#253
Een antiek parasolletje van zwart kant.
Une ombrelle ancienne en dentelle noire.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#107
Drie vintage handtassen van krokodillen- en slangenleder.
Trois sacs à main en cuire de serpent et crocodile.No longer availableEstimate: € 130/200 -
#127Delvaux
Een wit lederen handtas met linnen beschermingstas.
Un sac à main en cuir blanc, dans un sac protecteur.No longer availableEstimate: € 140/200
#672
Een grote verstelbare schildersezel.
#646
#401
Paar terrines in de vorm van eenden van polychroom Chinees porselein.
Deux terrines en forme de canards en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#104Apol
‘Landschap met hoeves’. Aquarel, gesigneerd.
#237
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#197
#682G. Compernol
“Vuurtoren”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Le phare”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 17 x 27 cmEstimate: € 30/50 -
#578
#189Joseph Heymans
“Effet de neige”. Olieverf op doek Gesigneerd en gedateerd 1905.
”Effet de neige”. Huile sur toile. Signée et datée 1905.No longer availableDim. 100 x 150 cmEstimate: € 600/800 -
#80
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met de naam Jozef.
#95
Een glazen coupe met zilveren rand.
#19
“Zicht op Praag” gesigneerd Gall en E.A. Evenals “Gestilleerd zicht op Novgorod”. Resp. een kleurenets en een aquarel op papier.
“Vue sur Prague” et “Vue stylisée sur Novgorod”. Respectivement une eau forte en couleurs et une aquarelle sur papier.No longer availableDim. 10 x 12,5 & 11,5 x 15 cmEstimate: € 30/40