#771Een grote antieke pop met porseleinen hoofd en handjes.
#38Een lot van vier verschillende groepjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de quatre groupes en biscuit polychrome.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#254“Dorpszicht”. Aquarel op papier. Handtekening “Lesser”.
“Vue sur le village”. Aquarelle sur papier. Signature: “Lesser”.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 100 / 200 -
#77Een spiegel van meerkleurig en verguld porselein, versierd met bloemen en engeltjes in hoogreliëf.
Un miroir avec cadre en porcelaine polychrome et dorure, décor fleuri et anges en relief.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
Deux colliers différents sertis de pierres semi-précieuses et aux pendentifs en argent. 925 ‰.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#516ChamsehPerzisch tapijt van wol met een gestileerd medaillon. Handgeknoopt.
#199René De Lanoy“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneeerd.
“Tournesols”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 70 cmEstimate: € 160 / 200 -
#356BeloutjEen Oosters wollen bidkleed.
#405Een armstoeltje van gesculpteerd eikenhout met gevlochten zit en rug.
Petit fauteuil en chêne sculpté. Dossier et siège cannés.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#769Een Vlaamse kroon van messing met twaalf lichtpunten.
#46Drie wandtapijten en een muurloper. XIXe en XXe eeuw naar XVIe eeuwse voorbeelden.
Trois tapis muraux et un couloir mural. XIXième siècle et XXième siècle d’après des exemples du XVIième siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#400Een halssnoer van verschillende kleuren parels met zilveren slot.
Collier en différents couleurs de perles. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 180 / 250