Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van zeven verschillende smeedijzeren kandelaars.

Een lot van zeven verschillende smeedijzeren kandelaars.

Un lot de sept chandeliers différents en fer forgé.
SKU: 2706170411.
Categories: Metaal, Verlichting.
Auction day: 28 June 2017 19:00
Catalogue #411
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #412

    Een godslamp van verzilverd metaal en messing, versierd met drie engeltjes. XIXe eeuw.

    Une lampe de sanctuaire en métal argenté et laiton, décorée avec trois angelots. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #397

    Een gesculpteerd houten luchter met zes lichtarmen in de vorm van waterspuwers.

    Un lustre en bois sculpté à six points lumineux en forme de gargouille.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #748
    Val St. Lambert

    Een lampenvoet van roze kristal. Onderaan gemerkt.

    Pied de lampe en cristal rose. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #779

    Een metalen hallantaarn, versierd met bloemen.

    Une lanterne de vestibule, décoration fleurie.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #624

    Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.

    Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #358

    Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.

    Lustre en laiton à six lumières aux coupe et abat-jour en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #759

    Een sac-à-perles van messing en kristal.

    Un sac-à-perles en cristal et laiton.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #398

    Een paar bronzen kandelaars. Tijdperk Napoleon III. Eén met manco’s.

    Paire de candélabres en bronze. Epoque Napoléon III. L’un aux manquants.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #237

    Een verzilverd koperen luchter met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques met twee bijpassende appliques.

    Un lustre en cuivre argenté à cinq points lumineux et pendeloques en cristal, et deux appliques assorties.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #231

    Een grote decoratieve fles. Binnenin verzilverd en gemonteerd als lampenvoet.

    Une grande bouteille décorative. Argentée à l’intérieur et montée en pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #212

    Een twaalfkantige lantaarn.

    Une lanterne à douze côtes.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #271

    Een bronzen olielamp in de vorm van een saterhoofd op een vogelpoot. XIXe eeuw.

    Une lampe à huile en forme de tête de satire sur un pied d’oiseau. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #609

    Een koperen luchter met een centrale glazen coupe en zes lichtpunten in twee niveaus met glazen kapjes.

    Un lustre en cuivre avec une coupe centrale en verre et six luminaires avec abats jours en verre en deux niveaux.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #769

    Een Vlaamse kroon van messing met twaalf lichtpunten.

    Lustre dite couronne flamande en laiton à douze lumières.
    No longer available
    Dim. h; 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #651

    Een zeshoekige bronzen hallantaarn met facetgeslepen glas.

    Une lanterne de vestibule avec verre taillé.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #413

    Een smeedijzeren kandelaar en een haardstel.

    Un chandelier en fer forgé et une garniture de cheminée.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #9

    Een siervaasje van rood en verguld porselein en brons, gemonteerd als lamp.

    Un petit vase en porcelaine rouge et dorure, montée en lampe.
    No longer available
    Dim. h; 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #775

    Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.

    Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #157

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten kristallen pendeloques

    Une paire de girandoles à six points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #406

    Twee verschillende kandelaars van messing in barokke stijl. Gemonteerd op elektriciteit.

    Deux différents chandeliers en laiton de style baroque. Montés à l’électricité.
    No longer available
    Dim. h: 105 & 120 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #198

    Een paar staande kandelaars van verguld messing en zwartgepatineerd brons met telkens drie lichtpunten in de vorm van plantenranken, gedragen door putti.

    Deux chandeliers en laiton et bronze patiné avec trois points lumineux en forme de vigne, portés par des putti.
    No longer available
    Dim. h; 61 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #634

    Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.

    Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #804

    Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.

    Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #394

    Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.

    Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.
    No longer available
    Dim. L 70 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #732
    Jean-Pol

    “Annie”. Tekening met opdracht, gesigneerd en gedateerd 1987.

    “Annie”. Dessin dédicacé, signé et daté 1987.
    No longer available
    Dim. 30 x 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #283

    Een mahoniehouten wandconsole in drie niveaus op wieltjes. Engeland, XIXe eeuw.

    Console en acajou à trois niveau. Sur roulettes. Angleterre, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 107 x 103 x 41 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #618

    Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en langlevenstekens.

    Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et de signes de longévité.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #630

    Een notenhouten bureau met een vilten blad, vier kleine en twee grote laden en een zijdelings uitschuifbaar blad in de gordel en vier paneeldeuren in de blokken. Slijtage.

    Un bureau en noyer et tablette en feutre, quatre petits et deux grands tiroirs. A subit des dégâts.
    No longer available
    Dim. 115 x 148 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #561

    Een balustervaas van Nankingaardewerk. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Un vase balustre en faïence Nanking. Marque à la base. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #293

    Een replica van een middeleeuws zwaard.

    Une réplique d’une épée du Moyen Age.
    No longer available
    Dim. l: 100 cm
    Estimate: € 42 / 46
  • #355

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht ± 0,40 ct en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,4O ct.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,40 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 5 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #279

    “Bosweg”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    “Chemin forestier”. Huile sur toile. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #225

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en twee roze parels.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,36 ct et de deux perles roses.
    No longer available
    Dim. 11,14 g
    Estimate: € 850 / 1000
  • #201
    Leon Grégoire

    “De hofmaking”. Een groep van bruingepatineerd brons op ronde arduinen voetstuk. Gesigneerd

    “Courtiser”. Un groupe en bronze patiné brun sur socle en pierre de taille. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 1900 / 2200
  • #729

    “Zicht op een moskee”. Olieverf op doek. handtekening ‘Sergant’.

    “Vue sur la Mosquée”. Huile sur toile. Signée: “Sergant”.
    No longer available
    Dim. 30 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #342

    Een violontafeltje van wortelfineer.

    Table violon en ronce de noyer.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2017

De veiling is volledig - 805 items online. De catalogus is beschikbaar in .pdf en .xls

27 June 2017 19:00
28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More