Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#229Luc De Keyser
“Sponsored by God”. Olieverf en collage op doek. Gesigneerd en gedateerd Barcelona 90-91.
Parrainé par Dieu . Huile et collage sur toile. Signé et daté Barcelone 90-91.No longer availableDim. 154 x 139 cmEstimate: € 200/300 -
#39Royal Kopenhagen
“Boer met kalfjes”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Nr. 1858.
Fermier aux veaux . Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas. N ° 1858.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160/180 -
#246
Biedermeyer cylinderbureau van gefineerd mahoniehout. XIXde eeuw.
Bureau cylindre Biedermeyer en placage d’acajou. XIXème siècle.No longer availableDim. 150 x 110 x 73 cmEstimate: € 200/300 -
#160
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de baguettes de diamants et de brillants d'un poids combiné de + - 1 ct.No longer availableDim. 4,06 gEstimate: € 1350/1450 -
#6
Twee kleine bijzettafeltjes, waarbij één met vier geglazuurde tegels en het andere met één tegel. Beide op smeedijzeren voet.
Deux petites tables d'appoint, l'une avec quatre carreaux émaillés et l'autre avec un carreau. Les deux sur une base en fer forgé.No longer availableDim. 31 x 31 cmEstimate: € 20/40 -
#240
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een centrale saffier van +- 1 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct. Et un saphir central de + - 1 ct.No longer availableDim. 4,30 gEstimate: € 450/550 -
#140
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 800/900 -
#293André Franquin e.a.
Lot van 39 stripalbums in de Franse taal. 11 albums de “Gaston Lagaffe”. Ed. Dupuis, Paris-Match, Vents d’Ouest. “Signé Franquin”. Ed. Dupuis 1992. “Idées Noires”. Usures. Ed. Fluide Glacial. 2 albums de Modeste et Pompon. Ed. Himalaya. 3 albums “Marsupilami”. Ed. Marsu. 21 albums “Collection Péchés de Jeunesse”. Verschillende auteurs. Ed. Dupuis. En drie dozen van teeshirts Gaston (leeg).
Lot de 39 albums de bandes dessinées. 11 albums de “Gaston Lagaffe”. Ed. Dupuis, Paris-Match, Vents d’Ouest. “Signé Franquin”. Ed. Dupuis 1992. “Idées Noires”. Usures. Ed. Fluide Glacial. 2 albums de Modeste et Pompon. Ed. Himalaya. 3 albums “Marsupilami”. Ed. Marsu. 21 albums “Collection Péchés de Jeunesse”. Différents auteurs. Ed. Dupuis. Et trois boîtes à teeshirts Gaston (vides).No longer availableEstimate: € 120/200 -
#235
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 600/700 -
#59Paul Van SolingenPeriod: °1944
“Speeldoos”. Een metalen bord met beweegbare gekleurde magnetische elementen. In originele doos.
Boîte à jeu . Une enseigne en métal avec des éléments magnétiques colorés mobiles. Dans la boîte d'origine.No longer availableDim. 45 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#27
Een lot van tweeëntwintig borden van Doorniks porselein met een décor à la mouche.
Un ensemble de vingt-deux assiettes en porcelaine de Tournai au décor à la mouche.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 120/200 -
#233
Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van figuren.
Paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor de personnages bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 120/130