Similar lots by type
-
#100MarmiEen dameshorloge met armband van 18 karaats wit goud.
Montre de dame et son bracelet en or blanc 18 ct.No longer availableDim. Bruto: 35,74 gEstimate: € 600 / 700 -
#185Jaeger-LecoutreEen 18 karaats geel gouden herenhorloge. Genummerd.
Montre d’homme en or jaune 18 ct. Numérotée.No longer availableDim. Bruto: 29,79 gEstimate: € 1200 / 1500 -
#20Baume & MercierEen dameshorloge van roestvrij staal.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#50Petit Fils RoskopfEen oude zakhorloge remontoir. Zwitsers werk.
Remontoir de poche ancien. Travail suisse.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#259“Schots landschap met schapen”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
“Paysage écossais aux moutons”. Huile sur toile. XIXe siècle.No longer availableDim. 39 x 59 cmEstimate: € 160 / 200 -
#518Een opengewerkt Ethiopisch kruis van zilver met afbeeldingen van Bijbelse figuren. +/-254 g.
Crucifix éthiopien en argent ajouré décoré de personnages bibliques. +/- 254 g.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 150 / 250 -
#76Een lot zilveren bestek, bestaande uit elf grote messen, vijf botermessen (Waarvan één zonder lemmet) , een vork en twee vleesvorken. Allen 800‰, de laatste drie met Duitse keuren.
Lot de couverts en argent comprenant onze grands couteaux, cinq couteaux à beurre (dont un sans lame), une fourchette et deux fourchettes à viande. Toutes les pièces 800‰, les trois dernières aux poinçons allemands.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#628“Migrerende olifanten met de Kilimandjaro in de achtergrond”. Een decoratieve foto op plexiglas.
“Migration d’éléphants devant le Kilimanjaro”. Grand photo sur plexiglas.No longer availableDim. 180 x 60 cmEstimate: € 300 / 400 -
#121Een schaalmodel van een galjoen. Met instructies. Medio XXe eeuw.
Maquette d’un galion. Avec instructions. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 40 / 50 -
#68Twee verschillende samovars van geel en rood koper.
Deux différents samovars en cuivre rouge et jaune.No longer availableDim. h: 40 & 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#18Koffiestel van verzilverd metaal. Koffie-, melk- en suikerpot gemerkt EPNS en een toegevoegd dienblad.
Garniture à café en métal argenté. Cafetière, pot à lait et sucrier. Marqués EPNS. Nous ajoutons un plateau.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#483“Egyptisch naakt met luipaard”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.
“Nu féminin égyptien au léopard”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#732“Premier baiser” & “ Dame met paraplu”. Olieverf op paneel. De tweede gemonogrameerd “E.V.”. Omstreeks 1900.
“Premier baiser” et “Dame au parapluie”. Huile sur panneau. Le deuxième monogrammé E.V. Vers 1900.No longer availableDim. 13 x 9 cmEstimate: € 200 / 240 -
#156Een ronde tafel en zes bijpassende stoelen van mahoniehout in Louis-Philippestijl.
Table ronde et six chaises assorties en acajou de style Louis-Philippe.No longer availableDim. Ø: 148 cmEstimate: € 200 / 300 -
#374Lode TaeymansPeriod: 1874 - 1937“Korenveld (Het brood) II”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging.
“Champ de blé (”Het Brood”) II”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#641Een ronde tafel van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl. Vier gebogen poten met bronzen monturen.
Table ronde en bois de placage de style Louis XV. Quatre pieds volutes et montures en bronze.No longer availableDim. Ø 120 cmEstimate: € 100 / 150

