Other lots by Longwy, France
-
#625Longwy, France
Een uitgebreid servies met decor ‘Mikado’, bestaande uit 10 kleine borden, 22 middelgrote borden, 6 grote borden, 12 diepe borden, twee kleine en een grote groentenschaal, een sauskom, een hoge en een lage gebakschaal, twee terrines met onderschaal en een grote ronde schotel. Onderaan gemerkt.
Un vaste ensemble de vaisselle au décor 'Mikado', composé de 10 petites assiettes, 22 assiettes moyennes, 6 grandes assiettes, 12 assiettes profondes, deux petits et un grand pot de légumes, une saucière, une un plat à pâtisserie haut et un plat bas, deux terrines avec plat inférieur et un grand plat rond. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 40/60
Similar lots by type
-
#288
Een lot van vijf stuks meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk.
Un lot de cinq pièces de faïence flamande émaillée multicolore.No longer availableDim. h: 16 - 32 cmEstimate: € 80/120 -
#679
Een lot van vijf antropomorfe whiskykruikjes van meerkleurig Engels aardewerk. Eén gemerkt Hereford.
Un lot de cinq pichets à whisky anthropomorphes en poterie anglaise multicolore. Un marqué Hereford.No longer availableDim. ca 19 cmEstimate: € 60/100 -
#398
Een geglazuurd aardewerken reliëf.
Relief en faïence à glaçure.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 25/35 -
#355
Een lot van veertien inktpotjes e.d. in diverse uitvoeringen van porselein en aardewerk.
Lot de quatorze encriers et similaires dans divers modèles de porcelaine et de faïence.No longer availableDim. 5- 11 cmEstimate: € 40/60 -
#308
Een lot van vier stuks aardewerk en steengoed, bestaande uit een voorraadpot, een bloempot, een kruikje en een klein potje.
Un lot de quatre pièces de faïence et de grès, composé d'un pot de rangement, d'un pot de fleur, d'une petite cruche et d'un petit pot.No longer availableDim. h: 9 - 24 cmEstimate: € 30/50 -
#418
Een lot van vijf krijgers en een paard van terracotta naar voorbeeld uit de tombe van Keizer Shi uit de Qin-dynastie. In twee etuis. Bijgevoegd een recente Chinese waaier.
Un lot de cinq guerriers et un cheval en terre cuite sur le modèle de la tombe de l'empereur Shi de la dynastie Qin. Dans deux étuis. Un éventail chinois récent est ajouté.No longer availableDim. h: 10, 12 & 15 cmEstimate: € 40/45 -
#618
Een paar meerkleurig geglazuurde tuinstoeltjes in de vorm van olifanten.
Une paire de chaises de jardin multicolores en forme d'éléphants.No longer availableDim. H. 43 cm - B. 55 cmEstimate: € 40/50 -
#687
Een lot van vier verschillende antieke aardewerken schenkkannen met meerkleurige decors. Gebruiksschade en restauraties.
Un lot de quatre cruches en terre cuite anciennes différentes avec des décors multicolores. Usures et restaurations.No longer availableDim. h: 17 - 25 cmEstimate: € 40/60 -
#378
Een art deco schouwstelletje van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een klokje en twee cassolettes.
Une garniture de cheminée Art Déco en faïence multicolore, composée d'une horloge et de deux cassolettes.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 30/50 -
#41
Een lotje van drie kruikjes van steengoed, waarbij twee XVIIIe eeuwse en één bodemvondst uit de middeleeuwen. gerestaureerd.
Un lot de trois cruches en grès, dont deux du XVIIIe siècle et une découverte archéologique du Moyen Âge. Restauré.No longer availableDim. 12,5 & 15,5 cmEstimate: € 80/120 -
#78
Een bolle vaas en een kruik van aardewerk. De eerste met restant van een merkteken.
Un vase rond et une cruche en terre cuite. Le premier avec le restant d'une marque.No longer availableDim. h: 17 & 39 cmEstimate: € 40/60 -
#568
Een paar vazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en poterie Satsuma. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#251Maurice Herbeau, Lille
Een Frans aardewerken wasbak met messingen kraan en afloop. Gesigneerd. Bijgevoegd een bijpassend zeepbakje.
Un évier en faïence française avec robinet et drain en laiton. Signé. Joint un porte-savon assorti.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 80/120 -
#348
Een lot antiek Delfts aardewerk, bestaande uit een koetje en een schenkkan. De laatste gemerkt ‘RK’ onderaan.
Lot de faïence de Delft ancienne, composée d'une vache et d'un pichet. Le dernier est marqué RK en bas.No longer availableDim. l: 8 cm; h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#561
Een paar rumtöpfe van Duits aardewerk met een blauw decor.
Une paire de rumtöpfe de poterie allemande avec un décor bleu.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40/50 -
#371Jean & Robert Cloutier
Een aardewerken vaasje met meerkleurig glazuur. Gesigneerd. Jaren ‘50.
Un vase en faïence à glaçure multicolore. Signé. Années 1950.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 30/40 -
#609
Vier stuks basaltware, bestaande uit een koffiekan, een theepotje, een suikerpot en een melkkannetje. Kleine beschadigingen en een dekseltje gerestaureerd.
Quatre pièces de basaltware, comprenant une cafetière, une théière, un sucrier et un pot à lait. Dégâts mineurs et un couvercle restauré.No longer availableDim. h: 10 - 25 cmEstimate: € 60/100 -
#651
Een schenkkan en een sierterrine van meerkleurig aardewerk. Beide onderaan gemerkt.
Un pichet et une soupière décorative en terre cuite multicolore. Tous deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 27 & 34 cmEstimate: € 40/50 -
#277
Een Hollandse broodtrommel van aardewerk en hout.
Une corbeille à pain hollandaise en faïence et bois.No longer availableDim. b: 45 cmEstimate: € 40/50 -
#543
Een lot van Aziatische aardewerken theepotten in diverse uitvoeringen, waarvan drie in de vorm van een bootje.
Un lot de théières asiatiques en faïence de différents modèles, dont trois en forme de bateau.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#580
Een lot van vijf eieren van Satsuma-aardewerk in verschillende groottes. Met houten sokkels.
Un lot de cinq œufs en terre cuite Satsuma de différentes tailles. Avec des bases en bois.No longer availableDim. h: 11 - 31 cmEstimate: € 25/50 -
#563
Een eirond vaasje van meerkleurig aardewerk met meerkleurig glazuur. Italiaans werk.
Un vase ovoïde en faïence multicolore à glaçure multicolore. Travail italien.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 45/55 -
#567
Een driedelig schouwgarnituur van meerkleurig Japans porselein, bestaande uit twee balustervaasjes en een dekselvaasje.
Une gariture de cheminée trois pièces en porcelaine japonaise multicolore, composé de deux vases balustre et d'un petit vase avec couvercle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#259Boch Keramis
Een grote art deco vaas van meerkleurig aardewerk. Vorm D2740.
Un grand vase art déco en faïence multicolore. Forme D2740.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 140/160
Other lots in this auction
-
#151
Een Perzische schild met gedamasceerd decor.
Un bouclier persan à décor damassé.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 300/320 -
#43
“Saint Martin”. A. Lecoy de la Marche. Ed. Alfred Mame et fils. Tours, 1881.
Saint Martin . A. Lecoy de la Marche. Ed. Alfred Mame et fils. Tours, 1881.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#136
Een notenhouten barmeubel met neerklapbaar blad en glazen leggers bovenaan en onderaan twee paneeldeurtjes.
Un meuble bar en noyer avec dessus rabattable et tablettes en verre en haut et deux portes à panneaux en bas.No longer availableDim. 110 x 125 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#619Nadal
Een Boeddha van gepolychromeerd en verguld Spaans porselein.
Un Bouddha en porcelaine espagnole polychromée et dorée.No longer availableDim. (h: 35 cm)Estimate: € 40/60 -
#456
Een gebeeldhouwd hardhouten salontafel met een hoogreliëfdecor van olifanten in een landschap. Chinees werk.
Une table basse en bois sculpté avec un décor en haut relief d'éléphants dans un paysage. Travail chinois.No longer availableDim. 127 x 63 cmEstimate: € 120/200 -
#33
Viool met strijkstok. Met label Jacobus Stainer ex Absam. Slijtage.
Violon avec archet. Avec étiquette Jacobus Stainer ex Absam. Wear.No longer availableDim. L. 60 cmEstimate: € 100/120 -
#193
Een diepe ronde schaal van gedreven en geciseleerd zilver versierd met vogels, bloemen en gebladerte op twaalf lobben. Drie bolpoten. Perzië, milieu XXste eeuw. Onderaan gemerkt: 840/1000.
Un bol rond profond en argent martelé et ciselé à décor d'oiseaux, de fleurs et de feuillages sur douze lobes. Trois pieds sphériques. Iran, milieu du XXème. Marqué en bas: 840/1000.No longer availableDim. Ø 24 cm - 838 gEstimate: € 600/800 -
#509
“Berlin, Leipziger Strasse”. Olieverf op board. Draagt een handtekening.
Berlin, Leipziger Strasse. Huile sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 12 x 18 cmEstimate: € 150/180 -
#390
Een kippenpak. Carnavalskostuum.
Un costume de poulet. Costume de carnaval.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#529
Kifwebe. Een Luba helmmasker, volledig bekleed met schelpen, koper, haar, kraaltjes enz. DRC.
Kifwebe. Un masque heaume Luba, entièrement recouvert de coquillages, cuivre, cheveux, perles, etc. RDC.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 200/280 -
#518
“Tapijtenhandelaar”. Een bronzen beeldje met meerkleurig patina. Naar een werk van Franz Bergman.
Marchand de tapis . Une statue en bronze à patine multicolore. D'après une œuvre de Franz Bergman.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 220/260 -
#287
Een paar wandappliques van gepolychromeerd hout, gemaakt van oude trapspijlen.
Paire d’appliques en bois polychrome à base de balustres d’escalier.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 75/100