Other lots in this auction
-
#157
Een zitbank van gesculpteerd en goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Un canapé en bois sculpté et doré, style Louis XV.No longer availableDim. 95 x 130 cmEstimate: € 300/320 -
#737Goebel
Een lot van vier beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
Un lot de quatre petites statues en porcelaine polychrome de la série de M.I. Hummel. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 12 - 13 cmEstimate: € 30/590 -
#279Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Kempische hoeve in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fermette des Landes en automne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 80/120 -
#710Fleischmann
Een lot modeltreinen en toebehoren voor spoortype HO, bestaande uit twee elektrische locomotieven van de Duitse spoorwegen, een transformator, een 30-tal sporen en een aantal catalogi en handboeken. We voegen er een locomotief van het merk Kleinbahn aan toe.
Un lot de trains modèles et accessoires pour rails de type HO comprenant deux locomotives électriques des chemins de fer allemands, un transformateur, des rails (+- 30 pièces) et des catalogues et manuels. Nous ajoutons une locomotive de la marque Kleinbahn.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#787Schirnding, Bavaria
Een art deco schotel met een roos in het decor. Gesigneerd ‘Feonari’.
Un plat Art Déco avec une rose dans le décor. Porte la signature: ‘Feonari’.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 24/28 -
#23
Een beddenpan van messing met originele gedraaide steel. XIXe eeuw.
Un bassin hygiénique en laiton avec manche tourné d’origine.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#245
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,28 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,28 ct.No longer availableDim. 2,70 gEstimate: € 500/600 -
#316
Een eikenhouten koffer met gesculptuurde paneeltjes met personages.
Un coffre en chêne aux panneaux sculptés.No longer availableDim. 60 x 101 x 45 cmEstimate: € 120/180 -
#595
“Windhond”. Een art deco groep van aardewerk.
“Lévrier”. Groupe art déco en faïence.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 25/35 -
#687
Een schoteltje van Chinees porselein met een blauw op wit plantendecor. Onderaan gemerkt.
Un petit plat en porcelaine de Chine, décor de plantes bleu sur blanc. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 25/35 -
#211
Een lot van drie Duitse verordeningen uit bezet België, Eén uit 1914 en twee uit 1915.
Un lot de trois arrêtés allemands datant de l’occupation de la Belgique. Un de 1914 et deux de 1915.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 50/80 -
#200
Een parelhalssnoer Akoya met 18 karaats geel gouden hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. drie smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een druppelvormige saffier van ± 0,60 ct.
Un collier à perles Akoya avec un pendentif en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et trois émeraudes ayant un poids total de ± 0,40 ct. et un saphir en forme de goutte de ± 0,60 ct.No longer availableEstimate: € 1600/1700