Other lots in this auction
-
#47Drie handgeschilderde miniaturen, waarbij een XVIIIe eeuws met een soldaat in uniform en twee XIXe eeuwse damesportretten, waarvan één keizerin Sissi voorstelt.
Trois miniatures peintes à la main dont une du XVIIIe siècle représentant un soldat en uniforme, les deux autres des portrait de femmes du XIXe siècle dont une représente l’Impératrice Sissi.No longer availableDim. h: 6, 7,5 & 8,5 cmEstimate: € 120 / 160 -
#780Een brede houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois. Large.No longer availableDim. 87 x 197 cmEstimate: € 200 / 220 -
#739Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969“Liggend naakt”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Nu couché”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#222Alexander ClarysPeriod: 1857 - 1920“Koeien in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vaches dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 300 / 500 -
#292Alfons StrybolPeriod: 1927 - 2005“Stilleven met haring en theepot”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Nature morte aux harengs et théière”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 37 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#483Een man met tulband van gebeeldhouwd en zwartgelakt hout. Draagt monogram van ‘Altorf’ onderaan.
Homme au turban en bois sculpté noirci. Port un monogramme par Altorf en bas.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100 / 150 -
#14Een lot van elf paardenkoetsjes van meerkleurig porselein.
Lot de onze petites calèches en porcelaine polychrome.No longer availableDim. l: 8 - 19 cmEstimate: € 55 / 85 -
#187Een paar bronzen beelden van een jongen en een meisje. Eén gesigneerd Cellini en de andere Breigerant. Beide op marmeren sokkel.
Paire de sculptures en bronze d’un garçon et d’une fille. L’une signée Cellini, l’autre Breigerant. Avec socles en marbre.No longer availableDim. h ± 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#320Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or blanc et jaune sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 6,93 gEstimate: € 400 / 500 -
#520PhilipsEen oude radio in houten kast. Type 122ABC. AC batterijvoeding. Bouwjaar 1940.
Ancienne radio en bois. Type 122ABC. Courant AC à batterie. Année 1940.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#727Een paar vissen van meerkleurig geglazuurd aardewerk gesigneerd door Maurice Fauré. Omstreeks 1930.
Paire de poissons en faïence polychrome signés par Maurice Fauré. Vers 1930.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#698Een antieke pop met porseleinen hoofd. Grijsblauwe ogen, gesloten mond. Oude kleding. Zonder merk.
Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Yeux bleu gris, bouche fermée. Vêtement ancien. Sans marque.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 80 / 120

