#781Twee gebeeldhouwde wrattenzwijntanden met telkens een rij van drie olifantjes. We voegen een papiersnijder toe (letsel).
#466Twee Chinese sokkels van gebeeldhouwd hardhout.
Deux socles chinois en bois dur sculpté.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#15Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#195Een 18 karaats geel gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Broche en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 10,13 gEstimate: € 350 / 450 -
#820Een eikenhouten koffertje met een lade onderaan. XIXe eeuw.
Petit coffre en chêne avec un tiroir vers le bas. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 64 cmEstimate: € 30 / 40 -
#175Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 27,35 gEstimate: € 750 / 850 -
#403Een lotje van twaalf porseleinen beeldjes, waarbij enkele kerstversieringen
#180Een 18 karaats geel gouden schakelketting. Lengte 65 cm.
#549“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts boven.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée en haut à droite.No longer availableDim. 90 x 69 cmEstimate: € 400 / 600 -
#661Een paar dekselpotten van porselein.
Paire de pots couverts en porcelaine.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200 / 250 -
#323Een lampenvoet van gepolychromeerd hout in de vorm van een siervaas.
Pied de lampe en bois polychrome en forme de vasque.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#135Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,90 ctNo longer availableDim. 3,26 gEstimate: € 900 / 1000