#692Een ronde ijzeren tuintafel met marmeren blad. Het tafelblad is lichtjes verweerd.
#155Een paar rijkelijk versierde bronzen vazen.
#49M. Op de Beeck“Dieseghemhoeve te Mortsel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Dieseghemhoeve à Mortsel. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#463“Koppel”. Een bronzen groep. Achteraan gemerkt.
#537“Jachthond met fazant”. Een bronzen beeldje.
#109Théophile VerstrekenPeriod: 1885 - 1963“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 74 x 78 cmEstimate: € 120 / 180 -
#79Marie Calot“Cap d’Ail”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Cap d'Ail". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 150 / 200 -
#243Een vergulde koperen wandlamp met twee lichtpunten. Lodewijk XVI-stijl.
#647Een art- deco schotel en een sierkan van aardewerk.
#409“Oude man”. Een antiek Chinees handwerkje van zijde en papier.
"Vieil homme". Un ancien ouvrage chinois de soie et de papier.No longer availableDim. 27 x 11 cmEstimate: € 25 / 35