#181
#485
Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
#192
Een bronzen luchter met tien lichtpunten en albasten kappen.
#515
#495
Een luchter met vijf dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
#123
#680
Een vol messingen luchter met tien lichtarmen.
#555
#71
Een paar metalen lampenvoeten, versierd met oude schoenleesten.
#203
Lustre en laiton aux abat-jour en forme de fleurs et coupe centrale en verre taillé et satiné.No longer availableEstimate: € 120/200
#130
Een 18 karaats geel gouden speld bezet met een half edelsteen.
Une épingle en or jaune 18 carats sertie d'une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 4,24 gEstimate: € 70/100 -
#80
Une bague en or blanc 18 carats sertie de cinq diamants d'un poids combiné de + - 1,18 ct. HVS2.No longer availableDim. 4,19 gEstimate: € 900/1000 -
#5
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een koraal.
#196
#97
Een Arabische sabel met gegraveerd lemmet.
#486
#89Lode De Maeyer
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd
#600
Een Delfts blauwe schotel met een vissersscène en het opschrift “N° 11. Rooke der Haring of Bockemhang”. Achteraan gemerkt Lambertus Cleffius, De Metaale Pot. XVIIIe eeuw. Enkele bakfoutjes.
Un plat bleu de Delft avec une scène de pêche et l'inscription N ° 11. Rooke der Haring ou Bockemhang . Marqué au dos Lambertus Cleffius, De Metaale Pot. XVIIIème siècle. Quelques défauts de cuisson.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 80/120 -
#291Lord Nelson Pottery
#236
#263Goebel, Germany
#289R. Vermeylen
“Zomer in het dorp”. Olieverf op board. Gesigneerd.
L'été au village . Huile à bord. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/80