstimate: € 100/160 -
#351
Een lot poppenmeubeltjes, bestaande uit een toilettafel, bed, kleerkast en nachtkastje, een stapelbed met twee nachtkastjes en een croquetspel.
Un lot de meubles pour poupées, comprenant une coiffeuse, un lit, une armoire et une table de chevet, un lit superposé avec deux tables de chevet et un jeu de croquet.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50/60 -
#678Goebel, Germany
“Wanderlied”; “Dorfbub” & “Junge mit Holzpferd”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Kleine beschadigingen.
Wanderlied ; Dorfbub & Junge mit Holzpferd . Trois figurines en biscuit multicolores de la série par M.I. Hummel. Marquées en bas. Dégâts mineurs.No longer availableDim. h: 9 - 12 cmEstimate: € 50/60