Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van zeven XIXe eeuwse apothekerspotten, waarbij zes van porselein en één van glas.

Een lot van zeven XIXe eeuwse apothekerspotten, waarbij zes van porselein en één van glas.

Un lot de sept pots de pharmacie du XIXième siècle, dont six en porcelaine et un en verre.
SKU: 1505180389.
Categories: Glaswerk, Porselein.
Auction day: 15 May 2018 19:00
Catalogue #389
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #481

    Een theepotje van Chinees porselein met rood glazuur.

    Petite théière en porcelaine de Chine à glaçure rouge.
    No longer available
    Dim. h: 14 cml
    Estimate: € 90 / 110
  • #222

    Een lot van drie verschillende glazen taartenstaanders.

    Lot de trois différents plateaux à gâteaux en verre.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #478

    Een pompoenvormig theepotje van blauw en wit Chinees porselein met verzilverd metalen monturen, versierd met draken en het deksel getooid met een aapje.

    Théière de forme citrouille en porcelaine de Chine bleue et blanche aux montures argentées et à décor de dragons. Couvercle surmonté d’un petit singe.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #477

    Een buikvaasje van lichtblauw Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Vase pansu en porcelaine de Chine bleue claire. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #331

    Een vaas van groen glaspasta.

    Vase en pâte de verre vert.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #487

    Een paar kokervazen van crackleware met een reliëfdecor van draken. Onderaan gemerkt. Eén met haarscheur.

    Paire de vases cylindriques en faïence craquelée à décor de dragons en relief. Marque sous la base. Un cheveu.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #630

    Twee vierkante bijzettafeltjes en een rekje van messing met rookglazen bladen.

    Deux petites tables d’appoint et une petite étagère en laiton aux planches en verre fumé.
    No longer available
    Dim. 49 x 49 & 35 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #591

    Een buikvaas van Chinees porselein met een roze decor van pioenen. Onderaan gemerkt.

    Vase pansu en porcelaine de Chine à décor rose aux pivoines. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #531

    Een vierhoekig theepotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een landschap en met een geel handvat.

    Théière carrée en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un paysage. Anse jaune.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #58

    Een paar karaffen van geslepen rood glas.

    Paire de carafes en verre taillé rouge.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #800

    Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit wijnglazen, aperitiefglazen en borrelglaasjes in verschillende modellen. 21 stuks.

    Parite de service à verres comprenant des verres à vin, des verres à apéritif, des gouttes. Différents modèles, 21 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #493

    Een paar tempelleeuwen van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.

    Paire de lions de temple en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #609

    Een glasservies van geslepen kleurloos Belgisch glas, bestaande uit 13 rodewijnglazen, een wittewijnglas, een aperitiefglas, 7 champagnecoupes en 8 borrelglaasjes.

    Service à verres en verre taillé incolore comprenant 13 verres à vin rouge, un verre à vin blanc, un verre à apéritif, 7 coupes à champagne et 8 gouttes. Travail belge.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #473

    Een paar kleine kalebasvaasjes van Chinees porselein met een oranje decor van vleermuizen. Onderaan gemerkt. Met twee houten sokkeltjes.

    Paire de petites gourdes en porcelaine de Chine à décor orange aux chauve-souris. Marque sous la base. Avec deux socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #798

    Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit 7 champagnecoupes, een wijnglaasje, 5 aperitiefglaasjes en twee rodewijnglazen.

    Partie de services à verres comprenant 7 coupes à champagne, un verre à vin blanc, 5 gouttes et deux verres à vin rouge.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #507

    Een zeshoekige theepot van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages.

    Théière hexagonale en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #488

    Een vierkante theebus van Chinees porselein met een blauw-wit decor van fo-honden.

    Boîte à thé carrée en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de chiens de Pho.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #57

    Een paar karaffen op voet van geslepen rood glas.

    Paire de carafes sur pied en verre taillé rouge.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #503

    Een schotel van meerkleurig Chinees porselein met een decor van kostbaarheden.

    Plat en porcelaine de Chine polychrome à décor de signes auspicieux.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #385

    Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.

    Lustre avec coupe en verre décorée de scènes romantiques.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #73

    Een vaas van rood glaspasta in de stijl van Murano.

    Vase en pâte de verre rouge dans le goût de Murano.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #497

    Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een vogel en pioenen. Onderaan gemerkt.

    Petit plat sur piédouche en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un oiseaux et de pivoines. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. 27 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #601

    Een paar grote vazen van meerkleurig Chinees porselein met taferelen van de Keizerlijke hofhouding in cartouches.

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine polychrome à décor du Cour Imérial en cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 119 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #521

    Een ronde zalfdoos van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.

    Boîte à onguent ronde en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages.
    No longer available
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 140 / 180

Other lots in this auction

  • #297

    Een schouwpendule van verguld brons met een allegorische tinnen voorstelling bovenaan. Onder stolp.

    Une pendule de cheminée en bronze doré surmontée d’une représentation en étain allégorique. Sous globe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm (pendule)
    Estimate: € 120 / 200
  • #780

    4 notenhouten stoelen in Louis Philippestijl met gecanneerde zit.

    Quatre chaises en noyer style Louis Philippe avec assises cannées.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #132
    Walter Sauer

    “Moeder en kind”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd ‘12’ en gedateerd 1920 buiten de plaat.

    ”Mère et enfant”. Une lithographie. Signée et numérotée ‘12’ et daté 1920 hors planche.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #553

    “In Garten der Aphrodite.” 18 chromolithos met erotische voorstellingen. We voegen er een boek aan toe: “Le Passe-Temps Luxurieux” van Hugues Rebell.

    “In Garten der Aphrodite”. Dix huit lithographies chromo, représentant des scènes érotiques. Nous ajoutons un livre: “Le Passe-Temps Luxurieux” par Hugues Rebell.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #287

    Een aardewerken vorm voor een ijslam.

    Un moule pour agneau de Pâques en faïence.
    No longer available
    Dim. b: 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #646

    Een armstoel van gebeeldhouwd beukenhout in Louis-XIII stijl.

    Un fauteuil en hêtre sculpté; style Louis XIII.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #653

    Een Chinees vaasje met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt en op houten sokkel.

    Un petit vase chinois à décor polychrome de personnages. Marque sous la base et avec socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #690
    Goum

    Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde.

    Une carpette persane en soie faite main.
    No longer available
    Dim. 110 x 66 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #767

    Een oude glazen limonadekan met ijskoeler en met verzilverd montuur.

    Une verseuse à limonade ancienne avec réservoir à glaçons et montures en argent.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #52
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Kasteel Kleidal, Aartselaar”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/50 buiten de plaat.

    ”Kasteel Kleidal. Aartselaar.” Une eau-forte. Signée et numérotée 5/50 hors planche.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 35,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #540

    Een fauteuil-à-la-Reine van gebeeldhouwd notenhout, bekleed met blauw fluweel. Mogelijk Luik, XIXde eeuw.

    Un fauteuil-à-la-Reine en noyer sculpté, revêtement en velours bleu.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 360
  • #141

    Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met tweekleurig inlegwerk. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne décorée d’incrustations bicolores. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 229 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 15 & 16 mei 2018

De veiling is volledig - 805 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls beschikbaar op de downloads pagina.

15 May 2018 19:00
16 May 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 May 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More