Similar lots by type
-
#668
Een lamp met een bloemenvormig kapje, gedragen door een geisha van zamak en ivoirine op een voetstuk van meersoortig marmer.
Une lampe avec abat jour en forme de fleur portée par une geisha en régule et ivoirine sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 80/120 -
#640
een bronzen luchter met zes lichtpunten in de vorm van zwaantjes met een centrale glazen coupe en glazen kapjes.
Un lustre en cuivre à six bras en forme de cygnes, une base centrale en verre et abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#380
Een grote industriële lamp.
Grande lampe industrielle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 180/220 -
#764
Een sac-à-perles van brons en kristal met twaalf lichtpunten.
Sac à perle en bronze et cristal à douze lumières.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#782
Een grote smeedijzeren kandelaar met vijf lichtpunten. Gemonteerd op elektriciteit. We voegen er een afwijkend exemplaar aan toe.
Grand chandelier en fer forgé à cinq lumières. Monté à l’électricité. Et un autre.No longer availableDim. h: 155 cmEstimate: € 50/70 -
#611
Een halllantaarn van brons en glas, versierd met strikken en gebladerte.
Lanterne de vestibule en bronze et verre décorée de noeuds et de feuillages.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 600/700 -
#535SBS
Een bestek van vernikkeld en verguld metaal voor twaalf personen. Met ménagère.
Couvert en métal nickelé et doré pour 12 personnes. Dans sa ménagère.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#767
Twee paar appliques van messing met drie lichtpunten.
Deux paires d’appliques à trois points lumineux en laiton.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 50/70 -
#621
Een grote halllantaarn van brons en glas.
Grande lanterne de vestibule en bronze et verre.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 300/400 -
#619
Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveaus en met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à huit lumières sur deux niveaux, ornés de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 280/300 -
#805
Een tuinstel van zwartgepatineerd gietijzer, bestaande uit twee stoelen en een tafel met zwart en wit marmeren blad. Blad niet origineel.
Un ensemble de jardin en fonte noir patiné comprenant deux chaises et une table avec tablette en marbre noir et blanc.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#780
Een luchter van verzilverd metaal met zes lichtpunten en kristallen pendeloques.
Lustre en métal argenté à six lumières au pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 180/220 -
#589
Een zeshoekige halllantaarn van messing en glas, versierd met bloemenguirlandes.
Lanterne de vestibule hexagonale en laiton et verre, décorée de guirlandes de fleurs.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100/120 -
#771
Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120/200 -
#648
Een luchter van brons met pendeloques van mauve en kleurloos kristal.
Lustre en bronze aux pendeloques en cristal mauve et incolore.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 200/300 -
#219
“Omhelzing”. Een gestileerd beeld van gietijzer.
“Embrassement”. Sculpture stylisée en fonte.No longer availableDim. h:Estimate: € 180/220 -
#237
Een lampenvoet in de vorm van een putto van brons op een voetstuk van rood marmer. Naar een werk van Moreau.
Un pied de lampe en forme de putto en bronze sur piédestal en marbre rouge. D’après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 150/200 -
#788
Twee paar messingen appliques met telkens twee lichtpunten.
Deux paires d’appliques à deux points lumineux en laiton.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#637
Een zeshoekige halllantaarn van messing en glas.
Lanterne de vestibule hexagonale en laiton et verre.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 100/120 -
#779Lodewijk Van Boeckel
Een smeedijzeren luchter met drie bloemvormige lichtpunten en één lichtpunt in het midden en versierd met rozenranken.
Lustre en fer forgé à trois lumières en forme de fleurs et une lumière centrale. Décor de guirlandes de roses.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#792
Een Vlaamse kroon van messing met twaalf lichtpunten.
Lustre dite couronne flamande en laiton à douze lumières.No longer availableDim. h; 70 cmEstimate: € 40/60 -
#283
Een lampenvoet van bruingepatineerd zamak met een kap van glas in lood in de stijl van Tiffany’s.
Un pied de lampe en régule à abat-jour vitrail de style Tiffany’s.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100/120 -
#757
Een koperen luchter met zes lichtpunten en twee bijbehorende appliques.
Lustre en cuivre à six lumières accompagné de deux appliques assorties.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#638
Een Vlaamse kroon van geel koper.
Lustre dite couronne flamande en cuivre jaune.No longer availableEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#280
Barry J. Breitzel. “Biblica, Atlas van de Bijbel”. Ed. Unieboek. In-folio met huls, nieuwstaat.
Barry J. Breitzel. “Biblica, Atlas van de Bijbel”. Ed. Unieboek. In-folio avec étui de protection, état neuf.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#263
Een meisjesbuste van groen en goudgepatineerd brons op een rood marmeren sokkel.
Un buste féminin en bronze patiné vert et dorure sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80/100 -
#515
Een balustervaas van Cantonporselein. XIXe eeuw. Schade aan de rand.
Vase balustre en porcelaine de Canton. XIXe siècle. Eclat au bord.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 150/200 -
#786
Piëdestal mahoniehout.
Piédestal en acajou.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#669
“Landschap met ceders”. Pastel op papier. Draagt handtekening.
“Paysage aux cèdres”. Pastel sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 47 x 31 cmEstimate: € 40/60 -
#174Van de Velde
“Man aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Homme près de l’âtre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 220/260 -
#132
Een paar mannenportretten. Potlood op papier. Beide gesigneerd en gedateerd Resp. Louis Potsekke, 1845 en G.E. Becker, 1857. Franse school. Kaders uit de tijd.
Deux portraits d’hommes. Crayon sur papier. Tout deux signés et datés. Louis Potsekke, 1845 et G.E. Becker, 1857. Ecole française. Cadres d’époque.No longer availableDim. 30 x 24 & 21 x 16 cmEstimate: € 80/100 -
#107
Zilveren flacon. XIXde eeuw.
Flacon en argent. XIXième siècle.No longer availableDim. 73,33 gEstimate: € 120/140 -
#676
Mahoniehouten tafel, verlengbaar tot 3,5 m. Gecanneleerde poten.
Table en acajou extensible jusqu’à 3,5 m. Pieds cannelés.No longer availableDim. 73 x 123 cmEstimate: € 240/360 -
#247
“De waterdraagster”. Een bronzen beeldje op groen marmeren voetstuk. Manco.
“La porteuse d’eau”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50/80 -
#15
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,87 gEstimate: € 150/200 -
#423
Een lampenvoet van groen kristal. Onderaan gemerkt. Met lampenkap van Laura Ashley.
Un pied de lampe en cristal vert. Marque à la base. Abat-jour Laura Ashley.No longer availableDim. h: 34 cm (zonder kap)Estimate: € 40/50