#127DelvauxEen wit lederen handtas met linnen beschermingstas.
#107Drie vintage handtassen van krokodillen- en slangenleder.
#253Een antiek parasolletje van zwart kant.
Une ombrelle ancienne en dentelle noire.No longer availableEstimate: € 60 / 80
#500Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 48,44 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#243Een paar obelisken van deels zwartgelakt hout.
Un vase en pâte de verre polychrome, décor millefleurs, dans l’esprit du verre Murano.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 70 / 100 -
#427Een gevarieerd lot messing, bestaande uit diverse kandelaars,, schaaltjes, luciferhouders, een inktstel, enz.
Un lot d’objets en laiton, comprenant des chandeliers, coupelles, un porte - allumettes, un encrier, etc...No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#251Een paar tuinvazen van witgelakt gietijzer.
Deux vases de jardin en fer forgé laqué blanc.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#492Roy“Harpiste in het bos”. Gouache. Gesigneerd.
#143“Drie muzikanten”. Een groep van bruingepatineerd brons op arduinen sokkel.
”Trois musiciens”. Un groupe en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200 / 240 -
#700Een halssnoer van aquamarijn met zilveren slot.
Collier en aigue-marine à fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 360 / 450 -
#809Een schommelpaard, bekleed met vacht. Jaren ‘60. Op wegklapbare wieltjes. Eén oog manco.
Un cheval à bascule avec revêtement de pelage. Sur roulettes , un oeil est manquant.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 140 -
#409MoriWollen Oosters karpet. Handgeknoopt.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableEstimate: € 40 / 50