Similar lots by type
-
#815Een lot ruitersbenodigdheden, bestaande uit een paar hielsporen met lederen band, een enkel ijzeren spoor, drie metalen en en twee lederen stijgbeugels en een bit.
Un lot d’accessoires de cavalier, comprenant une paire d’étriers à lanières en cuir, un étrier en fer, trois en métal et deux en cuir et un mors.No longer availableEstimate: € 40 / 70
Other lots in this auction
-
#636Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine nouée main.No longer availableDim. 363 x 259 cmEstimate: € 40 / 50 -
#482F.J. Raeymaekers“Het kattenkoor.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La chorale des chats”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 13 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#415Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct. en een ovale saffier van ± 1,16 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,34 ct et d’un saphir ovale de ± 1,16 ct.No longer availableDim. 3,79 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#501Emaux de LouvièreEen crackleware art nouveau vaas met een vrouwenfiguur.
Un vase Art Nouveau crackleware à figure féminine.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#434Een lot verzamelobjecten en promotiemateriaal m.b.t. strips, bestaande uit enkele metalen figuurtjes van Kuifje, knikkers, zeep, briefpapier, stickers, enz.
Un lot de matériel publicitaire en relation avec des bandes dessinées, comprenant des figurines de Tintin en métal, des billes, du savon, porte-lettres, stickers, etc…No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#828“Koppel in traditionele klederdracht”. Een beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Oost-Europees werk.
”Couple avec des habits de période”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#100Een bundel met 21 boekjes met telkens 25 vellen 23 karaats bladgoud van 85 x 93 mm.
Un paquet de 21 livrets à 25 feuilles d’or 23 ct. 85 x 93 mm.No longer availableEstimate: € 500 / 700 -
#577Een boeddhistisch beeld van gegoten steengoed.
Une statue bouddhiste en pierre coulée.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#638Een lampenvoet van groen marmer, gedragen door drie verguld bronzen voeten, getooid met saterbustes en eindigend in bokkenpoten. XIXe eeuw.
Un pied de lampe en marbre vert, porté par trois pieds en bronze, décor de bustes de satyres et se terminant en pieds de bouc. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 36 cm (zonder kap)Estimate: € 80 / 120 -
#423Een messingen schemerlamp.
Une lampe en laiton.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 20 / 25 -
#487Een documentatie boek over Citroen. Uitgeven in 1999.
Un livre documentaire en relation avec Citroën de 1999.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#853Twee diverse neo-barokke kandelaars van messing.
Deux candélabres différents en laiton. Néo-Baroque.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 30 / 40

