Similar lots by type
-
#127DelvauxEen wit lederen handtas met linnen beschermingstas.
Un sac à main en cuir blanc, dans un sac protecteur.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#107Drie vintage handtassen van krokodillen- en slangenleder.
Trois sacs à main en cuire de serpent et crocodile.No longer availableEstimate: € 130 / 200 -
#253Een antiek parasolletje van zwart kant.
Une ombrelle ancienne en dentelle noire.No longer availableEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#155Een Oosters wollen tapijt met een centraal zeshoekig medaillon.
Un tapis d’Orient en laine avec un médaillon hexagonal central.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 200 / 300 -
#395Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 212 x 117 cmEstimate: € 80 / 120 -
#69Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987“Winters hoevezicht”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 62/350 buiten de plaat.
”Vue hivernale de la ferme”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Seadeleer. Signée et numérotée 62/350 hors planche.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#84Victor Schepens“Boslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890.
“Paysage forestier.” Huile sur toile. Signée et datée 1890.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100 / 150 -
#545AfghanEen handgeknoopte Afghaanse loper van wol. Met certificaat.
Un couloir d’Afghan en laine nouée à la main. Avec certificat.No longer availableDim. 348 x 93 cmEstimate: € 80 / 100 -
#549Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Un tapis d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 174 x 227 cmEstimate: € 80 / 120 -
#362J. Desmet“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#466Een eiken- en notenhouten kastje in Lodewijk XV-stijl met twee roldeurtjes en rood marmeren blad.
Une petite armoire en chêne et noyer, style Louis XV, avec deux portes roulantes et tablette en marbre rouge.No longer availableDim. b: 77 cmEstimate: € 60 / 100 -
#554“Zuiders landschap”. Gemengde techniek op papier. Draagt een monogram: M.L.
”Paysage du Midi”. Techniques mixtes sur papier. Porte le monogramme: M.L.No longer availableDim. 54 x 48 cmEstimate: € 250 / 350 -
#388Een groene vaas van geslepen kristal, gemerkt Val Saint-Lambert, een rode asbak idem zonder merk en een klein cilindervaasje van kristal.
Un vase en cristal taillé vert, marque val St. Lambert, un cendrier rouge et un vase cylindrique en cristal.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#611Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten, versierd met geslepen pegels.
Petit lustre en cristal à cinq lumières décoré de cônes taillées.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#621Een stenen tuinvaas met paarse fries en versierd met ringen.
Cruche en pierre taillée.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100 / 140

