Similar lots by type
-
#658Een paar vormstukken.
Deux formes.No longer availableDim. l.62 cmEstimate: € 120 / 140 -
#471Een glazen schelp.
Un coquillage en verre.No longer availableDim. l.28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#4Een theaterkijker van messing en parelmoer. In een houten kistje.
Des lunettes de théâtre en laiton et nacre. dans un coffret en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#1Een lot varia, bestaande uit twee vechtende hanen van kunststof, een beeldje naar een werk uit het Louvre, een zittend hondje van zamak, een horlogehouder in de vorm van een barokke dolfijn en een bronzen meubelornament.
Un lot divers, comprenant deux coqs en bataille en plastique, une statue d'après une oeuvre du Louvre, un petit chien assis en régule, un porte-montre en forme de dauphin et un ornement de meuble en bronze.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#698Een paar leeslampen.
Une paire de lampes de lecture.No longer availableDim. h.59 cmEstimate: € 80 / 100 -
#521Een bronzen wierookbrander.
Un brûle-parfum en bronze.No longer availableDim. Ø 10 cmEstimate: € 150 / 160 -
#468Een reiswekkertje.
Un petit réveil de voyage.No longer availableDim. h.8,50 cmEstimate: € 85 / 100 -
#328Een houten studie-pop.
Une poupée d’étude en bois.No longer availableDim. h.37 cmEstimate: € 70 / 90 -
#9Een miniatuur sextant in een houten kistje. Een replica van een scheepskompas in een houten kistje. Een klein messingen scheepskompas en een ander kompas in een ronde doos met schroefdeksel met opschrift “Makers to the Queen, London 1953”.
Un sextant miniature dans son coffret en bois, une réplique d’une boussole maritime en laiton et un autre compas dans une boite ronde avec couvercle et avec l’écriture “Makers to the Queen, London, 1953”.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#541Een blauwe porseleinen bloempot. Chinees werk.
Un pot à fleurs en porcelaine bleue. Travail Chinois.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 220° / 240
Other lots in this auction
-
#250Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een druppelvormige morganite van 1,40 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une morganite en forme de larme de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 3,93 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#712Marie-Elise“De boer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1975.
”Le fermier”. Huile sur panneau. Signé et daté 1975.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#92“Portret van een meisje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Niet gesigneerd. XIXe eeuw. Te restaureren.
”Portrait d’une jeune fille”. Huile sur toile marouflée. Ne porte pas de signature. XIXième siècle. A restaurer.No longer availableDim. 42 x 31 cmEstimate: € 120 / 200 -
#469Vier vrouwenbustes en een mannenbuste van gesculpteerd Afrikaans ivoor. We voegen er een Chinees ivoren handvat aan toe.
Quatre bustes de femmes et un buste d’homme en ivoire sculpté. Travail africain. Nous ajoutons une manche en ivoire chinois.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#815Een zwarte woudklokje in eikenhouten kast met een eglomiséschildering van een landschap rond de wijzerplaat.
Pendule de la Forêt Noire dans une gaine en bois sculpté. Cadran entouré d’un paysage peint en églomisé.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 50 / 70 -
#244Jean TimmermansPeriod: 1899 - 1986“Wandelaars in een landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Promeneurs et paysage”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 49 x 62 cmEstimate: € 100 / 140 -
#297Een bolle vaas van amberkleurig glas. Omstreeks 1900. Gemerkt ‘Lovrain’.
Un vase sphérique en verre couleur ambre. +- 1900. Porte la marque ‘Lovrain’.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#738Koperen luchter van geel koper met centrale coupe van geslepen glas. Napoléon III.
Un lustre en cuivre jaune à une coupe centrale en verre taillé. Napoléon III.No longer availableDim. H. 85 cmEstimate: € 100 / 150 -
#647Een Chinese flacon van kleurloos glas met een bruin-paarse reliëfdecor van een draak en een mythische vogel. De stop van rood dennenhars. Omstreeks 1900.
Flacon chinois en verre translucide avec overlay brun-mauve composant un dragon et un oiseau mythique. Bouchon en résine de pin rouge. Vers 1900.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#263Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode lijnen binnenin. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges à l’intérieur. Vers 1900.No longer availableDim. l: 92 cmEstimate: € 35 / 45 -
#333Een bronzen struisvogel op een zwart marmeren sokkel.
Une autruche en bronze sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#406Een witgelakt vintage bijzettafeltje met een amberkleurig plexiglazen blad. Jaren ‘50.
Une petite table laqué blanc “vintage” à tablette en plexi de couleur ambre.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 40 / 50

