#28
Een zeer gevarieerd lot bestaande uit o.a. een bronzen papierklem, een bronzen plaquette, een doosje van schildpad, een kleine aquarel met een afbeelding van een herderin, enz.
Lot très varié comprenant une pince à papier en bronze, une plaquette en bronze, une petite boîte en écaille, une petite aquarelle représentant une bergère etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#543
Een vaas op sokkel van groene kwarts.
#500
#498
Een jade doosje in de vorm van een vrucht.
Boîte en jade en forme d’un fruit.No longer availableDim. Br: 11 cmEstimate: € 50/100
#795
Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
#475
#706
Een paar notenhouten armstoelen met geel stoffen bekleding.
#134Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983
“Dreef” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Allée boisée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 80/120 -
#416
#403
#237
Twee Madonna’s met kind. Op doek. Zuid-Amerikaans werk.
#652
Een commode van gefineerd hout met twee kleine boven drie grote laden.
Commode en bois de placage ouvrant à deux petits en dessus de trois grands tiroirs.No longer availableDim. 83 x 120 x 52 cmEstimate: € 80/120 -
#277
“Victoire”. Een beeld van bruingepatineerd brons op arduinen sokkel.
“Victoire”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 200/240 -
#653
#796
Een beeld van een staande Boeddha.
#431
Een poppenkastje met vier kleine marionetten.
Petit castelet et quatre marionnettes.No longer availableEstimate: € 30/50