Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van zeven spekstenen amuletten.

Een lot van zeven spekstenen amuletten.

A lot of seven soapstone amulets.
Dim. +- 7 x 7 cm
SKU: 2609230467.
Auction day: 27 September 2023 19:00
Catalogue #467
Estimate: € 40 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #301
    Paul Sersté

    Een lot van 2 kinderhoofdjes waarvan een houten beeldje gesigneerd Patrick op sokkel en een terracotta hoofdje getekend P Sersté, Belgium, eveneens op sokkel.

    A lot of 2 child's heads, one wooden sculpture signed Patrick on a pedestal, and a terracotta head signed P Sersté, Belgium, also on a pedestal.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #652

    Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.

    A lot of six carved wooden chairs with wicker seats. One with a damaged leg.
    No longer available
    Dim. 104 x 48 x 48cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #255

    Een rood koperen schild met gekruiste messen. Mecap.

    A red copper shield with crossed blades. Mecap.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #296

    Een lot van 6 Louis XVI stijl stoelen. Ecru gepatineerd met groene velour zitting en cannage rug.

    A set of 6 Louis XVI style chairs. Ecru patina with green velvet seat and cane back.
    No longer available
    Dim. 92 x 48 x 45cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #599

    Een notenhouten spiegel met twee kolommen. Met console.

    A walnut mirror with two columns. With console.
    No longer available
    Dim. h: 160 + 56 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #618

    Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout, Fang, Gabon.

    An ancestral figure of carved wood, Fang, Gabon.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #143
    Delvaux

    ‘Deux de Delvaux’-handtas in kakhi leder.

    'Deux de Delvaux' handbag in khaki leather.
    No longer available
    Dim. h 30 x l 37 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #524

    Een Balinese schildering op doek, een voorstelling van het Nirvana. Bijgevoegd een smeedijzeren houder.

    A Balinese painting on canvas, depicting Nirvana. A wrought iron holder is included.
    No longer available
    Dim. h 85 x b 190 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #358
    SIMLA

    Een ijsemmer en schaal, verzilverd en gemerkt SIMLA, collectie “The House of Roses”.

    An ice bucket and a bowl, silver-plated and marked SIMLA, part of "The House of Roses" collection.
    No longer available
    Dim. Ø31cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #181

    Een koperen vergulde Franse Louis XV-stijl cartel wandklok met opschrift op de wijzerplaat ‘Henry Lepaute Paris’. Frankrijk, XIXde eeuw.

    A gilt copper French Louis XV-style cartel wall clock with the inscription on the dial 'Henry Lepaute Paris'. France, 19th century.
    No longer available
    Dim. 85 x 40 x 15 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #596

    Zes houten stoelen met gestoffeerde zit. Tijdperk Regency.

    Six wooden chairs with upholstered seats. Regency period.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 220
  • #691

    Een lot van blikken treinen uit het midden van de vorige eeuw met een stukje spoor, Locomotief en tender en 2 extra wagons van JEP, France, 3 open wagons van Marklin en 1 Shell tankwagon van Hornby-Meccano. alles spoor O. Bijgevoegd een recent blikken vliegtuig.

    A lot of tin trains from the mid-20th century with a piece of track, locomotive and tender, and 2 additional wagons from JEP, France, 3 open wagons from Marklin, and 1 Shell tank wagon from Hornby-Meccano. All in gauge O. Attached is a recent tin airplane.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More