Other lots in this auction
-
#834Lot van vier kopjes en schoteltjes van Chinees en Japans porselein. Kleine haartjes.
Un lot de quatre tasses et sous-tasses en porcelaine chinoise et japonaise. Quelques cheveux.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#366Een marmeren zuil.
Une colonne en marbre.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 100 / 160 -
#593Een grote vaas van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig en verguld decor van fazanten en pioenen. Op houten sokkel.
Un grand vase en faïence Satsuma polychrome et doré, décoration de faisans et pivoines. Sur socle.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 30 / 50 -
#205Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en twee parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct. et deux perles.No longer availableDim. 7,65 gEstimate: € 800 / 1000 -
#423Een schouwversiering van Staffordshire-aardewerk met twee personages naast een klok.
Une décoration de cheminée en faïence Staffordshire, deux personnages et une pendule.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 150 -
#536Wollen Perzisch tapijt. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 278 x 158 cmEstimate: € 60 / 80 -
#14Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947Vier diverse prenten. Evenals een tekening van Fred Bogaerts (16 x 24 cm).
Quatre estampes divers. Et un dessin par Fred Bogaerts. (16 x 24 cm).No longer availableDim. 15 x 15 cm en kleinerEstimate: € 40 / 60 -
#884Een heren- en een damesportret. Tweezijdig geschilderd. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Un portrait d’homme et de femme. Peinture sur les deux faces. Huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#545Märklin 3080Een DHG-500 diesellocomotief voor spoortype HO. In originele doos.
Une locomotive DHG-500 diesel pour type de rails HO. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#290Een 18 karaats wit en geel gouden halve Amerikaanse trouwring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,68 ct.
Une demie alliance en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,68 ct.No longer availableDim. 5,65 gEstimate: € 550 / 650 -
#828Een tinnen visschaal op vier poten met warm water reservoir.
Un plat à poisson bain-marie en étain sur quatre pieds.No longer availableDim. 60 x 44 cmEstimate: € 30 / 40 -
#721Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Interieurstilleven met groenten, een olielamp, een terrine en een kruik op een tafel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, légumes, une lampe à huile, une terrine et une cruche sur une table. Huile sur toile Signée.No longer availableDim. 91 x 71 cmEstimate: € 200 / 300

