#63Twee oude boeken:- “Biblia sacra vulgatae editionis Sixti V. Pont. Max. Iussu recognita atque edita.”. Uitgegeven door Officina Plantiniana apud Balthasarem et Ioannem Moretos fratres. Antwerpen, 1618. Lederen band ernstig beschadigd.- “Missale Romanum ex decreto sacrosancti Concilii Tridentini restitutum : S. Pii pont. max. jussu editum, et Clementis VIII. primum, nunc denuo Urbani papæ octavi auctoritate recognitum, et novis Missis ex indulto apostolico hucusque concessis auctum.” Uitgegeven(..)
#698Een lot van tien boeken m.b.t. kunst en architectuur. Diverse uitgeverijen.
Lot de dix livres concernant l’art et l’architecture. Différents éditeurs.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#668Een lot van zes boeken m.b.t. Aziatische kunst . Diverse uitgeverijen.
#688Een groot lot boeken met betrekking tot Europese kunst en architectuur.
Grand lot de livres concernant l’art et l’architecture européens.No longer availableEstimate: € 80 / 120
#482Vanderzanden“Stilleven met bloemen en fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1982.
“Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1982.No longer availableDim. 55 x 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#612Piet GillisPeriod: 1887 - 1965“Herder met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.
#406Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Deux remontoirs, l’un ciselé, l’autre gravé. Double boîtier. Numéroté.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#426Een handgeknoopt Oosterse wollen loper met een floraal decor.
Couloir d’Orient en laine à décor floral. Noué main.No longer availableDim. 295 x 102 cmEstimate: € 200 / 260 -
#121Een classicistische buste van wit gesteente op een zwarte marmeren sokkel.
#677“De Luxor-takelwagen” & “De Triumph Herald”. Twee modelauto’s uit de reeks “Tintin en voiture”.
#215Een parelsnoer met een zilveren sluiting.
Collier de perles à fermoir en argent.No longer available -
#646Een lage vitrinekast van mahoniehoutfineer, aan weerskanten versierd met een zuiltje. XIXe eeuw.
Vitrine basse en placage d’acajou, les côtés décorés de colonnettes. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 112 cmEstimate: € 200 / 300 -
#598Een grote schelp van een zeeslak en een dubbele schelp.
Grande coquille de patelle, ainsi qu’une coquille double.No longer availableEstimate: € 220 / 260