#333Val Saint LambertEen lot van 4 Val Saint Lambert items bestaande uit een paar kleurloze asbakken en twee vazen.
A lot of 4 Val Saint Lambert items consisting of a pair of clear ashtrays and two vases.No longer availableDim. 20cmEstimate: € 75 / 125 -
#138“Moeder Gods, Vreugde voor alle lijdenden”. Een icoon op paneel. 19e eeuws, met certificaat.
"Mother of God, Joy for all the Suffering". An icon on panel. 19th century, with certificate.No longer availableDim. 36 x 31cmEstimate: € 250 / 350 -
#206Een Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 deuren en 2 laden .
#51Wilhelmus Nakatenus“Hemels Palm-Hof met de groote Getyden beplant Godtvruchtige Oefeningen...”. Ed. Weduwe van Hieronymus Verdussen, Antwerpen. Ex Libris van Joanna Catharina Coppens (°Ophem 19/1/1764). Met enkele bidprentjes (1804, 1841). Mooi gebonden in rood leder met sloten. Evenals Pierre Corneille, “Limitation de Jesus Christ”. Ed. Foppens, Brussel 1723. Bruin lederen band.
"Heavenly Palm Court planted with the great Tides Pious Exercises..." Ed. Widow of Hieronymus Verdussen, Antwerp. Ex Libris of Joanna Catharina Coppens (born Ophem 19/1/1764). With a few prayer cards (1804, 1841). Beautifully bound in red leather with clasps. Also, Pierre Corneille, "Limitation de Jesus Christ". Ed. Foppens, Brussels 1723. Brown leather cover.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#389Bert HildebrandtPeriod: 1906-1974‘Stilleven met zonnebloemen’, gouache op paneel, getekend B. Hildebrandt.
'Still Life with Sunflowers', gouache on panel, signed by B. Hildebrandt.No longer availableDim. h 25 x b 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#54Georgette Huet“La Renardière au Roeulx”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1938. Gegevens op de achterzijde.
Vase in polychrome iridescent glass. Mounted as a lamp, but not altered. Bottom engraved.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 200 / 300